elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Výzva 21 dní – cvičebný program

Posted by elizabethin na 6. januára 2016

Ako viete, tento blog je bezplatný a ja na ňom nezarábam. Je to môj koníček. Mám ho už päť rokov. Dnes som sa rozhodla tu uverejniť  oznam na jedného úžasného pána, ktorý pomáha chudnúť ľudom v cvičebnom programe  Výzva 21 dní. Dosiahol s ním veľké úspechy a ak sa rozhodnete sa doň zapojiť, zadarmo na 21 dní, napíšte na mail a budú Vám každý deň chodiť cvičebné videá a aj pomoc ako sa dopracovať ku postave. Môžete mu písať a on odpovedá na Vaše otázky.

Ja sama som ho skúšala a už sa nachádzam na šiestom dni. Cvičím podľa videí spolu s ním a je to úplne iný prístup s akým som sa stretla doposiaľ. Cviky pôsobia a cítim na sebe už po šiestich dňoch zmenu. Preto toto odporúčam, lebo si myslím, že to má svoj efekt. Ja pokračujem ďalej. A čo Vy? Ešte stále si pamätáte predsavzatie z nového roka o chudnutí? Eli

 

Výzva 21 dní

Nastává čas změn… nejde jen o cvičení a jídelníček. Nejprve postavíme základy pro úspěšnou přeměnu postavy a zítra už se pustíme do cvičení.
Dnes se naučíš stanovit svou startovní pozici a dozvíš se, jak to bude celé probíhat. Kromě toho mám pro Tebe skvělé motivační video, které minulý rok sklidilo velký úspěch!

Jdeme na to? 😉

VIDEO: STARTOVNÍ POZICE KLIKNI ZDE >>

Díky Výzvě 21 dní změnilo svou postavu více než 3200 lidí.
BUĎ MEZI NIMI I TY!

Video: Startovní pozice

Tomáš Jehlička

Váš trenér online,
Tomáš Jehlička

 

 

Autor online fitness programů a motivátor

Nyní mě můžeš sledovat na mém osobním Facebooku nebo na mém osobním blogu, kam denně dávám zdarma nové rady a tipy pro inspiraci, k tréninku a k jídelníčku.

Přeměny ve Výzvě 21 dní

Tento e-mail byl odeslán na adresu na základě vašeho dobrovolného zájmu o přeměnu postavy, protože jste se přihlásili na Výzva 21 dní, Blogu Tomáše JehličkyGORILLA Fitness Blog, GORILLA Fitness Eshop, Trenér-online, Cvičení-doma, neboGymboss miniMAX. Děláme vždy jen souhlasný email marketing. Odesilatelem je Tomáš @ Výzva 21 dní (info@vyzva21dni.cz)

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

 
%d blogerom sa páči toto: