elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Nový rok = Nové tetovanie

Posted by elizabethin na 2. januára 2016

Pekný deň milí čitatelia, dnes sa chcem pochváliť s novoročným predsavzatím z troška iného súdku. Urobím si kategóriu osobných článkov a tu je hneď prvý z nich. Je o tetovaní, čo asi veľa ľudí o mne netuší.

 Mám rada tetovania a obzerám ich všade, kde môžem. Hľadám inšpiráciu na nové maličké, čo si dám na zápästie. Bude to už niekoľké do mojej zbierky xixixi. V poslednej dobe si dáva veľa ľudí urobiť tetovania. Ja mám tiež niekoľko, ktoré by ste vôbec na mňa nepovedali.

Kamarátky sa smejú a občas dajú hádať niekomu nezainteresovanému, čo si myslí, aké mám. Dopadne to tak, že sa jedná o maličké roztomilé veci niekde, kde to nevidno 🙂 čo ma vždy poteší, ale pravdou je, že mám jedno veľké na celej ľavej strane tela od malíčka na nohe až po pazuchu a som naň veľmi hrdá. Je to môj osobný šperk a rozmýšľala som o ňom niekoľko rokov. Skladá sa z viacerých častí, ktoré predstavujú pre mňa dôležité veci v mojom živote.

Ľudí to popravde šokuje, hlavne v lete na kúpalisku, keď mám plavky. Čo ma ale teší, už to nie je také zlé okukovanie ako predtým. Ide už skôr o zvedavosť  a moje dve dcéry to vždy pobaví. Hlavne tú staršiu, ktorá bude už mať 15 rokov. Zhodnocuje tetovania okoloidúcich dám a pánov a vždy povie, že moje je najlepšie z celého kúpaliska. Je na mňa hrdá, čo u nej veru obdivujem. Je to úžasné dieťa a tá druhá bude asi podobný malý zázrak. Má len šesť rokov, ale už je to samostatná jednotka. Je zaujímavé, že obe tetovanie nechcú, stačí im to moje. Možno neskôr, ale pochybujem.

Takže milé dámy a páni, ak ste sa rozhodli pre nové tetovanie v tomto roku, tak držím palce, nech si vyberiete správne a s láskou a ja sa potom pochválim. Dám si ho urobiť na narodeniny v marci a bude to na počesť mojej skvelej rodiny čo mám,  lebo je zmyslom môjho života a to najdôležitejšie, čo rešpektujem.

s láskou Eli.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: