elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Osho – O ženách V.časť

Posted by elizabethin na 10. januára 2015

C237705686551798862_LpUH8xQQ_fítila jsem uvnitř sebe samé hluboce zakořeněný, pomstychtivý a chladný hněv proti všem mužům, kteří kdy ženu k něčemu přinutili, znásilnili ji, zabili či ji zranili.

Tohle cítím jako něco, co si s sebou nesu po mnoho životů. Prosím, pomoz mi odhalit tuto čarodějku a chovat se k ní přátelsky.

První, co si musíme objasnit, je to, že to bylo právě křesťanství, které zavrhlo slovo “čarodějka”; bývalo to jedno z nejvíce vážených slov, stejně jako třeba “mystik” – moudrý muž. Jednoduše to znamenalo moudrou ženu, obdobu k moudrému muži.

Ale ve středověku muselo křesťanství čelit nebezpečí. Existovaly tisíce žen, které byly daleko moudřejší, než byli biskupové a kardinálové a papež. Znaly způsob přeměny lidských životů. Celá jejich filozofie byla založena na lásce a přeměně sexuální energie – a tohle žena umí daleko jednodušeji než muž. A především ona je matka a vždycky jí bude. Dokonce i malé holčičky mají mateřský cit.

Mateřský cit není nic spojeného s věkem, je to součástí ženství. A přeměna vyžaduje velmi milující atmosféru, mateřskou přeměnu energií. Pro křesťanství to byl soupeř. Ve srovnání s tímto nemělo křesťanství co nabídnout – ale křesťanství bylo u moci.

Až do té doby to byl jen mužský svět, a tak se rozhodli všechny čarodějky zničit. Ale jak je zničit? Nebyla to otázka zabití jedné ženy, ale tisíců žen. A tak sestavili speciální soudní dvůr, který měl za úkol vyšetřenování vedoucí k odhalení čarodějek.

Podle křesťanů pak byla každá žena, která měla na lidi vliv a jíž si lidé vážili, chycena a mučena – a to tak, že se musela přiznat. Nepřestali ji mučit, dokud nepřiznala, že je čarodějka. A vzhledem ke křesťanskému myšlení a teologii se význam čarodějka změnil: čarodějka byla ta, která měla sexuální vztah s ďáblem.

Jediným trestem bylo upálení za živa, aby se už žádné další ženy neodvážily stát čarodějkami. Zničili tisíce žen a úplně odstranili významnou část lidstva. A moudrost, kterou tyto ženy ovládly – jejich knihy, jejich metody, jejich techniky přeměny mužů, přeměny mužské energie…

Nemyslete si, že čarodějka je špatné slovo. Je mnohem úctyhodnější než “papež” – nemyslím si totiž, že papež je muž, o kterém bychom mohli říct, že je moudrý, jsou to jen papoušci a nic jiného. Je možné, že to může být nějak spojeno s vaším minulým životem a toto pouto bylo tak silné, že stále existuje vzpomínka ve vašem nevědomí, která vám to připomíná. A tohle vytváří nenávist k mužům, protože to, co vám udělali, udělali muži.

Tohle je jen jednoduchá asociace, ale asociace musí být odstraněna. Neudělali to muži, udělali to křesťané. A křesťané mají na svědomí hodně zločinů a dál v jejich páchání pokračují. Je to neuvěřitelné… A neustále hovoří o pravdě, hovoří o Bohu… a říkají lži… A tohle jsou zbožní lidé, kteří se všemi způsoby snaží podvést svět, klamat lidskou mysl, pošpinit ji odpornými lžemi.

Tak nebuďte proti mužům jako takovým, buďte proti křesťanským krutostem, to stačí…

Nevera je Mýtus, ktorý vymysleli Duševne chorí ľudia

Druhá najdôležitejšia Žena v živote Muža ….

Kurt Tepperwein – Sloboda v Partnerstve

Kurt Tepperwein – Jednota a Láska v partnerstve

Kurt Tepperwein – Komunikácia v Partnerstve

Kurt Tepperwein – Zákon příčiny a důsledku a Zákon hojnosti

Kurt Tepperwein – Zákon reality

Kurt Tepperwein – Zákon rezonance

Kurt Tepperwein – Zákon vibrací

Kurt Tepperwein – Zákon lásky

Kurt Tepperwein – Čoho sa v živote zbaviť ?

Kurt Tepperwein – Zmysel nášho života – naše životné poslanie.

Kurt Tapperwein – Čoho sa treba zbaviť v živote, aby ste boli spokojní …

Advertisement

Jedna odpoveď k “Osho – O ženách V.časť”

  1. Rene Popovsky said

    Skoro chytry clanek, ale. autor se dopustil kardinalniho omylu. Katolicism neni krestanstvi. Autor clanku neustale utoci na krestanstvi aniz by si byl vedom toho ze katolicka cirkev, ani jina cirke ktera je cina jako instituce nema s pravim krestanstvim nic spolecneho. Autor by se mel venovat studiu dejin, rozsirit svuj intelektualni obzor nez napisevtakove generalizovane nesmysly. Fanatikove a psychopati maji jistotu co je pravda. Moudri lide zvazuji.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

 
%d blogerom sa páči toto: