elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Čínsky horoskop 2015

Posted by elizabethin na 6. januára 2015

Čínsky horoskop 2015

Rok 2015 bude rokom Drevenej Kozy (ovce). Začína 19. februára 2015 a končí 7. februára 2016.

Energia roku 2015 bude Yin – pokojnejšia ako v uplynulom roku, nakoľko Koza je symbol mieru, harmonického spolužitia a pokoja. Koza je 8 znamením v čínskom horoskope a spája sa aj so šťastím, prosperitou a múdrosťou. Všetkých päť prvkov a vyváženosť jin a jang energie prispejú k vyváženosti a stabilite energií a pokojnejšiemu roku. Rok bude skôr o diplomacii ako o sile.

Dôležitým prvkom prosperity a úspechu je prvok Zem – predstavuje dostatok zdrojov. Využite silu polodrahokamov ich umiestnením doma a nosením pri sebe v podobe šperkov, aby ste využili/pritiahli štedrosť roku Kozy a netrpeli nedostatkom zdrojov.

Problémy v tomto roku bude spôsobovať hlavne Hviezda Konfliktov 3, ktorá je v roku 2015 v centre.

Môže mať za následok neustále konflikty, hádky, spory, nedorozumenia v rodine, medzi priateľmi a problémy medzi kolegami, či so šéfom v práci. Dokonca hrozia súdne spory a problémy s úradmi.

Držte túto hviezdu v šachu pomocou prvku Oheň – červených doplnkov v domácnosti a červených náramkov na každodennú ochranu.

Znamenie POTKAN

Motto: Nasledujte svoje srdce

Rok 2015 bude pre znamenie Raka plný nečakaných zvratov, výziev a prekonávania ťažkostí, ktoré prídu bez upozornenia a varovania. Ak chcete v roku 2015 uspieť budete musieť tvrdo pracovať, ale oplatí sa vám to. Verte si a nepochybujte o svojich schopnostiach, budete sa musieť spoliehať hlavne na seba a svoju vnútornú silu. Veľkú pozornosť treba venovať hlavne pracovným vzťahom. Nebojte sa riskovať, buďte odvážny a myslite vo veľkom – je to ideálny rok na snívanie a plnenie veľkých snov. Najväčšia prekážka bude nízka viera vo vaše schopnosti. Nezabudnite však na odpočinok a svoje záujmy. Vaša životná sila /spirit essence je oslabená, spôsobuje pochybnosti, nedostatok energie a motivácie. Budete mať tendenciu vzdať sa, nie sa ďalej snažiť. Pre posilnenie životnej a duchovnej sily noste krištáľ v kombinácii s hematitom.

Najlepšie mesiace: január, február, máj, júl až december

Červenými kameňmi podporíte úspech a odradíte nepriaznivé vplyvy:

Znamenie BYVOL

Motto: Zhromažďovanie informácií a ich dobré využitie

Pre znamenie Byvol bude rok 2015 rokom zmien a príležitostí, vzostupov a pádov. Budete musieť konať flexibilne a nelipnúť tvrdohlavo na tom, čo ste si naplánovali. Najlepšie urobíte, keď prijmete zmeny, budete konať flexibilne a nepôjdete proti prúdu. V práci sa vám bude dariť, budete pracovať na nových projektoch. Aj po finančnej a zdravotnej stránke budete mať šťastný rok.

Najlepšie mesiace: apríl, august, september, október, november a december

Pre flexibilitu a pevné nervy noste niektorý z týchto regeneračných náramkov:

Znamenie TIGER

Motto: Čestnosť a serióznosť

Pre dynamického Tigra bude najprv ťažké „zladiť“ sa s pomalšou a pokojnejšou energiou, ktorú prináša rok Kozy. Tiger sa však ľahko nevzdáva, a tak to nakoniec bude úspešný rok, dokonca sa mu podarí splniť niektoré svoje sny. Rok mu prinesie nové možnosti a dokončí začaté. Tento rok sa môžete spoľahnúť na podporu a pomoc ostatných. Rok praje láske a je vhodný na svadbu a rozšírenie rodiny.

Najlepšie mesiace roka: február, marec, jún a november

Noste citrín pre využitie nových príležitostí a získanie finančného prospechu. Aventurín pre regeneráciu a čas na odpočinok.

Znamenie ZAJAC

Motto: Byť pozitívny a veriť si

Rok 2015 bude priaznivý. Zajac by sa mal skôr zamerať na dokončenie začatého a nepúšťať sa do nových vecí. Prekážky ľahko prekoná. Neprehliadajte detaily a maličkosti, nevyplatilo by sa to. Nie je to rok vhodný na veľké zmeny. Nebudete sa tento rok „cítiť vo svojej koži“, nebudete si istý svojou intuíciou, budete emocionálne preťažený. Skúste sa tento rok sústrediť na seba a svoju duševnú pohodu a jednoducho prečkať rok. Neistota v pocitoch spolu s impulzívnosťou vám môže spôsobiť veľa problémov vo vzťahoch doma aj v práci. Skúste sa vysporiadať s otrasmi tým, že si nájdete nové záujmy a koníčky. Rok vhodný na štúdium a vzdelávanie.

Najlepšie mesiace roka: apríl, júl, september, október a december

Ďalej pre intutíciu, emocionalitu

Znamenie DRAK

Motto: Odvaha a dokončenie

Bude sa vám dariť zmeniť negatívne na pozitívne, ak sa budete riadiť skôr rozumom ako intuíciou a nebudete konať unáhlene. Nedajte sa zatiahnuť do sporov, dávajte si pozor na to čo poviete a držte svoje pocity na uzde, aby sa to neobrátilo proti vám. Tento rok sa snažte byť diplomat a nezačínajte nové aktivity.

Najväčšou slabinou znamenia Drak bude zdravie. Nezanedbávajte ho, skúste zdravšie jesť a primerane športovať. Nezabúdajte sa „dobiť“ a relaxovať po hektickom dennom zhone.

Najlepšie mesiace roka: február, máj, august a november

Noste tento rok polodrahokamy vhodné pre zdravie:

Znamenie HAD

Motto: Dôraz na osobný život

Had sa bude tento rok pasovať s prekážkami a ťažkosťami. Bude to rok bilancovania, venujte sa svojim aktivitám, nerobte radikálne zmeny. Nechajte veci plynúť. Hady majú tendenciu kriticky vyjadrovať svoje názory a byť cynický. Nemiešajte sa do záležitostí iných a opatrne s kritikou, otočí sa to proti vám. Trávte čo najviac času so svojou rodinou a priateľmi, pomôže vám to nadobudnúť duševnú rovnováhu tento stresujúci rok. Pozor na zdravie, nepodceňujte príznaky a neignorujte zdravotné problémy, nezľahčujte ich.

Najlepšie mesiace roka: apríl, júl, august, september a december

Pre podporu zdravia noste tieto polodrahokamy:

Znamenie KÔŇ

Motto: Zabezpečenie a vyhliadky do budúcnosti

Rok 2015 prinesie rast a vývoj. Bude to bezpochyby šťastný rok, ale to neznamená, že úspech a šťastie sú automaticky zaručené. Príležitostí bude habadej, využite ich. Je pravda, že sa vyskytnú aj problémy a prekážky, ale tohtoročná pozitívna energia umožní Koňom ľahko ich prekonať. Dajte si pozor na neprajníkov a konkurentov. Zadaní, pozor na nezáväzné vzťahy a flirty, môžu spôsobiť veľké problémy. Budete sa tešiť vynikajúcemu zdraviu. Rok je vhodný na cestovanie a spoznávanie nových miest a ľudí.

Najlepšie mesiace roka: február, máj, jún a december

Proti tažkostiam a problémom noste tieto polodrahokamy:

Znamenie KOZA

Motto: Praktickosť v každodennom živote

Nedovoľte svojej tvrdohlavosti, aby vám spôsobila ťažkosti. Znamenie Koza bude tento rok pod vplyvom viacerých negatívnych hviezd. Je to váš rok a máte pozitívne vyhliadky. Budete sa musieť popasovať s problémami, aby ste spoznali dobrú stránku osudu. Majte oči otvorené, neodkladajte riešenie problémov a využite šance, ktoré rok prinesie, nemusia sa už opakovať. Aj keď sa vám tento rok nepodarí dosiahnuť to čo chcete, oporu a zázemie nájdete v rodine.

Najlepšie mesiace roka: júl, august, september, október, november a december

Pre pritiahnutie úspechu a posun v živote noste:


Znamenie OPICA

Motto: Byť najlepší ako môžete byť

Začiatok a druhá polovica roku bude pre Opicu plná dobrých správ. Tento rok nebude na prvom mieste dosiahnutie úspechu, ale jeho udržanie. Nové projekty začínajte až v druhej polovici roku. V prvej polovici roku hrozia finančné straty. Rok praje láske. Partnerské problémy sa vyriešia. Je to rok vhodný na svadbu a počatie dieťaťa. Môžete tento rok trpieť výkyvmi nálad a depresiami, ktoré spôsobí vaša túžba po raste. Skúste jógu alebo inú činnosť pre odstránenie napätia.

Najlepšie mesiace roka: január, február, marec a november

Pre pritiahnutie lásku a energiu noste:

Znamenie KOHÚT

Motto: Použitie zdravého rozumu

Veľa zmien, nestabilita a neočakávané udalosti. Budete sa musieť vysporiadať s problémami. Narazíte na množstvo ťažkostí. Vyvarujte sa tvrdohlavosti pri ich riešení. Stanovte si presné ciele a snažte sa ich aj keď po malých krôčkoch realizovať. To je jediný spôsob ako dosiahnuť tento rok rast. Ak riešenie necháte na náhodu, záležitosti sa viac skomplikujú a nakoniec premárnite celý rok ich riešením bez väčšieho úspechu a výsledku. Preto nečakajte, na to keď budete nútený veci riešiť, preberte iniciatívu a vyberte si svoju cestu aj za cenu obetí, ktoré budete musieť tento rok priniesť.

Pozor na zdravie, starosti sa môžu prejaviť najmä bolesťami žalúdka, tráviacimi problémami. Trávte čo najviac času s rodinou, tam zrelaxujete najlepšie.

Najlepšie mesiace roka: apríl, júl, august, október a december

Pre zvládnutie nepríjemností noste:

Znamenie PES

Motto: Harmónia a rovnováha vo vzťahoch

Rok bude náročný s malými úspechmi. Budete mať šťastie v láske a dobré rodinné vzťahy. V roku 2015 bude v popredí váš osobný život. V profesnej oblasti hrozia konflikty s ľuďmi a inštitúciami. Tento rok budete musieť vynaložiť veľa síl, aby ste dosiahli úspech. Nereagujte pod vplyvom emócií a neriešte problémy pomocou sily. Použite viac rozum a skúste sa na veci pozrieť z hľadiska celku. Majte oči otvorené, vaša intuícia a rozum vás včas varujú pred nebezpečenstvom.

Najlepšie mesiace roka: január, február, máj a júl

Pre úspech a vzťahy noste tieto náramky:

Znamenie PRASA

Motto: Potešiť sami seba v každom aspekte života

Máte dosť vnútornej sily, aby ste prekonali ťažkosti a tak na konci roku budete môcť povedať, že to nebol zlý rok. Prekážky prekonáte vďaka svojmu odhodlaniu. Neponáhľajte sa vpred, analyzujte s chladnou hlavou a snažte sa pochopiť čo sa naozaj deje pred tým ako začnete reagovať. Pozor na ohováranie a intrigy, bojuje sa proti nim veľmi ťažko. Nevzdávajte sa, aj keď sa vám bude zdať situácia neriešiteľná. Konajte s odstupom, rozvahou, sebavedomím a víťazstvo je vaše. Zdravotne budete na tom v poriadku.Viac pozornosti budete venovať otázkam srdca ako práci.

Najlepšie mesiace roka: júl, september, október, november, december

Pre lásku a šťastné náhody noste:

Ďakujem za zdieľanie – http://www.zenshop.sk/content/68-cinsky-horoskop-2015

zdroj

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

 
%d blogerom sa páči toto: