elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Výklad pro týden od 4.1. – 10.1.2016 z karet poselství Archandělů

Posted by elizabethin na 3. januára 2016

4.1.-10.1.

Toto je karetní výklad pro týden od 4.1. – 10.1.Vybrala jsem pro tento týden sadu karet poselství archandělů. Vstoupili jsme a věřím, že mnozí s novými a krásnými předsevzetími do nového a ještě nepopsaného roku. Přeji vám všem, aby se naplnili vaše sny a stali se skutečností. Nalezli jste s trpělivostí ve svých myšlenkách i srdci cestu duchovního poznání a prožili rok plný hojnosti ve všech směrech. Budeme v tomto roce s láskou a vděčností propouštět ještě mnoho starých vzorců svého chování a programů našich předků, abychom poznali naplno očišťující a omlazovací kůru lásky a světla, které nám naši andělé připravují každým dnem, aby mohlo do našeho života vstoupit a zhmotnit se to, po čem touží naše duše. Milujte se a vysílejte pouze lásku a víru, že vás vždy vedou na správnou cestu vaši andělé, kteří vás neustále podporují a milují takoví jací jste.

Pomodlím se a poprosím nad kartami Boha a archandělé o požehnání a jejich poselství pro všechny, kdo jej budou číst a vytáhnu tři karty. První bude pro začátek týdne, druhá pro střed týdne a třetí pro závěr týdne.

Pro počátek týdne je tu poselství Archanděla Gabriela – Tvořivé psaní. I když je poselství směřované spíše k tomu, aby jste si našli čas na zapisování svých myšlenek a projev svých emocí. Na počátku toho čerstvého roku jej přijměte jako nabídku, že tu máme spoustu nepopsaných a čistých stránek v podobě dnů svého života, které budete psát a vytvářet jen vy sami svými myšlenkami, pocity, touhami, moudrosti svého láskyplného srdce a skutky. Záleží jen na nás všech jak ten příběh a kniha nakonec bude spředený z vláken našich vlastních životů, ale současně se tím našim příběhem bude odehrávat děj celé velké knihy vesmíru, protože vše se vším souvisí a to, co zasejeme my sami, to má vždy dopad na celý vesmír. Proto se zhluboka nadechněte a pište s rozvahou a láskou, se soucitem, pochopením, často i odpuštěním a hlavně s radostí a vírou v Božský zdroj, řád a světlo, které může svítit pouze pokud dovolíme lásce ve svém srdci otevřít dveře a její sílu a moc předat celé planetě, aby se mohli stát zázraky.

Vyjadřujte vždy své emoce a pocity beze strachu, jděte si za svými sny a nenechte se zastrašovat mocí zastrašování druhých a vlastního strachu. Nechte se vézt svými vlastními názory, pravdami a intuicí, převezměte odpovědnost za své vlastní činy a životy. Život je především o lásce, radosti a hraní si s ním, pokud ho berete příliš vážně, zastaví vás do doby, než se opět vrátíte na tu správnou cestu – většinou sebelásky a sebejistoty, že zvládnete vše co chcete. Pište často, zapisujte si své myšlenky a po čase se k nim vracejte, je to legrace a pokaždé vás to posune výše a uvidíte ve svých řádkách opět novou cestu, kterou jste předtím mohli přehlédnout, neboť jste svým duchovním zrakem museli teprve dozrát. Žádejte při svém psaní, ať již na papír nebo skutečného života své anděly, archanděla Gabriela nebo Boha o pomoc láskyplného a léčivého vedení ve svém životě a tiše jim naslouchejte.

Pro střed týdne přichází poselství Archanděla Sandalfona – Dary od Boha. Tohoto hlásného posla nebes – bratra Metatrona – velmi miluji, vzpomínám si, že když jsem se andělské říši teprve učila, bylo jeho jméno pro mne těžké si zapamatovat. Pomáhá nám často s našimi, modlitbami přináší je osobně k Bohu otci a urychluje tím jejich vyslyšení a naplnění. Musíte být velmi tiší, abyste ho slyšeli i přesto, že dokáže být velmi výstižný a rázný, učí nás naslouchání v pravý čas, uklidnění našeho nitra a mysli. Nebesa nám neustále dávají své bohatství a dary, především dary duchovní, svou rozmanitou hojnost, svou lásku, podporu, svou moudrost, štědrost, soucit a plní nám naše přání, sny a fantazie. Naplňují naše sny v mnoha podobách v pravý čas, v posloupnosti, jaké jsou pro nás právě důležité na naší duchovní cestě a důležitá pro náš vývoj. Neklaďte andělům a Bohu příručky a návody jak naše přání naplnit a v jaké postupnosti, ony ví lépe co je pro nás právě tou nejlepší zkušeností a darem poznání. Otevřete se všem změnám naplno, svá srdce a přijímejte, buďte otevření a vděčni i za ty dary a situace se kterými rosteme a zrajeme. Některé lekce života jsou trnitější cestou, ale musíme jí projít, abychom si očistili karmu, pochopili to, co nechceme vidět či slyšet, ale především si mohli vážit více toho dobrého co nám vesmír přináší.

Sandalfon vám právě nyní přináší poselství a naplnění vašich snů, otevírá vám k nim dveře dokořán, proto si jděte vždy za svými sny, uvolněte se a přijímejte je s radostnou a otevřenou náručí. Buďte šťastní a svobodní v každé situaci svého života. Andělé a Bůh chce, abyste věděli, že jste vždy a právě nyní velmi milováni a podporováni. Nechce abyste se trápili, trpěli či prožívali jakékoliv bolesti, strachy či jiná omezení. Chce vás vidět bezstarostnými, hrajícími a radostnými bytostmi rozdávající lásku, kterými jste a měli vše co potřebujete. Dovolte si přijímat hojnost a jejich lásku a vedení.

Pro konec týdne přichází poselství Archanděla Azraela – Útěcha. Ne náhodně přichází v první týden nového roku Azrael, který utěšuje především truchlící a lidem, kterým odešel někdo blízký. Pomáhá nám pustit se všeho starého, bolesti, kterou si uzavíráme naše srdce světlu a radosti, utišit nás a uvěřit, že vše je v pořádku. Každý máme své emoce a city a každý se je ve svém životě učíme uvolňovat a projevovat svým způsobem. Je to jedna z nejdůležitějších „lekcí“ a úloh v našich životech, učit se vyjadřovat své emoce, komunikovat nejen slovy, ale projevit lásku svého srdce a duše, vyjadřovat sebe samé. Azrael vám nyní otevírá cestu se naplno otevřít a nechat ještě zbytky všech nízkých emocí a energií v tom starém roce. Do nového jít s radostí a odvahou udělat pozitivní změny a dostát jich. Mít dostatek síly a pevné vůle. Protože jak víme dáváme si na počátku roku mnohá předsevzetí, ale málokdy je dokážeme naplnit a proto si dávejte předsevzetí každý nový den, malými krůčky a pomocí Azraela dojdete nakonec ke svému cíli.

Přeji vám všem do té nepopsané knihy letošního roku, mnoho trpělivosti a andělského vedení. Naslouchejte svému srdci v tichosti a rozvahou a stejně tak naplňujte i své vize a sny. Přeji vám mnoho lásky, protože je lékem na všechny nemoci a hojnost ze všeho nejbohatší. Hanka

Ďakujeme za zdieľanie

zdroj – http://www.nakridlechandelu.cz/hancin-tydenni-vyklad-karet/vyklad-pro-tyden-od-41-1012016-z-karet-poselstvi-archandelu

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

 
%d blogerom sa páči toto: