elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Veľký horoskop 2015

Posted by elizabethin na 24. decembra 2014

Chcete vědět, co si pro vás nadcházející rok přichystal? Na co se můžete těšit a z čeho naopak obávat? Sestavili jsme pro vás celoroční předpověď na rok 2015, kterou pro vás připravila  astroložka Mona. Pojďte se s námi těšit na nový rok 2015!

Bera2n 21.3. – 20.4.

Milí Berani, v roce 2015 vám kosmičtí GURU připravují kalich plný zajímavých a výrazných chutí. Na příměs Urana a Pluta jste již v minulých letech zvyklí, přesto vám chtějí i tento rok připomenout, že vaše znamení je klíč, který spouští motor vesmíru a obdarovávají vás stále novými motivacemi, a to i tváří v tvář zastrašujícím situacím. Na rozdíl od roku minulého budete vychutnávat i doušky mocného Saturna, jejichž posilující vliv pocítíte ve všech sférách.

Spolu s Jupiterem se postarají o obrovskou expanzi vašich myšlenek, nicméně ať jsou tyto doušky opojné sebevíc, pamatujte, že každý svůj krok a plán musíte pečlivě zvážit. Teprve potom mohou být mnohé dveře otevřené a váš život katapultován Uranem do nových sfér, ve kterých budete mít více jasno. Přilijte tedy křišťálové světlo do svého kalichu a s chutí připijte!

Jupiter se zabydlel v hezké trigonové konstelaci ve vašem znamení už minulý rok a ani v první polovině roku 2015 vás nemíní nechat na holičkách. Jeho dobrotivá zář vás naplní pohodou a zapálí ve vás ještě třpytivější jiskry vstřícnosti a přímosti, přičemž vám servíruje jedinečnou příležitost zlepšit své vyhlídky.

Jste průkopníci pravdy s hřejivou a odvážnou duší a váš vládce Mars jako startovací pedál vašeho těla rozbíhá už v lednu a především v březnu vaše blesková jednání a rozhodnutí. Je vhodné, abyste realizovali své plány a také určili správný čas ke studiím, takže pokud již delší dobu zvažujete, např. vysokoškolské vzdělávání, ať denní či dálkové, neváhejte s přihláškami, přimlouvá se i sám uvážlivý a zodpovědný Saturn! Především vás, zrozenci 1.dekády (21.3. – 31.3.) vybízí, abyste svému životu položili solidní základy.

Co se týče léta, tam mohou naopak saturnovské vibrace vašemu ohnivému znamení poněkud dusit plameny, přičemž hodlá tato planeta pomrkávat svým ledově modrým světlem především v oblasti bankovnictví, dědictví, daní, ale také v sexuálních záležitostech. Každopádně se jedná pouze o dočasnou stagnaci, takže žádný strach! Mars znovu vrhne svou nezastavitelnou ohnivou kouli a společně s pohotovým elektrickým buditelem Uranem ji zacílí na změny, jež vám přinesou více svobody.

Máte obrovský předpoklad potkat lidi, jež vám otevřou obzory a seznámí vás s novým způsobem života zcela odlišným, než na jaký jste dosud byli zvyklí. Hlavně vás, Berany 2.dekády (1.4. – 10.4), čeká prozření, že máte jisté možnosti, které dosud ležely ladem. Ať už jde o novátorské nápady, internetové prostředí či moderní elektrické přístroje, každopádně je silným motorem zvědavost a touha po změně, jejíž zárodky v sobě cítíte už z předešlých let.

Tajemné Pluto, pojmenované po římském bohu podsvětí, vás má sice tendenci nahlodávat a klást před vás nové problémy, protože však má tato energie v oblibě plášť neviditelnosti, nemusí být hned rozpoznány. Zvýšenou opatrnost vyžadují měsíce červenec a prosinec. Ptáte se, jakou radu mají pro vás hvězdy? Odpovědí je -přerůst sami sebe-, což obnáší umět někdy i ustoupit autoritám a odhalit své slabiny.

Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Je o vás známé, že neradi prohráváte, přičemž v lásce toto rčení platí obzvláště. Milí Berani, připravte se na to, že rok 2015 pro vás připravuje velmi vzrušující zápas, kdy bude vaše srdce bít rychleji, než tomu bylo v obdobích minulých. Je to rok zúčtování v milostném životě a zároveň skvělá doba pro diskuse, které vás naučí hodně o vašem protějšku. Hned v lednu a únoru můžete pocítit zásah amorových šípů, které vystřeluje Jupiter s Venuší, a vy si uvědomujete, že jste poslední dobou nežili dost intenzivně. Temperament se nyní stává vaší zlatou žílou, Venuše osnovuje schůzky, které jsou velkým náporem na vaši smyslnost a spřádá své roztoužené nitky do kouzelného koberce lásky. Upřednostněni jste především vy, zrozenci 2.dekády (1.4. – 10.4.), Jupiter vám žehná nejvýrazněji a dává šanci, abyste se stali skutečnými mistry milostné scény. Žádné nekonečné námluvy, ale slavnosti, večírky, mnoho legrace a přímočarost. Zapněte senzory především v první polovině roku, v éteru je potencionální partner, který oplývá zvláštním smyslem pro humor a má srdečnou povahu, nepropásněte šanci! V létě se charakter vašich požitků a vnímání vztahů mírně mění, což je způsobeno postavením Saturna, který chce vnést do vašeho milostného a partnerského života důstojnost a řád. Pamatujte, že v případě nevěr a lhaní dá o sobě tento přísný velikán vědět hodně strohými paprsky, přičemž je zajímavostí, že se vše může odrazit i po zdravotní stránce. Nepokoušejte tedy osud a nechte do svého života vstoupit opravdovost a upřímnost!Šťastné měsíce: leden, únor
Nepříznivý měsíc: listopad

Práce a financePráce a finance
Co se týče vaší profese a kariéry, čeká vás rušný a expanzivní rok. Váš vládce, dynamický Mars, má spoustu tónů a odmítá zůstat nečinný, pozor však na přílišné přehánění! Obzvláště vy, zrozenci 2.dekády ( 1.4. – 10.4.) a 3.dekády (11.4. – 20.4.), můžete na sebe brát jeden úkol za druhým, až vás to doslova pohltí a vyčerpá rezervy organismu. Lákadla na vás číhají hned v lednu, kdy vám vábivá Venuše přináší zalíbení v nějaké zajímavé spolupráci, která rozšiřuje vaši každodenní práci a váš rozvrh. Neposednému Uranovi to lahodí do noty a přizvukuje svou konjunkcí vlivu svých kosmických souputníků. Tryská novým pracovními příležitostmi – je tu šance na výhodnou práci, novou kancelář, anebo pokud pracujete doma, opustíte tuto práci a začnete pracovat mimo dům. Plodným měsícem se jeví duben, kdy Merkur s Marsem zdůrazňují vaše komunikativní schopnosti a signalizují vhodnou dobu, abyste si například pořídili webovou stránku. První polovina roku je příznivá i co se týče vašich příjmů, přičemž nejvýznamnější momenty se ukazují pro vás, kdo pracujete jako lékaři, psychologové či jinak působící osoby ve zdravotnictví, nebo také např. finanční zprostředkovatelé. Pro zrozence 1.dekády (21.3. – 31.3.) jsou od září velmi vhodné kurzy dalšího vzdělávání v oblíbeném oboru. Rok 2015 vám však přináší i období zkoušek, v nichž vystrčí růžky nesmlouvavé Pluto a vystaví vás konkurenčním střetům, nicméně jste rodilí bojovníci a přičteme-li vaše elegantní vzezření a pověstné ego, lze lehce odhadnout vítěze.Šťastné měsíce: duben, červen
Nepříznivé měsíce: listopad, prosinec

Domov a rodinaDomov a rodina

Vaše srdečná a štědrá povaha se tento rok projevuje velmi brilantně, přičemž vás hřejivý Jupiter zaměřuje především na vaše děti. Chcete s nimi trávit více času, společně se věnovat zábavě, tvořivým koníčkům a sportovním aktivitám. Jupiter taktéž vnukává představu zajímavé dobrodružné dovolené. Představa, že byste ve volných chvílích nic nedělali, vás prostě děsí, potřebuje vzít batoh na záda a vyrazit na neznámá místa, adrenalin neplánované dovolené vás nesmírně přitahuje. Otázka velebení vašeho rodinného hnízdečka vás v tomto roce zrovna nadvakrát netíží, i když máte chvilkami sklon pustit se nadšeně do díla, rychle pak ztrácíte zájem. Stále se znovu a znovu do čehosi bezhlavě vrháte a vzápětí vyrážíte ven. Hvězdy radí, že nejméně vhodným měsícem pro tyto aktivity je květen, touto dobou je mezi vašim znamením a tvořivou, estétskou Venuší těžká domluva, takže jakákoliv snaha nepřináší potěšení. Pokud máte v plánu zajistit finance například na rozsáhlejší opravy či modernizaci vašeho domova, je zde i rada moudrého Saturna, který napovídá, abyste hypotéku či úvěr nevyřizovali v létě. Úspěšný výsledek vašeho jednání je nyní ohrožen průtahem či neschválením úvěru, rovněž se mohou dostat do popředí nějaké starosti ohledně dědictví. Tyto záležitosti tedy namiřte na jiné období roku!Šťastný měsíc: březen

Nepříznivé měsíce: květen, srpen

ZdravíZdraví
Z hlediska ukazatelů fyzické kondice a vitality se především první polovina roku jeví velmi příznivě. Hřejivému Jupiterovi se, milí ohniví zrozenci, zamlouváte a tudíž svým trigonovým aspektem zažehujete pochodeň elánu, přívalu energie a celkové podpory organismu. Jste nasměrováni k tomu, že chuť do života vám přináší i zvýšené požitky, takže si neupíráte různé laskominy, vaše jazýčky jsou mlsnější, a jak přizvukuje v květnu Venuše ze znamení Raka, může se i leccos přehnat. Podpůrnou berličkou je však zmíněný Jupiter, takže případné žaludeční neduhy lehce setřesete, uznejte, není to skvostný ochránce? V žádném případě nelze opomenout ani stabilizujícího Saturna, který je ve své příznivé konstelaci taktéž obrovským přínosem. Jeho energie přináší silnější odolnost těla a může zastavit již probíhající nemoci. Ve druhé polovině roku se však situace může trochu změnit, protože ochranný vliv Jupitera polevuje a k moci se dostává působení Urana a Pluta, kteří vaše znamení okupují již několikátý rok. Jako mistři zkratů a nebezpečných stavů vysílení našeptávají tiché varování. Zejména vy, Berani 2.dekády (1.4 – 10.4.), chraňte svůj organismus před přílišným vyčerpáním, není radno jít do všeho hrr a snažit se všechno stihnout, i zítra je den! V tomto směru by mohl být v únoru a březnu, kdy se přidává impulsivní Mars, přehlušen i dobrácký hlas přejného Jupitera. Mars v této době zvyšuje napětí, často cítíte hněv, netrpělivost a jste více frustrováni – pozor, aby pak z toho nepramenily drobné nehody, migréna nebo hypertenze. Perfekcionismus může také skončit nervovým zhroucením. Ideálnější bude pěší turistika nebo cvičení bojových umění!Šťastné měsíce: leden, duben
Nepříznivé měsíce: únor, březen, prosinec

Nejpříznivější oblast vašeho života pro rok 2015:
V tomto roce je vaší šťastnou parketou nečekané objevení životního směru, který změní vaše další prožívání. Rok je taktéž příznivý pro svatbu a narození dítěte.

3

Býk 21.4. – 21.5.

V roce 2015 pro vás vesmírná aréna rozehrává velmi přínosný match, kterým vám umožňuje rozšířit si svůj životní prostor. Excelentní hvězdní hráči Neptun s Plutem rozšiřují kosmické připojení, které máte s lidmi a otvírají nové dimenze vaší osobnosti.Rozhodčí Saturn vás má na mušce a kontroluje čas, který máte vyměřen, abyste se vyrovnali s hodnotami druhých a slevili ze své neústupnosti. Skvostnou přihrávkou přispívá nadaný Jupiter, který zaměřuje vaše schopnosti správným směrem a obdarovává vás oproti předešlému roku dárkem navíc. Je to dar prozření a následného úspěchu, ke kterému máte v roce letošním vysokou tendenci. Vaše skóre vás vymrští ke slunci!Svou nekonečně trpělivou, vlídnou povahou a vaší neocenitelnou poctivostí vynikáte nad všemi ostatními znameními. Vaše vládnoucí planeta Venuše přidává laskavost a hřejivost, lze se pak divit, že jste oblíbenými plyšáky zvěrokruhu?I v tomto roce si tímto potenciálem razíte cestu k splněným přáním a nutno dodat, že Jupiter, velká Fortuna, nehodlá být rozhodně skrblík. V první polovině roku vás sice může tak trochu napínat svou neharmonickou kvadraturou, kdy vám přemírou energie dá pocit, že máte tolik sil, že můžete skály lámat, ale pozor, můžete si toho naložit více než jste schopni unést! Ve zmiňovaném období se jedná především o zrozence 2.dekády (2.5. – 11.5.), v červenci pak náleží vykřičník 3.dekádě (12.5. – 21.5.). Saturnova opozice se Sluncem potvrzuje zatížení a leccos nemusí jít, jak jste si představovali, ale ve skutečnosti se jedná o přechodné období. Milí Býci, existuje jednoduchá rada, jak z toho ven: vše přebytečné hodit stranou. Spolehněte se, že další tahy Jupiterova mistrovského štětce povedou ke spokojenosti a štěstí – ryzímu a nefalšovanému.

Do šířky se mohou rozmáchnout vaše tvůrčí schopnosti, koníčky, vlastní sebevyjádření a silnou parketou, na kterou si usmátý vesmírný Guru posvítí, je také potomstvo a milostné vztahy. Nabízejí se vám možnosti setkat se s novými lidmi, přičemž Neptun svým tajemným, magickým vlivem způsobuje, že celkově vaše vztahy k lidem se velmi mění.

Jako mávnutím kouzelného proutku vaše ego ustupuje do pozadí, což ale neznamená, že by ztrácelo na důležitosti. Dokáže projevovat solidaritu se slabšími jedinci, takže vás Neptunův soucitný vánek může zafouknout do nějaké skupiny soustřeďující se na lidi potřebující pomoc nebo aktivity směřující k nějaké terapeutické činnosti. Tato vibrace vás obdarovává taktéž touhou vnímat jemnější esence a krásy každodenního života.

Co se týče nejmocnější vesmírné energie, kterou je transformující Pluto, hřeje vás jeho vliv příjemně v zádech a dává příslib pozitivní radikální proměny vašeho nitra. Je to slib hvězd a vy máte sílu proměnit tento slib v pravou záruku!

Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Obloha lásky v první polovině roku 2015 nemusí zejména pro vás, kteří jste v manželském svazku, zářit zrovna tím nejmazlivějším sametovým třpytem. Jupiter naznačuje přehnané požadavky na partnera, s čímž jdou ruku v ruce určité překážky v chodu domácnosti. V lednu se bohyně lásky a zároveň vaše vládkyně Venuše mračí, což mnozí z vás vnímáte jako větší touhu po soukromí a samotě, nechce se vám navštěvovat nová neznámá místa a nemáte náladu na společenský ruch, odmítáte případné obdivující vás protějšky, kteří holdují hlučným událostem. Tyto samé pocity vás mohou pronásledovat také v červnu, červenci a srpnu. Vy, kteří jste nezadaní, si můžete v této době dokonale porozumět jen s tím, kdo miluje přírodní krásy. Dáváte přednost romantické večeři se svíčkami a květinami, žádný spěch a rušno. Pozor však především vy, zrozenci 1.dekády (21.4. – 1.5.), abyste v tomto všem nehledali až maximální dokonalost, šibalský Neptun by vás mohl nakonec vést k deziluzi! Podobně i Saturn může vznést ze znamení Štíra námitky. Jste ještě pár? Pokud váš vztah vydržel, pak máte za sebou hodně krkolomné vibrace pro lásku a ve druhé polovině roku se už můžete dívat do budoucna s důvěrou. Případné bouře zklamání postupují rychle do údolí jemného potěšení, tiché radosti z nejjednodušších věcí a příslibů věrnosti, které se stávají vaším největším afrodiziakem. Neustále také živíte svůj sexuální apetit, přičemž máte obrovskou šanci, že právě nyní vám vstoupí do života protějšek, se kterým budete vše vychutnávat na stejné vlnové délce a to do všech detailů, užívejte Jupiterových laskomin hezky naplno!Šťastný měsíc: říjen
Nepříznivé měsíce: leden, červen

Práce a financePráce a finance
Počátek roku pro vás chystá mnoho lákavých možností a Jupiter chrlící energii s expanzí způsobuje, že nevíte, co dělat dříve. Postupně si však uvědomujete, že všeho moc škodí a nechcete se nechat zasypat lavinou povinností či omezujícími šibeničními termíny. Jste maximálně praktičtí, umíte se bravurně prosadit především v oblasti obchodu a ekonomiky, přesto vás však hektika prvních měsíců zatěžuje. Ve svém jádru jste pohodáři a zejména vy, zrozenci 3.dekády (12.5. – 21.5.), zatoužíte mimo atraktivního pracovního prostředí po déle trvajících labužnických obědech a klidnějším tempu. Co se týče oblasti podnikání, přísný Saturn prozrazuje nutnost opatrnosti a signalizuje, že je vhodné velmi uvážlivě našlapovat před podpisem jakékoliv smlouvy nebo partnerství. Nenechte na sebe vyvíjet nátlak hlavně ohledně finančních spekulací, výsledek by mohl mít velmi negativní dopad. Druhá polovina roku je k vám přejícnější, takže si můžete vychutnat mnohé zdařilé akce a posun ve financích. Pokud jste byli nespokojeni se svou pracovní náplní, v tomto období máte šanci získat práci, po jaké jste toužili, vaše výsledky se dostávají do správných rukou a jste ve správném čase na správném místě, přičemž jako nejvhodnější načasování se ukazuje říjen. Speciální bonus máte vy, kteří se věnujete zábavnému odvětví, čekají vás zajímavé možnosti, proměňte své příležitosti v kariérní zlato!Šťastný měsíc: říjen
Nepříznivé měsíce: leden, únor

Domov a rodinaDomov a rodina
Domácí a rodinné hodnoty jsou pro vás téměř posvátné, tudíž pokud je to možné, věnujete svým nejbližším hodně času a zároveň k nim zaujímáte silný ochranitelský postoj. V tomto roce se váš pocit sounáležitosti s rodinou ještě více prohlubuje a obzvláštní něhu projevujete především ke svým dětem. Máte tendenci své milované hýčkat, zahrnovat je komfortem a luxusem, není tedy divu, že neodmítáte Venušiny výzvy na taneční parket plný potěšení, první pozvánu očekávejte v březnu! Je to vhodná doba i pro zateplení svého hnízdečka přírodními materiály a zkrášlením bytelným, oku lahodícím nábytkem. Líbí se vám role poradce v rodině a jste si vědomi přílišné zodpovědnosti, takže vaše ratolesti zjistí, že vyžadování důslednosti znásobené navíc působením trigonu Jupitera z Panny není ničím neobvyklým. Nejvíce se zaměříte na potomky v období puberty, přičemž srpen, čas prázdnin, se jeví jako nejzátěžovější. Chcete, aby v plnění svých povinností projevili určitou dokonalost a nepropadali jen sladkému nicnedělání, a že byla řeč o vaší štědrosti a hýčkání? To se přece nevylučuje, jen odmítáte schvalovat přehnané hédonické chování a víru v pečené holuby. Odměnou pro celou rodinu bude pečlivější přístup vašich miláčků a následně školní úspěchy, ke kterým mají od září vysoký předpoklad.Šťastný měsíc: březen
Nepříznivé měsíce: červen, srpen

ZdravíZdraví
Co je pro vás, labužníci zvěrokruhu, připraveno v tomto roce v oblasti zdravíčka? Oslovení -labužníci- není použito náhodně, protože právě váš přebujelý apetit může v 1.polovině roku signalizovat zvýšenou tendenci k zdravotním problémům. Jupiter se netváří nikterak přátelsky a jeho podporování tukových nárůstů rozhodně neznamená aplaus pro vaše srdce a krevní oběh, který se pak stává nepravidelným. Škodí zejména příliš sladkého, moučného a tučného jídla. Milí Býci, základní pravidlo zní: všeho s mírou. Pro vás především, zrozenci 2.dekády (2.5.- 11.5.) a 3.dekády (12.5.- 21.5.), je velmi přínosné, pokud podpoříte své zažívání například mátovým čajem, z bylinek lze doporučit majoránku a tymián. Během léta vystrkuje růžky Saturn, takže se může objevit zvýšená zátěž a stagnace, také horší pročišťování, které se může projevit v déle trvající zahleněnosti, chraplavosti, obtěžovat může i krvácení z nosu. Avšak žádný strach, milí Býci, máte v zádech posilující energii mocného Pluta a jeho regenerující vliv je skutečně vesmírným bonusem, kterým se nemůže pochlubit každé znamení! Znamená to, že i případný letní útlum přečkáte bez větších problémů, navíc se k vám ve 2.polovině roku příznivě obrací i Jupiter, jakoby si chtěl tento astrální fiškus napravit reputaci a dát do rovnováhy vše, co předtím napáchal. Vy, kteří jste starší a slabší nebo jste vyčerpáni důsledkem jiných zdravotních problémů z minulosti, můžete nyní očekávat výbuch ozdravující lávy! Dochází k obnově buněk, zlepšení činnosti a celkovému oživení organismu. Mnozí očekávajte také zvýšený sexuální apetit, takže vzhůru k omlazení se štědrým Plutem!Šťastný měsíc: březen, říjen
Nepříznivé měsíce: únor, srpen

Nejpříznivější oblast vašeho života pro rok 2015:
Příval potěšení a radosti v tomto roce prožijete v oblasti lásky, nových seznámeních a ve svých koníčcích. Užívejte si rozšiřování svého životního prostoru!

4

Blíženci 22.5. – 21.6.

Taktéž pro vás, milí mentalisté zvěrokruhu, připravuje rok 2015 zajímavou skládanku vlivů a událostí. Světélkující součástí velkého hvězdného lega je Uran, trubadúr překvapení, jenž s Jupiterem krásně zapadá do harmonické konstelace přinášející vašemu znamení příjemné zvraty štěstěny. Nečekané příležitosti a divoká expanze však dělá vrásky realistickému Saturnovi, mračí se a má obavu, aby se kouzelná stavebnice ukvapeností nerozsypala.Na rozdíl od předešlého roku vás totiž může Jupiter nakonec přece jen za přílišné přehánění klepnout přes prsty. Na druhou stranu pokud nepůjdete dopředu, může se stát, že vás někdo předejde, jak vyřešit tento kosmický hlavolam? Hvězdy doporučují vyvarovat se střemhlavosti, neposlouchat ani Neptunovy vábivé chiméry, naopak nechat kralovat rozum, jak vám náleží. Buďte věrni podstatě svého znamení!Merkur vám dal dvojí dar – šarm a výmluvnost, také však určitou nerozhodnost a dualitu v momentech, kdy se po vás vyžaduje volba. I tento rok je před vámi několik cest – kterou se vydat a lze se vrátit? Lze jít po dvou najednou? Musíte zvolit jen jednu z nich. Naštěstí vám váš moudrý vládce hodlá být po většinu roku nápomocný, pouze v březnu, srpnu a na přelomu listopadu a prosince žádá o dovolenku.V první polovině roku slibuje taktéž Jupiter, že vás podpoří a vše půjde podle vašeho scénáře, těšte se zejména zrozenci 2.dekády(1.6. – 11.6.) a v červenci zrozenci 3.dekády (12.6. – 21.6.)! Máte před sebou větší popularitu a oblíbenost, rozum zpravodajů a výřečnost profesionálů, což vám zajišťuje mnohé úspěšné smlouvy. V této době máte také zvýšenou touhu po cestování, i kdyby se mělo jednat pouze o krátkodobé výlety.

Ani hyperaktivní Uran nesedí v koutku, nutí vás k pohybu a k tomu, aby se neustále něco dělo, chce si hrát a překvapovat. Větry hnané Uranem vás mohou zavát do nových směrů a situací, které jste neměli v plánu nebo se nevyskytovaly ani ve vašich nejbujnějších fantaziích. Pomocí internetu nebo na nějakých zvláštních místech se můžete seznámit s hodně neobvyklými lidmi, kteří jsou charakterističtí svou originalitou a máte vysokou tendenci navázat přátelství spojené s dobrodružstvím. Slabší oblastí v roce 2015 (kromě léta) jsou pro vás důležité smluvní vztahy, ať už pracovní nebo ty, které jsou pod pečetí manželství. Důsledný Saturn svou opozicí připravuje zkoušku a vaše rtuťovitá energie by se měla mít na pozoru hlavně co se týče dohod. Nezáleží ani tak na obsahu dohody, ale na tom, aby jste ji dodržovali. Provokatér Neptun nezůstává totiž pozadu a snaží se vás svou kvadraturou vlákat do svých hedvábných lstí klamu, lenošivého denního snění a falešných iluzí.

Motýlkové zvěrokruhu, nenechte se nesmyslně polapit! Snažte se dostát danému slovu, nevyhýbejte se povinnostem, naopak, plňte je co nejpečlivěji a nejpozorněji, nelze přetahovat deku přes hlavu. Vaše kariéra a partnerský vztah, zejména u vás, zrozenci 1.dekády (22.5. – 31.5.), by se mohly dostat do bludné mlhoviny, předejděte tomu a dejte přednost jasnějšímu světlu!

Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Milí Blíženci, na poli lásky se připravte na nové milostné zážitky a nejrůznější možnosti sebevyjádření v oblasti citů. V tomto roce znovu dosvědčujete, že láska a vy, to je duet, který nikdy nekončí. Jupiter napovídá, že vaše mentální akrobacie a merkurovský rtuťovitý úsměv vám zajistí četný výhry v milostném jackpotu, máte se tedy na co těšit! Přestože začátek roku může být poněkud pasivnější a Venuše se k vám v lednu i únoru otáčí zády, nepropadejte pesimismu a pocitům zklamání. V této době se vám zdá, že se láska ve vašem životě mění jako hlína v rukou, ale jak se říká, všeho jenom do času. Od jara nastartovává přející Mars váš sex-appeal na plný plyn a zve vás na centrifugu vášní. Někdo, kdo má hřejivou komunikaci, je chytrý a inspiruje váš smysl pro humor, vám má být velmi příjemným společníkem, hodně pravděpodobné je seznámení například v internetové kavárně. Jste připraveni bavit se, prožívat ohromující vzrušení, někdy zase cítíte potřebu klidnějších dnů a tzv. -vypnout-, přiznáváte, že život s vámi může být poněkud nestabilní? Potřebujete být neustále intelektuálně stimulováni svými protějšky či nápadníky, aby nedocházelo k nudě. Mírné varování přináší zejména pro 1.dekádu (22.5. – 31.5.) planeta Saturn, která doporučuje střízlivost hlavně u vás, kteří jste zadaní nebo žijete v manželském vztahu. Touha po dobrodružství a vymanění se z šedi stávajícího vztahu může být startem k ohrožení či zániku manželství. Celkově i pro nezadané Blížence signalizuje Jupiter a Neptun, že tento rok nenastává zrovna nejideálnější doba k vážným závazkům a je vhodné se vyvarovat silným citům.Šťastné měsíce: duben, květen
Nepříznivý měsíc: říjen

Práce a financePráce a finance
Copak přišpendlí rok 2015 na nástěnku kariéry pro vaše znamení? Hvězdy se shodují, že jde o zkouškový rok, kdy vás sice Fortuna může vymrštit hodně vysoko, ale záleží jen na vás, jestli si pozici udržíte a vykročíte do světla, abyste mohli vzlétnout s orly, či se necháte ukolébat a ostatní vás předeženou. Nejhorší, co můžete udělat a platí to především pro vás, Blíženci 1.dekády (22.5. – 31.5.), je zavřít se mezi čtyři stěny a stát se povrchními k zodpovědnosti a povinnostem. Saturn se svým aspektem opozice vás má po většinu roku na mušce a věřte tomu, že se nenechá ošidit. Klade těžké zkoušky, ale zvládnete-li jeho drsný výlet, bohatě odměňuje. Díky Jupiterovi a Uranu máte dar zvýšit své znalosti na nejvyšší úroveň a dospět ke geniálnímu řešení otázek, přidává se i váš vládce Merkur, jehož největší rozpětí ochranných křídel zaznamenáte v květnu a červnu. Máte řadu příležitostí skvěle se vyjádřit, díky čemuž vyděláte peníze, a to ať jste operátoři v call centrech, pracovníci telemarketingu, taxikáři či řidiči kamionů. Máte talent pro obchodní záležitosti, ale pozor, aby z vás pokoutný Neptun neudělal nakonec jen ztracené obchodníky se sny vinou odchylování se od reality. Buďte důslední a naučte se říkat -NE- v situacích, které to budou vyžadovat. Pak se teprve může objevit možnost nové kariéry, může to být cokoli od povýšení po novou práci, za kterou se musíte stěhovat. Hodně štěstí!Šťastné měsíce: květen, červen
Nepříznivý měsíc: listopad

Domov a rodinaDomov a rodina
Běžně pro vás bývá domov a rodinný krb oázou pro uklidnění nervů po hektickém dnu, kdy uděláte zastávku, nadechnete se, načerpáte nové síly a opět zvedáte kotvy. Ani tento rok tomu není jinak a obzvláště v jeho druhé polovině dlouhé hodiny doma trávit nedokážete. Přicházíte a odcházíte, a pokud přece jen někdy zůstáváte dlouho pod rodinnou střechou, jste jako na trní. Neposedný Uran vás ovlivňuje touhou trávit čas se svými nejbližšími spíše mimo domov a vymýšlet zajímavé aktivity na odreagování a srovnání roztěkaných myšlenek. Zrozenci 2.dekády (1.6. – 11.6.), vy se v tomto směru opravdu vyřádíte! Zvláštní záliby, překvapení pro děti, humorné triky a pravděpodobně se s chutí pustíte i do jakéhokoliv experimentu. Pokud by vás však napadl experiment v podobě rekonstrukce bytu či domu, od srpna do října na něj raději zapomeňte, tuto činnost je lépe nasměrovat na první polovinu roku. Platí to taktéž pro případnou koupi nemovitosti, pokud ji správně nenačasujete, přinese spíše starosti než radost. Veledůležitým momentem se ukazuje společná letní dovolená, na kterou vyjeďte v kompletní rodinné sestavě. Romantické místo, které poskytuje zábavu i dokonalou relaxaci, dodá rodinné atmosféře ten pravý šmrnc. Že by Uran chystal zase nějaké překvapení? Trefa!Šťastné měsíce: duben, červen
Nepříznivé měsíce: září, říjen

ZdravíZdraví
Rok 2015 se pro vaše znamení, co se týče zdravotního náhledu, vyznačuje smíšenými vlivy, kdy můžete být tzv. jednou nahoře a jednou zase dole. Na jedná straně vám rozjiskřuje energii pohotový Uran a v 1.polovině roku Jupiter ze znamení Lva, na straně druhé může vlivem Saturna a podivínského Neptuna vaše energie zase slábnout. Poněvadž jste pohybliví a proměnliví jako rtuť na teploměru, může se vám tuto vesmírnou směsici dařit daleko lehčeji zvládat než by tomu bylo u většiny vašich zvěrokruhových kolegů. Přesto je vhodné, abyste se snažili různým výkyvům předcházet a nepodceňovali prevenci. Neptun svým neharmonickým aspektem kvadratury způsobuje snižování vaší imunity, jeho pohyb je velmi pomalý, takže váš organismus déle zadržuje tekutiny, tělo se více zavodní a stagnuje, takže můžete mít větší sklon k infekcím. Hned lednem a únorem může Neptuna podpořit i Mars a odstartovat náchylnější období k bakteriálním infekcím, střídavým teplotám, takže jeden den budou nižší, druhý den vyšší, jeden den budete téměř zdraví, druhý den nemocní, pozor na vaši tendenci často se nedoléčit. Mohou se připojit také pálivé bolesti, zčervenání nebo problémy s kůží. Největším kandidátem k infekci jsou samozřejmě horní cesty dýchací. Váš nervový systém také zrovna není na medaili, přičemž jako krizovější období vedle ledna a února mějte na paměti i říjen, zejména vy, zrozenci 1.dekády (22.5. – 31.5.). Pokud však budete k sobě pečovatelštější, Uran se postará o překvapivá zlepšení! Zapojte do svého režimu dechová cvičení, okysličíte tak krev a zklidníte nervy. Častěji větrejte, psychiku pohlaďte dobromyslí a eukalyptem, obojí je vhodné i jako prevence při virózách.Šťastné měsíce: duben, květen, červen
Nepříznivé měsíce: leden, únor, říjen

Nejpříznivější oblast vašeho života pro rok 2015:
Ochrana hvězd se projeví v podobě optimismu a šťastných kontaktů, máte šanci navázat nové zajímavé přátelství, jehož originální průběh vás bude až překvapivě nabíjet štěstím.

5

Rak 22.6. – 22.7.

Rovněž vám, milí Raci, nezůstane utajeno, jaké energie pro rok 2015 tryskají z vaší hvězdné fontány. Neptun nadále udává hlavní proud tohoto vodotrysku a prýští do nejčistějšího poznání a víry vaší osobnosti.Máte podstoupit duchovní lekce a osvojit si nové přístupy k životu, žádné hry ega, nýbrž vděčnost za to, co jste se naučili. V opačném případě, kdyby se přece jen zachtělo vašemu -JÁ- dominovat, by mohlo dát o sobě vědět Pluto svým ledovým proudem. Rovněž kvadratura Urana je hodně nevyzpytatelná, jakoby rošťák čekal na vaše uklouznutí, aby mohl následný triumf aplaudovat některým ze svých kanadských žertíků.V porovnání s rokem 2014 vás nyní Jupiter zkouší nechat být více samostatnými, bez jeho protekce, přijde pouze nakouknout, jak si vedete. Je to rok vnitřního zrání, přijměte tedy jeho poselství a napojte se na vyšší tóny univerza!Jste jemní a vnímaví, není tedy divu, že se Neptunovi s vámi stejně jako v minulém roce skvěle spolupracuje. Svou mysteriózní, nekonečnou moudrostí vyzařuje do vašich duší vesmírné, spirituální vibrace a učí vás napojit se na hlubší informace. Můžete u sebe odhalit nějaké zajímavé psychické vlohy a za spoluúčasti hřejivé Venuše máte hned v únoru možnost rozšířit své vědomí prožitím něčeho krásného. Je to vhodná doba pro umění, zábavu, sympatickou společnost, případně navázání kontaktu s osobou z nějakého vzdálenějšího místa, která může obohatit váš život. Neodmítejte pozvánky na koncerty, výstavy a do galerií a taktéž s nástupem jara neodkládejte žádná rozhodnutí.

Polovina roku hlásí zvěst, že se doslova rozzáří vaše hvězda! Touto dobou je vaším vesmírným spojencem Saturn ze znamení Štíra, který ujišťuje, že žádná oběť nebude marná a vaše mimořádná empatie se stane zdrojem štěstí. Intimní vztahy nabírají v tomto období na hloubce, takže zaměřte radary, milí Raci, ve vzduchu je spojení trvalé lásky! Svými klepýtky se nejsilněji do tohoto daru nebes zakousnete vy, zrozenci 3.dekády (13.7. – 22.7.), a navíc můžete v létě počítat s podporou osob, které oplývají zkušenostmi, favorizované jsou také především osoby, mezi jimiž a vámi je patrný věkový rozdíl.

Pomocí Saturna zvládáte v tomto období intenzivnější nasazení a dokážete i v krátkém období hodně vykonat. Za co vezmete, to se vám podaří.

Ani v tomto roce však nesmíme opomenout působení vrtkavého Urana, který může blesknout neočekávanými situacemi a pokoušet se vás tak trochu vykolejit a pocuchat vaše nervy. Uranova eskapáda se může dotýkat vašeho postavení ve společnosti, profese nebo úředních záležitostí. Pokud máte rozjednáno něco v právní oblasti, rozhodně to neodkládejte až na poslední chvíli, v listopadu a prosinci se Mars stává zlomyslným a mohl by roznítit konflikty, kterých byste mohli být sami o sobě strůjci.

Jste příliš emocionální a odhadnout vaši reakci je jako pokoušet se pojmenovat barvu duhy, tudíž pokud vám něco přeroste přes hlavu, dokážete jednat velmi podrážděně. Kosmické představenstvo moudře radí zvýšit kontrolu nad svým chováním, prosévejte své emoce sterilním sítem!

Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Jako u velmi emotivních bytosti se silnou fantazií ani v roce 2015 nedochází k absenci vašich tužeb a medových představ. Vaše první měsíce roku jsou měsíci energie příznivé pro lásku a Venuše s Marsem dávají příslib rozsvícení světlého bodu naděje. Pokud už dlouho hledáte vysněný protějšek, máte obrovskou šanci seznámit se s okouzlující a jemnou bytostí pravděpodobně přicházející do vašeho okolí z větší dálky. Vám, Raci 3.dekády (13.7. – 22.7.), se může v létě vracet taktéž někdo z minulosti, kdo obrátí vaši pozornost a zájem ke snům a vzpomínkám. Jste kaleidoskopem měnících se nálad a protějšek do vás někdy těžko proniká, konstelace Saturnu vás však v tomto roce chrání větší stálostí a sebedůvěrou, v lásce jdete krůček po krůčku, prohlubujete city a neschováváte je tolik pod svůj krunýř. Saturn také napovídá, že máte tendenci být neovladatelně přitahováni k citlivému, spíše samotářskému člověku, jemuž budete s okouzlením naslouchat. Vy, kteří jste zadáni a máte pocit, že už to neklape jako dříve, máte schopnost trpělivě látat slabá a obnošená místa vašeho vztahu, přičemž nejvíce práce dají trhliny kvůli peněžním záležitostem. Na tento destruktivní vliv, jež je způsoben opozičním aspektem Pluta, jste již za poslední roky zvyklí, nyní se můžete pokusit obrnit se proti němu. S protějškem se v případných nesouladech ve finančních záležitostech snažte o kompromis, buďte vstřícní a láskyplní. Pamatujte, milí Ráčci, láska je v životě vaším kompasem!Šťastné měsíce: leden, únor
Nepříznivý měsíc: listopad

Práce a financePráce a finance
Pokud jde o povolání a oblast kariéry, jedná se u vás o nadprůměrný rok. V jarních měsících je patrna obrovská vlna energie, kdy jste schopni chrlit nové nápady jako z kouzelného klobouku. Nechybí ani chuť do propagačních akcí, tvůrčí potenciál je k vám přilepený jakoby suchým zipem, neváhejte a využijte toho, abyste se dostali do nějakého projektu, který vás uchvacuje. Saturn vysílá souhlasné signály a potvrzuje, že vaše tvrdá práce a odhodlání je skutečně významným přínosem, tudíž je vyloučeno, aby se vám nedostalo patřičné odměny. Zrozenci 1.dekády (22.6. – 1.7.) a 3.dekády (13.7. – 22.7.), hlavně vy se připravte na příjemný finanční vulkán! Jupiter se Saturnem chystají úspěšnou misi, na níž se v červnu a červenci podílí také Venuše, trpělivě ozařující váš finanční sektor. Kromě zvýšeného přílivu peněz přicházejí ke slovu i výherní kupony, u kterých berte na zřetel ještě i srpen. Že to působí až podezřele pohodově? Nenechte se mást, rebelant Uran ze scény nezmizel a sem tam vás bude zkoušet. Můžete mít pokušení vzdát se svého zaměstnání, protože nesouhlasíte například s tím, jak postupuje vedení, nebo se v některých obdobích přistihujete, že toužíte najít smysluplnější práci. Jednoho dne se prostě probudíte a zjistíte, že vám dosavadní práce nevyhovuje. Kritickým měsícem se jeví prosinec. Vy, kteří pracujete v nějakých technických oborech, můžete být konfrontováni s krátkodobým přesunem pracovního místa. Základem je zachovat si klidnou hlavu.Šťastné měsíce: červen, červenec
Nepříznivý měsíc: prosinec

Domov a rodinaDomov a rodina
Vztah k rodině a domácímu krbu je u vás nejhlubší a nejintenzivnější ze všech znamení zvěrokruhu. Vaše láskyplnost a něžnost vůči svým nejbližším je až dojemná, takže byste mohli být učiteli lásky k bližnímu svému mnohým vašim zvířetníkovým kolegům. Stejně jako v minulém roce, může se i letos na vás rodina plně spolehnout. Zároveň atmosféra ve vašem domácím hnízdečku zaznamenává v roce 2015 určitou renesanci co se týče nejmladších benjamínků. Jejich nároky rostou, ale moudré saturnské oko vám pomáhá dohlédnout na to, abyste měli situaci pod kontrolou a nesklouzli k rozmazlování. Pod kontrolou chcete mít také své zázemí a zvýšeně toužíte, hlavně vy, zrozenci 3.dekády (13.7. – 22.7.), dát nyní všemu řád. Domov je místo, kde pro vás život začíná a končí, protože váš dům či byt je pro vás vším, co potřebujete. Víc, než cokoliv jiného je pro vás důležité mít v rukou papír s razítkem, který říká, že tohle místo patří vám. Jestliže jste tedy doposud setrvávali v podnájmu, chcete v tomto roce stávající situaci radikálně změnit. Další změnou může být, že rozšíříte svůj rodinný okruh o domácího mazlíčka, o kterého se hodláte s láskou starat. Přítulné zvíře, zahrada s cypřiši, dům provoněný květinami, ale také domácí večeře s přáteli, kteří umí hrát karty – to je voda na váš mlýn. Pochyboval by snad někdo o tom, že proměnit dům v domov je vaším posláním?Šťastný měsíc: srpen
Nepříznivý měsíc: listopad

ZdravíZdraví
Vaše znamení by si zasloužilo, aby rok 2015 mohl být rokem zotavení se. Již dlouho vás provází náročné období pod tlakem Urana a Pluta a rádi byste z tohoto bludného kruhu už vyšli ven. Je známo, že na vaše zdraví má největší vliv psychika, takže silná emocionalita a stres může stále dokola přinášet momenty deprese a melancholie. Vaší slabinou je žaludek, v němž se všechny úzkosti a strachy usazují, přičemž nevhodně volená strava a přespříliš roztančené chuťové pohárky mu přidělávají další starost. Nepředvídatelný Uran má na svědomí nevyrovnanou činnost vašeho žaludku a dvanácterníku, takže může nečekaně spustit pořádnou karnevalovou sambu v podobě různých tlaků či křečovitých bolestí. Březen a konec roku jsou v tomto směru pro vás nejslabším obdobím, neboť v tomto čase si brousí zoubky i zánětlivý Mars, pro kterého například gastritida není ničím mimořádným. Zbystřete zejména vy, Ráčci 2.dekády (2.7. – 12.7.), a nepohrdněte popíjením heřmánkového čaje – už Egypťané ho ctili pro své léčivé vlastnosti a zasvětili ho samotnému Slunci! Podpůrnou berličkou je taktéž meduňka, mučenka nebo nálev z lněného semínka. Pokud se, milí měsíční zrozenci, přičiníte, můžete z naznačených nástrah vyjít bez větších problémů, to slibují i vaši ochránci Saturn s Neptunem, kteří drží v tomto roce nebeskou stráž. Preventivní kůru absolvujte hned na začátku roku, na přelomu ledna a února vás totiž mohou úspěšně podpořit Venuše a Mars ze znamení Ryb.Šťastné měsíce: leden, únor, červenec
Nepříznivé měsíce: březen, listopad

Nejpříznivější oblast vašeho života pro rok 2015:
V tomto roce vám může přinést štěstí váš vlastní myšlenkový náboj a nové nápady, které vás posunou zejména v profesní oblasti, do čeho se pustíte, to se podaří!

6

Lev 23.7. – 22.8.

Planetární symfonie komponuje kouzelné melodie utkané každému znamení na míru. Která píseň univerza v roce 2015 zazní vám, milé hvězdné superstar? Kosmickým bonusem je hit o splynutí štěstí, od skvostného skladatele Jupitera, a životodárné energie, již vystihuje jiskřivým půvabem váš vládce Slunce. Úspěch, odvaha vytyčit si velké věci a zářivé nasazení, to jsou hlavní slova songu.Rozdíl oproti minulému roku je v tom, že nyní máte navíc obrovskou vesmírnou posilu, a tím je Saturn. Jeho seriózní energie obdarovává silou, vytrvalostí a schopností dotáhnout věci do konce, váš hit pomůže udržet na předních příčkách hitparád! Jeho mottem je však: všeho s mírou, nepřidávejte decibely tam, kde stačí mezzoforte. Jste políbeni Sluncem a komety vám posílají v ústrety svůj světelný úsměv – máte zlatý rok, ve kterém můžete uskutečnit všechno!V první polovině roku 2015 garantuje vlídný Jupiter, že se budete cítit velmi optimisticky a příjemně. Vaše vystupování je nenuceně elegantní a graciézní, rovněž nelze přehlédnout jemný plášť majestátnosti vznášející se nad vámi. Jupiter v konjunkci s vaším Sluncem pro vás znamená začátek nového dvanáctiletého životního cyklu zrání a růstu vaší osobnosti.Jste diamantem zvěrokruhu, k němuž patří atribut dokonalosti, ale jak víte, surový diamant připomíná spíše kousek skla, teprve dokonalým vybroušením se z něho stává úžasný skvost s vynikající brilancí. Je vhodné začít s novými projekty a chcete-li například rozšířit svou činnost, máte k dispozici skvělé období! Vaše oblíbenost raketově stoupá, jste společenské tornádo schopné neustále bavit lidi kolem sebe, což vám otvírá nové možnosti.

Velkorysý Jupiter se chce oslnivě předvést i ve finanční oblasti a v červnu a červenci s ním spouští krasojízdu i přejícná Venuše, jejíž vliv se díky její retrograditě protáhne až do začátku října. Do popředí vystupuje zájem o krásná místa, cestování, studia, právní otázky a zvyšuje se i četnost vyřizování na úřadech, kde díky své okouzlující a laskavé auře sklidíte úspěch. Zjišťujete, že se vám daří vymanit se z určitých omezujících a brzdících okolností, které vám bránily, abyste se plně realizovali podle svých představ.

Lvíčci 2.dekády (3.8. – 12.8.), přednostně vás nabíjí pokušitel Uran magnetickou energií a vystřeluje jiskry zájmu o vše nové. Měli byste se zaměřit na doplnění svého vzdělání, zejména v cizích jazycích a technických oborech, abyste mohli být svobodnější ve svém rozletu. Územím vaší královské esence je celý svět, v němž uspokojujete své touhy, ať jde o zábavu, lásku či třeba například velebení zázemí pro své děti, není tedy divu, že se vám někdy může zdát den příliš krátký. Přijde i období, kdy vlivem této expanze pocítíte i určitou zátěž a pocítíte chuť na nějaký svůj cíl dočasně rezignovat, trpělivý Saturn zde našeptává, abyste se nedali odradit případnými překážkami a šli kousek po kousku dál. Když se nakonec vyšplháte na poslední kopec, otevře se před vámi nádherný, trvalý výhled. Být na výsluní máte přece napsáno ve svém rodném listě!

Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Copak má rok 2015 připraveno pro vaše slunné znamení v období lásky? Pro své obrovské charisma a vrozenou nenucenost jste miláčky hvězd i bohů a Afrodita pro vás splétá třpytivé nitky touhy do kouzelného závoje lásky. Hřejivý Jupiter ve vašem znamení je velkým hráčem a svou šachovou královnou míří do vytyčeného cíle, svým kouzlem dáváte jednoznačně MAT! Lidé okolo vás pociťují magnetismus vaší Lví osobnosti obzvlášť silně a především pro 2.dekádu (3.8. – 12.8.) může být první polovina roku obdobím těch nejkrásnějších zážitků. Co se týče přitažlivosti, pro celé vaše znamení je nejsilnějším a nejatraktivnějším obdobím léto. Venuše vám žehná svými paprsky, přináší radost, štěstí v lásce, opojnou touhu a krásná seznámení. Přidává se taktéž aktivní Mars, přičemž společný signál těchto dvou planet může být výchozím bodem pro nový závratný příběh, jenž se má s pomocí hvězd narodit v srpnu. Jste-li součástí milostného trojúhelníku, můžete právě teď vzhledem k sokovi či sokyni prosadit své já a trvat na svém. Je vám dáno období expanze, užívejte ho plnými doušky! Nechte se hýčkat vkusnými hotely, módními atrakcemi, dobrým vínem, hudbou a vším, co dělá život luxusním, nepotlačujte vášeň a odhodlání, vždyť přece vyúsťují ve vaše Lví motto CHCI, uznáte, že to nelze popírat? Zejména vy, zrozenci 3.dekády (13.8. – 22.8.), se snažte povznést nad překážky, které může osnovovat opatrný Saturn, a to například v podobě váhání, pustit se do vztahu kvůli dětem. Hvězdy radí, abyste to nepřeháněli s vytvářením virtuálního ochranného štítu, životní šance v lásce by se pak mohla ztratit ve zlaté mlhovině!Šťastné měsíce: červen, červenec, srpen
Nepříznivé měsíce: leden, březen

Práce a financePráce a finance
Po pracovní a finanční stránce vás čeká velmi zajímavý rok, pro jehož scénář spřádá zlatá vlákna váš samotný vládce – Slunce. Ve spolupráci s Jupiterem se rozhodně nejedná o žádnou Shakespearovskou tragédii, vaši profesní sféru nečekají ani srdceryvné výkyvy ani ztráty, naopak, vaše zářivá osobnost je předurčena svítit. Jste kreativní a dynamičtí, nestačí vám jen dělat svou práci – potřebujete být nejlepší. Na jaře se vám skýtají mnohé příležitosti pro zlepšení kariéry. Objevujete silnější motivaci a odhodlání, také cestování může být důležitější než je obvykle. Favorizováni jste vy, kteří svou profesi zaměřujete do světa zábavy, manažerství nebo oblast mezinárodního obchodu. Zrozenci 2.dekády (3.8. – 12.8.) a 3.dekády (13.8. – 22.8.), zbystřete pozornost, pro vaši afinitu ke zlatu a šperkům může být důležité i podnikání spojené s klenotnictvím. Energický Mars rozpumpovává hned v únoru a březnu vaši aktivitu na plné obrátky, co se týče letních měsíců, vyciťujete správný čas k investování do nových projektů, také se ve svém pracovním prostředí zvýšeně obklopujete věcmi, které máte rádi a zařizujete kancelář luxusními doplňky. Mobil zvoní neustále, společenská pozvání jen prší, ale pozor – Saturn může zamávat dočasnou únavou, spočiňte tedy, neodklánějte se však od svých záměrů! Přišli byste o příjemné zúčtování připravené na konci roku. Uznáváte, ambiciózní šelmičky se zlatou hřívou, že je nepřirozené nechat si uniknout kořist těsně před finále?Šťastné měsíce: únor, březen
Nepříznivý měsíc: duben

Domov a rodinaDomov a rodina
Se svými organizačními schopnostmi hrajete v rodinném kruhu důležitou roli. Že nebude nuda, to si mohou být vaši nejbližší stoprocentně jistí, přičemž se v tomto roce jedná velmi často o neplánované novinky. Intuice je nyní vaší silnou stránkou a díky ní dokážete prosadit vše, co si umanete, navíc se vaše nápady rodině líbí. Jak máte v erbu svého znamení, jste pro ostatní sluníčkem, vyzařující štědrost a nesobeckost. I když chcete zahrnout své miláčky veškerými požitky, na přelomu března a dubna se zejména vy, zrozenci 2.dekády (3.8. – 12.8.) orientujete spíše na financování a zlepšení podmínek v oblasti svého povolání. Samozřejmě to pak hodláte všem vynahradit, takže na řadu přicházejí zahradní párty, výlety, také se s oblibou stáváte hostiteli na večírcích a jiných akcích. Vaší pýchou je váš dům a dáváte si záležet na líbivém zařízení. Pokud přece jen váš dům není podle vašich představ, například to není místo se spoustou slunce, zvažujete koupi příjemnějšího paláce, který jste si předtím nemohli dovolit. Díky Jupiterovi je v tomto roce vaše konto působivější a navíc máte nos na unikátní nabídku. Co se týče dětí, jako starostlivější období se signalizuje léto. Připravte se, hlavně Lvíčci 3.dekády (13.8. – 22.8.), že budete muset se svými koťátky vyřešit nějaký problém pravděpodobně kolem dalšího vzdělání či rozvíjení koníčků. Pokud budete přešlapovat na místě, nezoufejte, podzim vše vyřeší.Šťastné měsíce: květen, září
Nepříznivé měsíce: duben, červenec, srpen

ZdravíZdraví
Planetární energie aktivizující vaše znamení dávají jasně najevo, že pro rok 2015 se stáváte vyvolenými co se oblasti zdraví týče. Jiskřivý Jupiter má rozhodně daleko od skrblíka, naopak je velmi štědrý a vystřeluje k vám zlaté konfety perfektního fyzického i duševního zdraví. Venuše na přelomu února a března přihrává svůj souhlasný akord, takže se, zářní Lví zrozenci, můžete těšit na opravdový šlágr vitality, kdy bude každičká žilka ve vašem těle v harmonickém souzvuku. Je známo, že s vaším znamením je spojována srdeční oblast a buďte si jisti, že v tomto roce je excelentně podpořena. Pokud by ale přece jen někteří z vás měli pocit, že by měli udělat něco pro svůj oběhový systém, nabízí se aerobic, tenis a různé kolektivní sporty, jen směle do toho! Také sauna nebo masáž s prohřívacími éterickými oleji, především rozmarýnovým, zapůsobí blahodárně. Nejslabším obdobím roku se mohou jevit snad jen letní měsíce, kdy popichuje ze znamení Štíra morous Saturn a svou kvadraturou blokuje řádné pročišťování organismu. Touto dobou můžete pociťovat jakoby přepnutí těla na jiný režim, přičemž následkem zanášení a tím přetěžování může zmiňovanou vitalitu vystřídat pokles energie. Samozřejmě i zde existuje rada – co byste, přednostně zrozenci 3.dekády (13.8. – 22.8.) řekli na ovocno-zeleninový týden? Faktem je, že výborně pročistí stejně tak jako očistná hroznová kůra. Získejte tedy rychle svou energii nazpět, abyste opět mohli vzlétnout vysoko a bez těžších zavazadel!Šťastné měsíce: únor, březen, říjen
Nepříznivé měsíce: červen, červenec

Nejpříznivější oblast vašeho života pro rok 2015:
Štěstí se na vás skutečně usmívá, ať už v osobních záležitostech, lásce či financích. V tomto skvělém roce vás nic neodradí od vašich snů a tužeb.

7

Panna 23.8. – 22.9.

Milé Panny, astrální leadeři vám v roce 2015 otvírají bránu do velmi produktivního roku. I když si vás tito kavalíři nebes hodlají otestovat, nakonec jsou rozhodnuti dát vyniknout vašim obdivuhodným kvalitám. Ve srovnání s předešlým rokem pocítíte od Jupitera daleko intenzivnější přátelský stisk, svým přesunem do vašeho znamení vám otvírá nové dimenze, obdarovává vaši osobnost větší schopností expanze a nalézání štěstí, což se užitečně doplňuje s moudrostí Saturna, který navádí k radikální analýze některých oblastí vašeho života.Šalamoun Neptun si ale neodpouští zpochybňující slova o pomíjivosti Fortuny a tiše našeptává, že štěstí je jako sklo – stejně se leskne jako láme, nenechte se však vtáhnout do jeho sítě nejistot! Máte na to, abyste svou čistotou a ryzostí duše překonali nepřekonatelné, získáváte vítr v zádech a svět u svých nohou!V prvních sedmi měsících roku je pro vás vhodné přehodnotit některé jistoty a připravit se na vstup velkého optimisty Jupitera do vašeho znamení. Vyzařuje z vás aura jemnosti, decentnosti a inteligence a nepatří mezi vaše zvyky hnát se příliš kupředu. Místo expanze volíte důkladné zvažování, co tak ochutnat povzbuzující esenci Jupiterovy podpory? Po pár doušcích z jeho zázračného energy drinku pocítíte větší vervu a touhu rozšiřovat své obzory, ať už jde o přírodu, počítače, lékařství a péče o tělo či třeba publikování. Nutno však dodat, že než dojde k naplnění Jupiterových atributů, které s sebou nesou i výtečnou spokojenost ve světě informací, komunikace a slov, může klást nesmlouvavý Saturn zpočátku četné překážky.Hned lednem můžete cítit určité obtíže ve sladění osobního života a závazků, takže zvýšeně analyzujete veškeré každodenní dění a chcete se vyhnout variantě, že je potřeba něco odsunout na druhou kolej. Především vy, Panny 1.dekády (23.8. – 1.9.), nechcete za žádnou cenu spolknout tu hořkou pilulku omezení.

V březnu se obrňte proti nepříjemným emailům, zprávám a v neposlední řadě možným nesrovnalostem v různých smlouvách. Pokoutný Neptun vám vnukává podezření, že druhá strana nechce dostát slovu a že zkouší intrikovat, nicméně svou pečlivostí dokážete nakonec přijít věci na kloub. Navíc máte nad sebou neuvěřitelně silného spojence, mocného Pluta, jehož úkolem je odhalovat skryté pravdy a dodávat vám sebevědomí v případě potřebného prosazení se.

Pluto také klade z zvýšený důraz na vaše potomky, děti mohou začít zvýšenou měrou ovlivňovat váš život, přičemž se někteří z vás mohou právě skrze své děti snažit prosazovat. Vliv tohoto mocného Guru se rozprostírá přednostně nad vámi, zrozenci 2.dekády (2.9. – 11.9.). Celkově vás jeho energie obdarovává vzestupem, větším uvědoměním si osobního života a hlavně fakt, že přesně víte, kterou cestou jít, abyste nezabloudili.

Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Rok 2015 hlásí větší nasazení v milostných vztazích a výraznější expanzi v oblasti sexuálních prožitků. Jupiter hodlá přivést na světlo vaše potlačované touhy a dá jim zazářit před zavyklým pracovním nasazením a povinnostmi. Pluto ve své smyslné zbroji má na vás už velmi dlouho políčeno, a i když nasazovalo helmici neviditelnosti, nyní se přidává k Jupiterovi a oživuje vaše erotické fantazie. Hledáte protějšek s inteligentním třpytem a přednostně vy, zrozenci 2.dekády (2.9. – 11.9.), máte předurčení k osudovému milostnému vztahu. Člověk, který vám vstoupí do cesty, odemkne váš vnitřní oheň a může ovlivnit celý váš další život, hvězdy jsou vám nakloněny! Rčení -květen – lásky čas-, se u vás v tomto roce naplňuje a významnou roli může sehrát někdo, kdo miluje minulost, tradici, domov a rodinné zázemí. Jestliže chcete získat srdce této osoby, a to vy chtít budete, uplatněte svůj intelekt a znalosti historie, stanete se pak pro svůj vybraný objekt lásky vítaným protějškem. Obzvláště silným měsícem pro lásku je u vás také červenec a říjen, kdy jste zvýšeně obdařeni přitažlivým vyzařováním své osobnosti, které je hezky přijímáno. Jste výborně disponováni k získání lásky, je vám vlastní takt a šarm a ten vám pomůže vyvolat neobyčejně intenzivní prožitky a souznění v lásce. Může také ožít něco, co jste téměř vzdali jako ztracený případ. Ať je způsob vašeho vzplanutí jakýkoliv, jisté je, že má osud v záloze velmi sexy bytost (aniž by byla provokativní), která vám v roce 2015 ukrade vaše srdce!Šťastné měsíce: červenec, říjen
Nepříznivý měsíc: únor

Práce a financePráce a finance
Je všeobecně známo, že jste svědomitými a zodpovědnými včeličkami zvěrokruhu, nevrháte se okamžitě za výkonnostními rekordy, nýbrž pečlivě rozmýšlíte nad detaily a rozvržením práce. I tento rok víte, na co se přesně zaměřit a zejména v jeho druhé polovině máte vlivem rozmachujícího se Jupitera zvýšený apetit do odstartování nebo rozšíření svých pracovních projektů. Období od ledna do poloviny března vám poslouží spíše k důležitým přípravám, kdy vás váš vládce Merkur zároveň ovlivňuje schopností vynikajících organizátorů kolektivu, hlavním pomocníkem a převážnou pracovní náplní se stává počítač s internetem. Jste schopni nabídnout velmi tvůrčí, neotřelé nápady, to všechno se skromností a zdvořilostí, jež je vám vlastní. Kamenem úrazu mohou být dominantní jedinci, kteří se snaží vás omezovat, zde nastává velký problém ve vzájemné komunikaci. 1.dekáda ( 23.8. – 1.9.) nejvíce projeví svou nevoli a dokáže zchladit strohým ledovým krunýřem. Úžasnými měsíci jsou pro vás červenec se srpnem, kdy mimo jiné dokážete zazářit svým skvělým projevem uplatněným především v oblasti pedagogiky, dietologie, lékařství nebo také zahradnictví. Mnozí z vás mají velký předpoklad být povýšeni a tato tendence pokračuje i v podzimních měsících s ruletou roztočenou Venuší a Marsem. Že máte obavu, aby Neptun neškodil nejasnostmi? Na to přece znáte řešení ve známém hesle: -důvěřuj, ale prověřuj-.Šťastné měsíce: srpen, říjen
Nepříznivý měsíc: květen

Domov a rodinaDomov a rodina
Sféra domova a rodiny vystupuje v tomto roce u vás do popředí a nabývá na důležitosti, nicméně planetární konstelace signalizují, že mohou převládat spíše starosti a důležitá rozhodnutí ve věcech rodinného zázemí nežli bujarý aplaus. Nejslabším měsícem pro atributy domova se ukazuje duben, který prozrazuje určitý střet mezi otázkami rodiny a oblastí povolání. Venuši se něco nelíbí a žádá kompromis, neochvějný Saturn je však silnější a zdůrazňuje, že zodpovědnost vůči svým nejbližším by měla hrát prim i za cenu určitého omezení. V této době můžete například řešit záležitosti kolem staršího člena rodiny nebo rodinného příslušníka, který vyžaduje zvýšenou péči. Naopak v létě zaznamenáváte spokojenost v řešení problémů a nalezení východiska. Je patrno solidní jednání s okolím, zodpovědnost za slovo a důvěra. Ke svým ratolestem zaujímáte velmi ušlechtilý postoj a dokážete s nimi do hloubky promlouvat o jejich touhách i strastech. Právě v tomto období můžete zásadně ovlivnit jejich nasměrování do dalšího dlouhého období a vaše působení spouští moment v jejich cestě ke štěstí. Jupiter v nádherné konstelaci s Plutem jsou neobyčejným požehnáním pro sepětí s vašimi miláčky a chtějí vám splnit jakékoliv přání.Šťastné měsíce: červenec, srpen
Nepříznivý měsíc: duben

ZdravíZdraví
Vaše energie se pojí s tělem i myslí, což vám umožňuje na sobě neustále pracovat a zdokonalovat se. Ve sféře zdravovědy a prevence se tudíž stáváte sami sobě velkým přínosem, umíte perfektně vnímat svůj organismus, jste odborníci na vitamíny a vyznáte se ve škodlivých látkách. Právě téma škodlivin se pro vás stává stejně tak jako v minulém roce i letos doménou. Který z planetárních velikánů je viníkem? Je jím omamný Neptun, který se už delší dobu k vám odmítá tvářit přátelsky a svou opozicí se snaží zadělávat na různé neduhy. Jeho působení ze znamení Ryb vám může zvyšovat tendenci ke stagnaci lymfatického systému a od toho jakékoliv znečištění, které může směřovat k nejrůznějším alergiím, především alergii potravinové. Horší vstřebatelnost v tenkém střevě signalizuje trávící problémy, pozor také na deficity různých minerálů. Naštěstí, důsledné Panny, jak již bylo popsáno, máte schopnost lecčemu předcházet a získat nad situací kontrolu. Je zapotřebí na tom zapracovat hned v lednu, pokušitelský Mars může v této době hodně pozlobit, buďte mu silnými protivníky! Správný výběr potravin, zaměření se na jejich kvalitu a hygienu, to jsou atributy vašemu znamení vlastní. Navíc nad vámi drží ochranu mocné Pluto, které je připraveno dodávat vám potřebnou sílu a schopnost regenerace. Na závěr ještě jeden vesmírný vzkaz – neživte v sobě nejistotu a strach z kritiky, mohlo by to mít taktéž vliv na vaše zdraví.Šťastné měsíce: červenec, srpen
Nepříznivé měsíce: leden, únor

Nejpříznivější oblast vašeho života pro rok 2015:
Radost a spokojenost vám v tomto roce přinese nástup větší expanze v osobním životě, jste také nakročeni potkat svou osudovou lásku!

8 (1)

Váhy 23.9. – 23.10.

Jaký dárek se pro rok 2015 skrývá pod hvězdnou stuhou vašeho astrálního balíčku?Planetární mecenáši nadělují spravedlivě a obdarovávají vás stejně tak radostnou hojností jako životními zkouškami. Jednáte velmi otevřeně a diplomaticky, tudíž si rozbalujete nové šance, pro jejichž realizaci je Jupiter připraven vám dát dostatek sil.Na rozdíl od minulého roku k vám nyní přichází velevážený Saturn a přispívá dárkem nejcennějším – trpělivostí. Jako éterickým bytostem plným těkavé energie určitě přijde tato pozornost vhod, tím spíše když hodlá škádlivě popichovat neposedný Uran a přinášet do vašeho života nečekané otočky.V tomto roce máte úkol vyrovnat se se svou nerozhodnostía naučit se jasně definovat své priority, abyste mohli přejít na novou šťastnější cestu plnou příjemných zázraků. Ano, zázraky jsou možné v každém okamžiku, jen nepadají samy z nebe.První polovina roku je příjemně posílena přející sextilovou vibrací Jupitera, který širokými tahy svého štětce pro vás na obloze maluje zářivý obraz s motivem štěstí. Váš brilantní charakter spojuje s velkorysostí a tolerancí, abyste své výjimečné schopnosti vypulírovali do nejvyššího lesku. Vyzařujete fatální kouzlo, takže se není čemu divit, že doslova giganticky rozšiřujete okruh svých přátel. V tomto období jsou také zvýšené možnosti zapojit se různých humanitárních organizací.

Toužíte si splnit své sny, ale mějte se na pozoru, speciálně zrozenci 2.dekády (3.10. – 12.10.), aby se váš vzdušný a netrpělivý potenciál nestal idealistickým tornádem. Postupem času vás Jupiter společně se Saturnem učí nalézt opravdový smysl života a vy se přistihujete, že jste schopni změnit o 180 stupňů svou orientaci. Největší úspěch zaznamenáte v sociální práci, veřejných ústavech, ale také se váš zájem může zvýšeně zaměřit na různé meditace, umění a hudbu, k čemuž jste svým způsobem už i tak předurčeni.

Ruku v ruce jde s tímto i konfrontace s různými poradci, kteří vám chtějí vnutit své názory, bohužel i ty špatné – milé Váhy, je čas naučit se říkat -NE-! je jisté, že s Uranovým přičiněním bude docházet ke kumulaci napětí a budete se cítit pod tlakem jak v pracovních vztazích tak i ve vztahu partnerském, kde se může schylovat k opravdu nebezpečné bouřce. Nenechte se roztodivnými kousky Urana a jeho opozice zaskočit zejména na jaře a na konci roku, kdy se k němu může přidat Marsův hrom zasahující elektrickými blesky konfliktů. Je zapotřebí zvládnout své emoce a přijmout radu hvězdných dobrodějů, kteří naléhavým hlasem našeptávají, že je pro vás daleko prospěšnější jednat sice otevřeně a rozhodně, ale s klidem.

Pořádně vyzkoušet vás chce v tomto roce i planeta Pluto, přičemž se svou neharmonickou konstelací kvadratury přizvukuje nepokojným obdobím. Žádný strach, nechce vás stáhnout do temných vod, chce jen, abyste se uměli rozhodnout. Je toenergie transformace a žádá, abyste sáhli do svého nejhlubšího nitra a přehodnotili, co je pro vás v životě nejdůležitější, což je taktéž skutečným uměním – vaším atributem. Buďte sami sobě vrcholným dílem!

Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Jemné a nonšalantní Váhy, připravte se na pestrou paletu událostí v partnerských vztazích a také na to, že i navzdory své vrozené váhavosti budete se muset v klíčových situacích umět rozhodovat. Hned v březnu dává o sobě vědět neklidný Mars a žádá po vás větší akceschopnost. Milé Váhy, i když jste opředeny kouzlem, před kterým není úniku, v lásce budete muset umět tentokrát tančit, aniž by vám chyběl krok. Nevyzpytatelný Uran jinak zdůrazní svůj vykřičník a místo perel štěstí začne sypat uhlíkové saze, nebyla by to škoda? Především ve druhé polovině září a začátkem října buďte ve svých diskuzích s protějškem pozornější, protože Merkur ve vašem znamení získává zpětný pohyb a vy budete muset pečlivě vážit své reakce a slova. Mnozí z vás mohou zaznamenat v lásce nečekané zvraty a to především ve vztazích manželských. Uran varuje před nepříjemnými překvapeními, ať už ze strany protějšku či vaší vlastní zásluhou. Naštěstí jsou zde záchranné berličky Jupitera a Saturna, ale nelze situaci podcenit, přičinit se musíte i vy sami! Konec roku vám hodlá nastavit štědřejší ruku a umožňuje zajímavá seznámení. Svůj vysněný ideál můžete potkat na nějaké společenské akci či večírku a hlavně pamatujte, že zelenou má všechno, co je spojeno s uměním a estetikou, láska na vás může čekat právě na těchto místech!Šťastné měsíce: červen, listopad
Nepříznivé měsíce: březen, září

Práce a financePráce a finance
V období tohoto roku můžete v plné míře uplatnit svůj šarm a diplomatické jednání, nedělá vám problém získávat spřízněné dušičky v oblasti vaší profese a vytvořit s nimi tým pro uskutečnění společného pracovního záměru. Jste diskutéři zvěrokruhu a dokážete komunikovat ve více rovinách, což se po celý rok, snad kromě dubna a července, bude jevit jako vaše velké plus. Ve vašem sdělení a přemýšlení, hlavně u zrozenců 1.dekády (23.9. – 2.10.), je větší hloubka, doménou se stává také zodpovědnost za slovo, Saturn se skutečně předvádí v plné parádě. Venuše, vaše vládkyně, vévodí vší kráse, takže mimo jiné jste velmi spokojení, když působíte atraktivně a můžete ve své profesi uplatnit svůj vkus. Velmi významnou skupinou se mohou tudíž stát v tomto roce činnosti spojené s uměním, módou, krásou, designem nebo tematikou prezentace. Také obchodní činnost v těchto oblastech vám zajišťuje úspěch, vsaďte na svou okouzlující auru, čistý hlas a techniku chytrého a hladkého prodeje! Hvězdy napovídají, že hodně silným měsícem je v tomto směru listopad, co se týče financí, je výhodné nejdůležitější peněžní transakce provádět v létě, takže pokud se chcete například zajistit do budoucnosti, ať už výhodným pojištěním či jinou variantou, máte zelenou!Šťastné měsíce: srpen, listopad
Nepříznivé měsíce: duben, červenec

Domov a rodinaDomov a rodina
Jednou z věcí, kterou by se od vás mnozí vaši zvěrokruhoví kolegové mohli učit, je příjemná uvolněnost, kterou umíte vnést do rodinné atmosféry. Váš dům či byt je pro vás také dost důležitou základnou společenského života a velmi vám záleží na tom, jak vaše království působí na ostatní. V první polovině roku kladete velké požadavky na elegantní styl bydlení a květen dominuje v nákupu bytových doplňků, přičemž se nebráníte ani cizokrajnějšímu nádechu. Vyžíváte se v barvách a jejich perfektní sladěnosti a neváháte investovat ani například do hodnotnějších obrazů podtrhujících vkusnou a estetickou úroveň vašeho hnízdečka. Vlivem Jupitera máte také zvýšenou touhu cestovat, přitahuje vás zahraničí a rádi byste si rodinnou dovolenou splnili svůj dávný sen. Nicméně ať je cílem Paříž nebo Kilimandžáro, Pluto hlásí střety zájmů a naznačuje zvýšenou tendenci k souboji, ve kterém chce každý z rodinných příslušníků prosadit své přání. Může nastat i situace, že se vás váš protějšek může snažit korigovat či usměrňovat co se týče plánování investic, což může být vámi pociťováno jako tlak a vyúsťovat do nepříjemných konfliktů. Nejvíce obezřetní buďte v letních měsících, protože v tuto dobu může strohý Saturn zvednout svůj varovný prst nejvýše.Šťastné měsíce: září, listopad
Nepříznivé měsíce: únor, březen

ZdravíZdraví
Vaše estétské JÁ miluje klid a pohodu, máte dobrou kondičku a pružnost, nicméně vesmírní trubadúři vám přece jen i v tomto roce chtějí poukázat na případné slabiny. Váš nervový systém je citlivější, a ač byste rádi vnímali v každodenním životě jen to hezké, každý náznak konfliktu u vás zvyšuje stres. Nestabilní Uran se pak svou opozicí ze znamení Berana může dokonale vyřádit – výkyvy a zkraty, to je přece jeho parketa. Jeho nepokojná záře má schopnost roznítit problémy pohybového aparátu, neduhy močového měchýře, kůže a především ovlivnit jeden z nejdůležitějších vyrovnávacích procesů v těle – ledviny. Nepříznivé sondy ze znamení Berana mohou tuto oblast energeticky oslabovat, přičemž ledviny pak hůře zvládají svou práci, důležitý je i poměr mezi příjmem a výdajem tekutin. Nejslabšími měsíci roku se jeví únor a březen, Váhy 2.dekády (3.10. – 12.10.), jste největšími kandidáty pečovat o sebe jako v bavlnce! Snažte se neprochladnout, dbejte na pitný režim, co se týče bylinek, příjemně vás pohladí brutnák lékařský. Je vhodné mít kolem sebe přátelskou atmosféru, odpočinout si v lázních, salonech krásy, posílit svou auru při meditacích. Podporujte harmonické vztahy v rodině i například ve vaší kanceláři, protože pokud se necítíte dobře v místě, kde žijete, můžete somatizovat různá onemocnění. Nechtěný společník Pluto signalizuje i v tomto roce tendence k vyčerpávání organismu, klepněte tohoto neřáda přes prsty a dokažte, že vaší zbraní je láska, ne fyzická síla!Šťastné měsíce: září, listopad
Nepříznivé měsíce: únor, březen

Nejpříznivější oblast vašeho života pro rok 2015:
Do šťastných situací se v tomto roce dostanete zásluhou svých přátel, kteří vám mohou významně pomoci v uskutečňování nějakého vašeho snu.

9

Štír 24.10. – 22.11.

Konstelace roku 2015 pro vás připravují pestrobarevnou mozaiku zajímavých poselstvía na vás je, abyste je správně rozkódovali. Při vaší schopnosti proniknout jako radar do těch nejskrytějších hlubin to zcela jistě není nadlidský úkol a podle hvězdného kompasu dokážete najít správnou cestu.Expanzivní Jupiter spřádá s tajemným Plutem hodně hypnotické příběhy a mohou být tak trochu pokušiteli, kteří někdy rozfoukávají vaše ambice až k nebesům. V porovnání s rokem 2014 se však tyto ambice začínají stěhovat z vaší osobnosti a touhy po vzestupu spíše do kolektivní roviny.Máte za úkol naučit se smiřovat s tím, že se některé osudové ideály prostě zhroutí. Nicméně jste fénixové zvěrokruhu a čím tvrději dopadáte, tím z tohoto pádu vycházíte větší!Vaše aura má vyzařování obrovského magnetismu a přitažlivé tajuplnosti, jste totiž ti, kteří ze všech nejvíce chápou, že být člověkem znamená uznávat tabu. Proto také máte často v oblibě psát neviditelným inkoustem. Jste vyvolení pro silné citové zážitky, které jsou neocenitelným společníkem pro obnovu vašeho -JÁ- a rok 2015 v tomto směru rozhodně nevykazuje absenci.

Hned v prvních měsících roku se můžete setkávat s myriádou obrovsky silných životních momentů a lidských osudů, se kterým jste náhodně nebo i z vlastní vůle konfrontováni. Jupiter, král bohů, pestrostí událostí až přehání, můžete se ocitat ve šťastných i nepříjemně vyhrocených situacích, některé z vás čekají přátelství či blízké vztahy s mimořádně mocnými lidmi, také můžete být vrženi do světa velkých peněz tak, že jste v ohnisku profesionálů této oblasti nebo jste necháni napospas všem důsledkům, které velké peníze přinášejí.

Říkáte, že jste geniální v odhalování případného nebezpečí? Skutečně nehodláte hrát roli Proserpiny, která doplatila na hlad po zakázaném ovoci, máte přece ohromnou vůli, Pluto však umí velmi přesvědčivě lákat svým granátovým jablkem ke kousnutí. Od září se situace velmi zlepšuje, je patrné, že spoléháte na své síly a přednostně vy, Štíři 1.dekády ( 24.10. – 2.11.) a 2.dekády (3.11. – 12.11.) očekávejte příval úspěchů a zvýšeného štěstí!

Vaše znamení je po celý rok pod ochranou příznivých vibrací Neptuna a Pluta, což taktéž nelze podceňovat, protože tito -andělé strážní- vám chtějí pomoci uskutečnit vaše sny a přání, které v sobě už dlouho ukrýváte jako sladké tajemství. Nyní by měla tato přání vystoupit na povrch a vaše představy oživnout, protože jste je schopni vyjádřit velmi tvořivou a spontánní formou. Překračujete běžné hranice myšlení a komunikace, dokážete promlouvat o skrytých věcech a také otevřeněji o sexu, přičemž mají vaše slova na druhé doslova magnetický vliv.

Připravte se na neobyčejně kouzelné milostné vztahy a také splněná přání, která jsou spojena například s plánováním rodičovství nebo záležitostmi vašich dětí. Milí Štíři, máte rovněž skvělou dobu pro hloubková studia a některé formy výzkumných prací, využijte větší otevřenosti vaší jinak hermeticky uzavřené duše! Váš tvůrčí a myšlenkový potenciál se nyní stává gigantem, pomocí něhož můžete předat druhým něco mimořádného.

Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Váš vládce Pluto, jako planeta výbušných vášní a záhad, pro vás i v tomto roce splétá své hypnotické příběhy a střelbou amorových šípů zrovna nešetří ani snivý Neptun. Milí Štíři, i když své vnitřní emoce často skrýváte a jste neproniknutelní jako Einsteinova teorie relativity, hvězdy na vás prozrazují, že v roce 2015 obsadíte scénu lásky přímo mistrně! Hned únor může spustit aktivnější dění, Venuše s Marsem dávají o sobě vědět, největší plodnost milostných zážitků je však naprogramována až na druhou polovinu roku. V této době máte tendenci vyhledávat všechno, co je extrémní a jen zřídka se spokojíte s konvenčním sexuálním životem. Především u vás, zrozenci 1.dekády (24.10. – 2.11.) a 2.dekády (3.11. – 12.11.), přichází v úvahu intenzivní milostné dobrodružství s někým hodně zajímavým, srdečným a může z toho vzniknout vztah, v němž jste doslova pro sebe stvořeni. Podmínka tu však je – nesmíte se snažit ovládnout jeden druhého. V lásce chcete vyzkoušet všechno a vaše znamení je vnímáno jako sexuální explorer, výjimku však vytváří v létě Štíři 3.dekády (13.11. – 22.11.), které se snaží střídmý Saturn svou konjunkcí mírně usměrnit a chce vnést do milostného a partnerského života více řádu a důstojnosti. Zajímavou Saturnovou perličkou je to, že v případě nevěr a lhaní se mohou objevit zdravotní neduhy, především v oblasti močových cest a pohlavních orgánů. Že jste se teď trochu zalekli? Nemáte vůbec proč, pokud budete znát své hranice, je to na vás!Šťastné měsíce: červenec, říjen, prosinec
Nepříznivý měsíc: leden

Práce a financePráce a finance
Otázky kariéry a finančních záležitostí se pro vás v tomto roce stávají zvýšeně aktuální. Koncem února roztáčí energický Mars své ohnivé tornádo a mnozí z vás se rozhodují, že v pracovní oblasti půjdou svou cestou. Síla této rudé planety udržuje ještě i celý březen vaši aktivitu a odhodlání, veškeré kroky ohledně profese si rozhodujete sami, aniž byste se ptali na názor druhých – je vám totiž úplně jedno, co si o vás druzí myslí. Zejména v první polovině roku však neopomíjejte vliv Jupitera, jak už bylo zmíněno, vede k přehánění. Vy, kteří chcete setrvat v zaměstnaneckém poměru, můžete doplatit na své přílišné přesvědčení, že pouze vaše názory jsou nejlepší a připravit se tím o povýšení do vedoucí pozice. Pokud navíc působíte v technickém, strojírenském nebo právnickém oboru, stejně tak jako třeba u policie či manažerství, mějte se na pozoru dvojnásobně. Největší pravděpodobnost komplikací signalizuje měsíc duben, což zároveň platí i pro záležitosti finanční. Buďte velmi opatrní vzhledem k různým nabídkám půjček, nebo byť i třeba k lákavým finančním transakcím, mohli byste splakat nad výdělkem! I když se vám nechce poslouchat názory druhých a máte vlastní hlavu, dejte alespoň nyní na radu hvězd a veškeré důležité kroky ohledně peněz odložte na druhou polovinu roku. Pokud chcete začít podnikat, je pro vás toto období skutečně nejvhodnější, přičemž úplnou alfou omegou pro úspěch se rýsuje spojenectví v podnikání s důvěryhodnou osobou.Šťastné měsíce: březen, říjen
Nepříznivé měsíce: leden, duben

Domov a rodinaDomov a rodina
Váš domov je místem, podle kterého se pozná, jak vycházíte se svými nejbližšími nebo i například sousedy, buď je nabitý jiskřivou atmosférou, nebo ho citelně ovládá zdrženlivost a chlad. Přesně tak je tomu i v tomto roce, takže v obdobích harmonie vnášíte pod domácí střechu ohromné potěšení, překvapujete své miláčky kulinářskými vychytávkami, snažte se o společné sdílení nějakého umění jako například návštěva koncertů a galerií, také umíte ostatní nadchnout k romantickým výletům. Mimořádně hezkým obdobím je květen, kdy Venuše s Neptunem tkají zlaté nitky štěstí pro rodinné soužití a naznačují, že se svými nejbližšími se cítíte nejkouzelněji, zejména ve společnosti svých dětí. Rýsuje se dovolená na nějakém vzdáleném cizokrajném místě, kde nechybí moře a romantika. Každopádně chcete svým ratolestem splnit, co jim na očích vidíte a to se týká i aktivit ve školním roce, například přihláška do nějakého uměleckého kroužku. Naopak kandidáty pro vypjaté situace jsou měsíce srpen a září, ve kterých máte tendenci být podrážděnější a planetární konstelace vám ubírají na náladě a schopnosti sdílet potěšení. Hněvivý Mars snadněji vyvolává v tomto období vztek, jste na své potomky přísnější a jejich sentimentální výstřelky hůře tolerujete. Tyto měsíce mohou signalizovat rovněž problémové období co se týče vaší matky, pokud mezi vámi už předtím něco elektrizovalo, nyní je hlášena kulminace problému.Šťastné měsíce: květen, říjen
Nepříznivé měsíce: srpen, září

ZdravíZdraví
Skrýváte v sobě velmi extrémní temperament a stejně tak jako ve vztazích, tak i v oblasti zdraví zastáváte heslo VŠECHNO NEBO NIC. Máte dobrou fyzickou odolnost a dokážete svůj intenzivní náboj proměnit ve vulkán sršící energie, na druhé straně, pokud jste nemocní, snažte se najít skulinku, kterou byste unikli do samoty. Ponory do sebe sama a mlčením jako byste hluboko uvnitř sebe objevovali příčiny, které generují nemoc. I když rok 2015 nehrozí nikterak vážnými zdravotními problémy, přece jen není na škodu hlídat si své slabiny, což je u vašeho znamení vylučovací ústrojí, zejména tlusté střevo, konečník, taktéž reprodukční trakt a oblast krku. Jupiter ze znamení Lva v první polovině roku naznačuje také silnější tendenci k větší zátěži srdíčka a Saturn, byť svým krátkým působením v létě, tento fakt potvrzuje. Saturnova konjunkce rovněž napovídá, že za vším může stát snížená funkce štítné žlázy, takže tu máme opět bludný kruh, kdy se projevují problémy zmíněného vylučovacího ústrojí např. zácpou. Zbystřete především vy, zrozenci 3.dekády (13.11. – 22.11.), mořské řasy, ryby, třešně a také akupresura či jodové koupele mohou významně pomoci! Alkohol a toxiny jsou pro vaše tělo velkou zátěží. Milí Štíři, co tak po každé bouřlivější párty naordinovat půst? Buďte si jisti, že tento krok obnoví vaše napájení a opět budete sršet elánem! Ve druhé polovině roku jsou vám všechny planetární energie nakloněny, takže prevence vám půjde jedna radost.Šťastný měsíc: březen
Nepříznivé měsíce: duben, srpen

Nejpříznivější oblast vašeho života pro rok 2015:
V tomto roce máte potkat spřízněnou dušičku, se kterou budete mít společné cíle. Díky vašemu charismatu a síle osobnosti se vytvoří pouto mezi nebem a zemí.

10

Střelec 23.11. – 21.12.

Jste smíškové zvěrokruhu a jako Jupiterovi poddaní máte v krvi divadelní líčidla, jaképak představení s vámi sehraje rok 2015? Hlavním dramaturgem je seriózní Saturn a ten uvádí celé dějství do zodpovědnějšího a umírněnějšího tónu. I navzdory požehnání úžasné trigonové vibrace Urana, která dokáže udělat nečekaně krásný zázrak doslova ze dne na den, Saturn žádá, abyste vynaložili veškeré úsilí a nečekali, že úspěch a štěstí vám spadnou jen tak samy do klína.Milí Střelci, než uděláte poslední úklon a zavře se opona, máte za úkol v porovnání s minulým rokem ještě více vnitřně dozrát. Je vám sice nadělena plná důvěra ve vlastní síly a to přímo od vašeho -GURU- – Jupitera, nicméně nezbytná je i opatrnost. Mimo to, jak poukazuje Neptun, byste se měli věnovat i věcem, kterými se neradi zabýváte. Teprve potom se vám otevře okno do života, kterým jste se ještě nikdy nedívali!Máte velké srdce a oči plné nadějí, což vám umožňuje kroužit arénou života s větším optimismem než většina vašich astrálních kolegů. Pro svou veselost a schopnost udělat si legraci i sami ze sebe jste nesmírně oblíbení, což je na první pohled patrné i v tomto roce. V jeho první polovině vám Jupiter až nadmíru dopřává a servíruje požitky všeho druhu, pokud si chcete splnit přání a vycestovat do ciziny nebo uskutečnit dlouhodobý plán spojený se zahraničím, vaše vládnoucí planeta se hodlá zachovat skutečně královsky! Favorizováno je i studium na vysokých školách, filozofická a náboženská sféra a možnost oživení kontaktů se vzdálenými příbuznými.Jste plní angažovanosti a toužíte vystřelovat konfety expanze až k nebesům, aby z nich originální Uran vykouzlil na obloze fascinující obrazce. Ano, to dozajista tato překvapující energie dokáže, Saturn však velí všeho s mírou! Snažte se, buďte vytrvalí, ale naučte se správně odhadnout, na co dosáhnete. Jak říká známe rčení – všeho moc škodí, tudíž by se mohlo stát, že samým nadšením a vervou by vám mohli unikat například věci ve vaší bezprostřední blízkosti, respektive ve vašem rodinném kruhu. Mezi vámi, hlavně zrozenci 1.dekády (23.11. – 2.12.), a vašimi nejbližšími mohou najednou vyvstanou pocity nejistoty a zklamání, na které poukazuje postavení Neptunu a Venuše, zejména v měsících únoru a říjnu.

Planetární konstelace také naznačují, že byste se měli zaměřit na vyrovnanost vašich financí a na otázky zaměstnání, takže nastanou chvíle, kdy se ocitnete uprostřed toho nezáviděníhodného strašáku s názvem -Nestíhám- a začne boj s časem, vlastním talentem, touhami a výčitkami svědomí.

Mocná planeta Pluto vás chce nasměrovat k hlubšímu pochopení své osobnosti, abyste si uvědomili, co vás skutečně dokáže v životě naplnit, a nenechali se unášet falešnou důležitostí věcí, které lze ze života odbourat, je to transformace formou odstranění nepodstatného. Vaši snahu po větší sebehodnotě musí vyvolat jiná touha nežli po společenském uznání a spustit jiný mechanismus než zvonění mobilu. Co takový Van Gogh? Takovouto touhu evidentně neměl, a přesto jeho slunečnice nevadnou a hvězdy nehasnou.

Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Ve sféře lásky vám v tomto roce chystá bohyně potěšení Venuše společně s magnetickým Uranem mnohá hezká překvapení. Říká se, že člověk k sobě přitahuje to, na co myslí a protože vaše mysl má teď být, milí Střelci, nabitá zářivým optimismem, připravte se na šťastné momenty a splnění i zvláštních, exotických přání! Jaro je spouštěcím momentem pro vaši expanzi a největší vábničkou je pro vás protějšek pečující o svůj vzhled a fyzičku. Můžete se s ním seznámit na netypickém místě nebo v cizině, neobvyklost je Uranovou doménou a patřičně vám ji servíruje, proč se tomu bránit? Srpen a září jsou taktéž vynikajícím obdobím, kdy můžete potkat objekt svých snů, ukazuje se protějšek s obrovským charismatem, vrozenou nenuceností a především prvotřídní bavič. Stačí váš podmanivý úsměv se záblesky hravosti a alchymistický nápoj lásky je hotov! Největší privilegia máte vy, Střelci 2.dekády (3.12. – 12.12.), ale to neznamená, že ostatní zůstanou pozadu. Svým srdcem dokážete hory přenášet a čiší z vás ryzí upřímnost, zde však nabádá Jupiter k určité opatrnosti – vaše šňůra upřímných slov někdy zanechává bolestivé pruhy, tento spravedlivý GURU taktéž chce, abyste si přiznali, že nemáte monopol na pravdu. Pokud si toto uvědomíte, získáváte patent na šťastnou lásku, uznáváte, že se to vyplatí? Rok 2015 je rokem neobyčejných příležitostí, vězte, že je dobré se jich chopit, protože jejich dárci Slunce a Uran jsou svou harmonickou konstelací pro vás požehnáním.Šťastné měsíce: srpen, září
Nepříznivé měsíce: únor, říjen

Práce a financePráce a finance
Jako kolegové jste velmi příjemní a vážíte si přátelství na pracovišti, srdečná atmosféra je pro vás nesmírně důležitá, abyste mohli chodit do práce s chutí a cítili se tam spokojeně. Vaším mottem je slovo svoboda, což prozrazuje, že se v zaměstnání těžko podřizujete, tudíž hledáte místo, které vám umožňuje nezávislost. Saturnovo postavení ve vašem znamení je nesmírně důležitým momentem a významnou měrou ovlivňuje i vaši pracovní sféru. Hned od počátku roku vám dává silnou tendenci na sobě těžce pracovat, abyste konečně mohli dosáhnout pozice, ve které se budete cítit jako ryba ve vodě a případné zatěžující či omezující balvany proměnili ve třpytivé Jupiterovské diamanty. Měsíce leden a únor naznačují, že může dojít k vaší nelibosti a zklamání, protože například váš nadřízený ve vás pěstoval falešné iluze, navíc k smrti nesnášíte lhaní, takže akční Mars rozjíždí kaskádu podrážděnosti a touhy prosadit si své. Dalším podobným obdobím, kdy budete potřebovat větší prostor pro svůj rozlet, je v tomto roce říjen a listopad, pozor, tady může Marsův hrom už zaznít silněji! Silnějším a spokojenějším obdobím se pro pracovní záležitosti jeví březen a pak také konec léta. Je vidět váš zájem o jiné kultury, zvyky a názory, který může směrovat k budování kariéry v oblastech, kde je přídavné jméno -mezinárodní- součástí popisu práce. Je tedy docela možné, že se uchytíte na nějakém přiměřeně vzdáleném a exotickém místě. Co se týče Saturna, máte skvělý rok, kdy mohou sehrát roli i nečekané náhody. Zbystřete hlavně vy, zrozenci 2.dekády (3.12. – 12.12.), vyplatí se i mírně riskovat!Šťastné měsíce: březen, srpen
Nepříznivé měsíce: únor, říjen

Domov a rodinaDomov a rodina
Jednou z nejdůležitějších sfér v roce 2015 je pro vás právě domov a rodina, ve které však budete zápolit s hodně protichůdnými energiemi. Na jedné straně kosmičtí dobrodějové splétají na svém tkalcovském stavu kouzelný koberec a na straně druhé prozrazují planetární konstelace obavu o pevnost těchto vláken a případné trhliny. Jupiter s Uranem chystají množství radostných zážitků a nečekaných milých překvapení s vašimi nejbližšími, zejména dětmi. Uran kouzlí úžasná společná uvolnění v různých zálibách a volnočasových aktivitách, po ruce máte vždy cestovní tašku či batoh, vaše teritorium se rozkládá všude pod širým nebem! Ať je to pěší turistika, místní golfové hřiště, zahradní ochutnávky barbecue nebo evropská lyžařská centra, vše si dokážete se svými nejbližšími užít naplno. Vévodí přátelskost ve vztazích, bonusem může být i přírůstek domácího mazlíčka do rodiny. Neptun vše pozoruje svým zasněným okem, ale ač je mu to líto, přece jen musí upozornit na možné problémy. Naznačuje svou kvadraturou situace, kdy přijdou obavy a pocit nejistoty vzhledem k sounáležitosti rodiny. Domácí zázemí může projít krizí a lítostivými obdobími, například kvůli tomu, že musíte vy nebo jiný člen rodiny opustit domácí krb nebo rodnou zem vlivem zaměstnání.Šťastný měsíc: březen
Nepříznivé měsíce: duben, říjen

ZdravíZdraví
Jste jedním z nejpozitivnějších znamení zvěrokruhu a vaše veselá mysl se vám stává cenným přínosem, který podporuje vaše zdraví víc, než si sami uvědomujete. Po zdravotní stránce vás jen tak něco hned neporazí, vždyť jste pod ochranným pláštěm Jupitera a tento váš vládce nemá v optimismu konkurenta! Ani v tomto roce si neděláte se svým zdravím příliš těžkou hlavu a k lékaři vede vaše cesta jen zřídka, odpočinek a osvěžování těla vám dostačuje k udržení skvělé kondice. Malá změna nastává od druhé poloviny roku, kdy zejména měsíc říjen kulminuje v pravděpodobnosti drobných zdravotních problémů. Jupiter tentokrát trošku zlobí a pokouší. Společně s Venuší a Marsem se mu zalíbilo ve znamení Panny, které zrovna nepatří mezi vaše největší kamarádíčky. Vábivé trylkování Venuše oživuje vaši slabinu v mlsání a touze po sladkých i tučnějších pochoutkách, může se ještě přidat i Neptun, který ze znamení Ryb klade alkoholové nástrahy. Především vy, Střelci 1.dekády (23.11. – 2.12.) a 2.dekády (3.12. – 12.12.), obejděte regály s čokoládou, zákusky či smaženými dobrůtkami obloukem! V opačném případě vyhlásí vaše játra a zažívání varovný stupeň zátěže, uznáte, že taková daň by se nevyplatila? Místo toho volte cvičení, jízdu na kole, procházky – to jsou atributy, které vám mají být skutečně ku prospěchu.Šťastné měsíce: březen, duben
Nepříznivé měsíce: říjen, listopad

Nejpříznivější oblast vašeho života pro rok 2015:
Štěstí vám mají v tomto roce přinést záležitosti spojené se zahraničím. Pokud máte záliby související s dalekou cestou, můžete ji uskutečnit, v éteru je také krásný milostný vztah s cizincem.

11

Kozoroh 22.12. – 20.1.

Také pro vás připravili přední hvězdní autoři svou velkou knihu 2015 a chtějí, aby vám její pestré stránky byly přínosem. I když na první pohled svým obsahem připomíná uplynulý rok 2014, jakmile zalistujete stránkami, objevíte pro tento rok významnou kapitolu navíc. Je psána talentovaným Jupiterem, který každým dalším odstavcem zvyšuje vaši víru ve vlastní potenciál. Pluto mu souhlasně přizvukuje a svou konjunkcí je připraveno k transformaci vaší osobnosti, ani rebelování nevyzpytatelného Urana mu v tom nezabrání!Vaše ryze pozemské znamení se pomalu, ale jistě posunuje k výšinám. Máte za úkol otevřít se nové dimenzi, přičemž můžete odhalit životní sílu, o které jste neměli tušení, že ve vašem nitru existuje. Milí Kozorozi, vstupte do 13.komnaty a objevte dveře nového života!Saturn, vaše vládnoucí planeta, vás v tomto roce podporuje jen krátce v létě, spíše se chce stáhnout, dát prostor vaší expanzi a možnosti předvést, co dokážete. Tento moudrý strážce času ví, že nastává doba, kdy vaše obohacení se o větší bezprostřednost může posunout o hodně dál. V jádru jste uvážliví a ve vašem erbu je vepsáno kráčet spíše pomaleji, jste pečliví, spolehliví a namísto špuntů od šampaňského vidíte před sebou tvrdou realitu, máte-li však ale nyní navíc požehnání od Jupitera, nechte ho, ať vám pomůže vystřelit nějakou tu petardu odvázanosti!Tento rok vás skutečně vybízí, abyste prožili mnohem více barvitějších a dobrodružnějších chvil, než jste byli v minulosti zvyklí. Mnozí z vás budou zvýšeně cestovat, což přinese neobyčejné naplnění. Je velmi pravděpodobné, že uskutečníte dalekou cestu, která se zároveň ukazuje jako užitečná mise, vědecké a lékařské obzory mají zelenou! Kosmičtí mentoři zdůrazňují rovněž studium v zahraničí a možnost přeorientování se na hlubší životní směr.

V otázkách víry může vzniknout nárůst změny vyznání. Pronikavý vliv na váš duševní život má i zjemnělý Neptun, jeho laskavá vibrace vám vyhovuje, protože postavení ve vodním znamení Ryb je v souhlasu s vaším zemským slunečním znamením. Tento nenapravitelný snílek vás obohacuje fantazií, plodnými myšlenkami, směrováním k různým vynálezům, malířství a celkově umění.

Především vy, zrozenci 1.dekády (22.12. – 31.12.), můžete neobyčejným způsobem změnit své vyjadřování a směr myšlení, kterým dokážete v tomto příznivém období přeměňovat představy ve skutek. Cesta k cílům však není ani v tomto roce pro vaše znamení rovná a bez výmolů. Uličnický Uran dává o sobě i nadále vědět a svou kvadraturou tu a tam působí napětí ve vašem osobním životě, takže přicházejí chvíle, kdy jste rozčilení a máte sto chutí do něčeho bouchnout.

Alarmujícím obdobím se ukazuje především nástup jara, kdy se k Uranu přidají i Mars s Venuší a signalizují možné problémy v rodinné sféře nebo například mrzutosti s dědictvím. Plutova konjunkce potvrzuje určité konflikty, ale zároveň vás obdarovává neskutečnou silou čelit problémům tak, jak by to žádný jiný nedokázal.

Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Na milostné a partnerské parketě se v roce 2015 obohacujete o větší bezprostřednost, takže máte mnohem větší šance pro navazování bližších kontaktů s opačným pohlavím. Přející Jupiter vám otevírá dveře především ve druhé polovině roku a vy zjišťujete, že dokážete ze sebe dávat daleko více než v minulosti. Najednou jste přesvědčeni, zejména vy, Kozorozi 2.dekády (1.1. – 10.1.), že všechno dokážete a že je ten pravý čas k expanzi. Z touhy vymanit se ze zajetých kolejí ve vašem vztahu a bortit vše, co zůstávalo nehybné, můžete i leccos přehnat. Hlavně vy, kteří žijete v manželském vztahu, můžete zezkratovat své rodinné štěstí. Pro vás, nezadané, je situace podstatně příznivější, protože vás vaše nově nalezené obzory nebudou stát žádné problémy. Kosmičtí trubadúři napovídají, že se zamilujete nejprve z rozumu, ale později zjistíte, že mezi vámi a protějškem existuje také sexuální přitažlivost. Propojení vlivu Venuše a Marsu a jejich smyslné proudění na vaši osobnost je nejmarkantnější v říjnu. Budete cestovat a nacházet sympatii tam, kde byste ji nejméně čekali. Snažte se užívat romantických chvil, aniž byste hned mysleli na závazky či sliby, uvolnění a milostná dobrodružství na vás zapůsobí jako úžasná vzpruha. Na konci roku mohou mnozí z vás analyzovat a řešit dilema lásky ve spojitosti s nějakým vzdálenějším místem, přičemž vznikne otazník, zda se vázat na minulost či se přiklonit k budoucnosti. Rádi byste spojili obojí dohromady, ale to nejde, řiďte se tentokrát srdcem!Šťastné měsíce: duben, říjen
Nepříznivé měsíce: červen, listopad

Práce a financePráce a finance
I když jsou pro vás pracovní otázky důležité a dokážete být neuvěřitelně houževnatí, abyste svým povoláním zlepšili životní standart rodiny, nebude v tomto roce pro vás přece jen kariéra a peníze středem vesmíru. Samozřejmě nezapomínáte, že sebedisciplína je nutná a jste si vědomi svých povinností, koneckonců byste bez reálné pracovní náplně ani nevydrželi. Vaše fyzická energie se zvyšuje zejména v dubnu, kdy Mars přispívá velkou výdrží a způsobuje, že dokážete na nějakém svém důležitém projektu pracovat dlouhé hodiny, přičemž podstatou tady je, že ho zcela jistě dokončíte. Plodné měsíce jsou taktéž květen a červen, neboť se zvyšuje vaše komunikativní aktivita. Častěji hovoříte s klienty a zaměstnanci, zdokonalujete webové stránky, vytváříte si výborné kontakty. Také ve finanční oblasti můžete nyní zaznamenat úspěchy, pokud chcete vyřídit hypotéku nebo půjčku, Jupiter je vám nakloněn. Zdá se, že všechno klape tak, jak má, ale jak bylo již zmíněno, jsou zde změny ve vašich prioritách. Nejste žádnými malými kolečky ve velkém stroji, jste stavitelé zvěrokruhu a umíte si vybudovat kariéru, ale také jako znamení šířky a hloubky začínáte toužit po větším naplnění a smyslu života. Postupně podléháte vábivé siréně Neptuna a Jupitera, pokud jste navíc zrozenci 1.dekády (22.12. – 31.12.) a 2.dekády (1.1. – 10.1.), půjčujete si od těchto dobrodějů ty nejfajnovější 3D brýle a vzápětí mnozí z vás změní své zaměření, hodně štěstí!Šťastné měsíce: květen, červen
Nepříznivý měsíc: září

Domov a rodinaDomov a rodina
Potřebujete vědomí pevného zázemí a představa, že byste měli vést kočovnický život s častým stěhováním vás děsí. Jisté základy jsou jisté základy, o opaku vás nikdo nepřesvědčí. I když tyto pevné základy může tento rok rozrušit menší zemětřesení, nepřestáváte plánovat nové kroky ohledně vašeho domu a nezaskočí vás ani totální rekonstrukce, kterou si situace může vynutit. Pokud se ale rozhodujete o rozsáhlých opravách, neplánujte jejich počátek pokud možno na březen, i když vás k tomu bude zřejmě energický Mars tlačit. Touto dobou byste měli spíše více odpočívat, udělat si čas na děti, prostě zchladnout. Jaro je celkově vhodné pro společné aktivity s potomky, snažte se tohoto času využít. Jako rodiče jste přísní a spravedliví, chcete, aby vás vaše děti poslouchaly a respektovaly, také vám dělá radost, když vám ukazují, jak vás milují. Ukažte jim tedy i vy svou lásku a snažte se jim věnovat hodně naplno pokaždé, jakmile to půjde. Co se týče fungování vaší domácnosti, připravte se, zejména Kozorozi 2.dekády (1.1. – 10.1.) na možnost nečekaných problémů. Zlobivý Uran si může nepříjemně pohrávat s vašimi nervy, je proto vhodné jeho nepředvídatelnostem předcházet. Dbejte například na revizi elektřiny, otopného systému a buďte zvýšeně opatrní při manipulaci s různými domácími elektrospotřebiči. Na světlo se také mohou dostat různé změny rozhodnutí ohledně dědictví.Šťastný měsíc: duben
Nepříznivé měsíce: březen, červenec

ZdravíZdraví
Vaše zdraví může být spojeno s vašimi náladami a tím, jak vidíte realitu, přívaly saturnovského pesimismu prostřídaného melancholií rozhodně vaši energii neposílí. Pravdou je, že jsou mezi vámi i ti, kteří tzv. klamou tělem – pod smuteční vrbou Kozoroha schovávají jiskřivé červené rubíny. Říkáte, že patříte mezi ně, protože energie máte víc než dost? Ale i vy, houževnatí kamzíci, kteří potřebujete méně spát než ostatní a jste plni pracovního zápalu, potřebujete odpočinek spojený s neméně důležitou správnou životosprávou. Pluto stejně tak jako v předešlých letech vás sice může obdarovávat nadlidskými výkony, ovšem stejně tak může ve spolupráci s nevyzpytatelným Uranem vést k přepínání sil a vyhoření vašich baterií. Pokračuje taktéž zvýšená tendence k úrazům, takže buďte opatrní jak při domácích pracích tak např. při sportování, a to zejména v měsíci březnu, kdy si úrazový Mars podává ruku s Uranem a ze znamení Berana si na vás dělá laskominy. Pamatujte, že jóga a chůze je pro vás v této době daleko vhodnějšími sporty než třeba hokej! Slabším obdobím se jeví také měsíce listopad a prosinec, které aktivují zvýšenou náchylnost k problémům kůže a sliznic, jejich suchost a zvýšené trhlinky, hydratace kůže je tedy v zimě nutná. Pokud se cítíte ve stresu a unaveni, popřemýšlejte nad relaxačními a antistresovými masážemi, které vyváží vaše tělo, rok 2015 vám prozrazuje, že tajemství úspěchu je v klidu!Šťastné měsíce: září, říjen
Nepříznivé měsíce: březen, listopad

Nejpříznivější oblast vašeho života pro rok 2015:
Štěstí je zakódováno ve vašem rozvoji osobnosti a vyšším poznání. V tomto roce můžete přijít s myšlenkami, které naprosto změní obraz společnosti.

12

Vodnář 21.1. – 20.2.

Dokážete vidět do budoucnosti s elektrickou jasností, takže možná už svým šestým smyslem tušíte, jaké energie k vám v roce 2015 odstartují z kolosálního hvězdného letiště. Uran, stejně tak jako v předešlém roce udává hlavní směr a vyžaduje nejvíce prostoru. Míří k vám s otevřenou náručí a nabízí dostatečné možnosti, abyste rozvinuli své mimořádné schopnosti. Že máte trochu obavu z jeho střemhlavého přistání? Žádný strach, nebude přehánět natolik, aby vaše vlohy nenechal dozrát, nezapomínejte na jeho inteligenci!Jupiter vám možná trochu zamotá hlavu usilovnou analýzou věcí mezi nebem a zemí, přece jen se svým přesunem do znamení Panny stává větším puntičkářem a na to nejste zvyklí. Na startu je však ještě Saturn, který vás na rozdíl od minulého roku chce vést k soustředění. Je to od něho velký dar, važte si ho a hlídejte si jeho let – nenechte ho zmizet v černé díře kyberprostoru!Začátek roku 2015 je pro vás charakteristický svou expanzí a neobyčejným elánem, většina planet sympatizuje s vaším znamením a vyvolává ve vás touhu po čemsi třpytivě čistém a opravdovém, štítíte se předstírání, falešných úsměvů a škatulkování. Jste zvláštní a jedineční, v tomto období můžete na okolí působit dojmem, že umíte reagovat na nějaké záhadné signály, které oni nechápou nebo neslyší.Uran s Jupiterem vás dostává do obrátek, surfujete po internetu, v knihovnách sháníte vědeckou literaturu a láká vás to tam, kde to zavání novými myšlenkami a experimenty. Váš unikátní styl komunikace a myšlení, nenapodobitelný rukopis a zvláštní extravagance vám otevírají nesčetné možnosti.

V první polovině roku si toho však přece jen můžete nabírat moc a tyto možnosti, jak naznačuje Jupiter svou opozicí, nedostačují na veškeré vaše představy. Slabou parketou se pak může jevit váš partnerský vztah, protože protějšek mračí čelo nad tím, že vaše nadšení a zájem se stáčí jiným směrem než k němu.Jste nesmírně svobodomyslní, tudíž vám tento faktor může připadat jako omezování a na obzoru jsou spory o tom, co je vlastně správné. Milí Vodnáři, než však znenadání vyhodíte své uranské pojistky, zamyslete se a přesvědčte se, jestli je pravda na vaší straně, abyste nechtěli vítězit za každou cenu. Také moudrý Saturn se přimlouvá, abyste se trochu přemohli a drželi se zpátky ve vztazích k ostatním, koneckonců nemlčí ani Venuše, která má vztahy v popisu práce.Zrozenci 3.dekády ( 11.2. – 20.2.), hlavně vy buďte obezřetní a jak zmíněné planety prozrazují, nejkonfliktnější období připadá na léto. Nutno dodat, že Venuše se Saturnem spolu zrovna nejsou tím, čemu se říká -kosmičtí kámoši-, ale v této době spolu sdílejí stejné varování. Zaposlouchejte se do Saturnových rad, učte se trpělivosti, soustředěnosti k tomu, co říkají a cítí i ostatní kolem vás a také kompromisu v názorech.Vesmírní trubadúři mají za lubem odnaučit vás alespoň z části přehánět, pokud budete pozornými žáky, dozrajete k poznání, kterým správným směrem se dát a co ze zahlcujících zájmů můžete vypustit. Věřte, že to, co je ve vás mimořádného, nakonec zvítězí, vystoupí na povrch a rozsvítí se jako briliant!

Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
I pro rok 2015 platí, že je váš duch stejně nepředvídatelný jako vítr a je patrna proměnlivost vašeho prožívání lásky. Nemáte ve svém erbu zrovna otevřené vyjadřování citů, ovšem leden a únor jsou velmi posilujícím obdobím pro vaši větší spontánnost a v této době nechcete vnímat ani žádné sexuální tabu. Jupiter naznačuje, že mnozí z vás chtějí setřást dozvuky nějakých překážek, které bránily plné expanzi radosti v lásce a jejichž semínko bylo zasazeno již v roce 2014. Nyní chcete dohnat vše, co bylo zameškáno nebo přibrzděno, už žádné pořádání depresivních orgií marnosti! Pozor však na přílišné přehánění, nelze opomíjet uranskou kletbu, která někdy nerozlišuje přátelství a lásku a může způsobit pěkný zmatek. Vodnáři 3.dekády (11.2. – 20.2.), zejména vy buďte opatrnější a to především v letních měsících, v této době vás má na mušce i přísný Saturn. Co se celkově vašeho znamení týče, přináší tento rok velmi vzrušující a neobyčejné navazování kontaktů s druhým pohlavím, dokážete svými slovy zazářit a fascinovat, vaše zpočátku neprůhledné city se najednou změní až v magické porozumění. Společně toužíte po prostoru, cestování do zajímavých míst, žádné luxusní hotely, to raději střed džungle, prostě neobvyklost – a to je právě tím, co vašeho protějška na vás uchvacuje. I když se neženete do svatebních radovánek a závazného soužití, na intenzitě prožitků to neztrácí. Kocháte se naplno láskyplnými tahy velkého planetárního štětce!Šťastné měsíce: leden, únor
Nepříznivé měsíce: srpen, září

Práce a financePráce a finance
Jste odborníci na nové nápady a na pracovišti nesnášíte rutinu, přičemž pro tento rok to platí dvojnásobně. Hvězdné konstelace signalizují, že si dáte záležet na etickém pracovním prostředí, špičkovém pracovním vybavením a hlavně na volnosti pro své geniální výstřednosti. Uran, váš vládce, je spojován s bleskem a vy jako jeho chráněnci se rozhodně svými super rychlými překvapivými rozhodnutími nezapřete. Ta první mohou přiletět skutečně jako blesk z čistého nebe hned v lednu. Objevují se kariérní příležitosti a vaše originální hlavičky mohou přijít také na možný druh činnosti, ke které by měl jen málokdo jiný odvahu. Vodnáři 2.dekády (1.2. – 10.2.), vaši astrální pomocníci dávají zřetelně najevo, že jste v silné pozici dostat, co chcete. Druhá polovina roku hlásí svou přízeň pro vaše finance, Jupiter vyvolává aktivity s hypotékami, daněmi a pojištěním. Co se týče činností, v kurzu jsou esoterické zájmy. Nutné je, abyste si při svém počínání všímali detailů a vyhnuli se akorát obdobím na přelomu května a června, pak také na přelomu září a října při podepisování smluv. Merkur je totiž retrográdní, takže může leccos zestagnovat. Dejte si před těmito obdobími do pohotovosti flash disk, abyste si mohli také zálohovat počítačové soubory. Také v této době nekupujte drahou elektroniku, přístroje mají tendenci se snadno porouchat.Šťastné měsíce: leden, listopad
Nepříznivý měsíc: červen, září

Domov a rodinaDomov a rodina
Rodina a domácí krb pro vás představuje přístaviště pro uvolnění a zábavu, ale nepatříte mezi ty, kteří svůj dům nebo byt považují za prioritu. Potřebujete pro sebe spoustu prostoru a volnost, prostě kdykoliv přijít a odejít. Rok 2015 není příliš silným obdobím pro vaše budování domova a očividně více odmítáte činnosti jako jsou různé opravy domu, malování a zvelebování životního stylu. Ne, že byste byli líní, ale vaše nadšení a fantazie jsou směrovány na jiné cíle, mimo to nejste ani nároční a spoustu věcí, co mají například vaši přátelé, příbuzní či sousedé, prostě nepotřebujete. To, v čem si na poli domácnosti libujete, jsou různé podivné drobnůstky jako třeba pomocníci se zajímavými zvuky a světýlky, takže např. při přípravě slavnostního oběda jste jako v palubní kuchyni hvězdné lodi Enterprise. Co se v tomto roce týče využití volného času s vašimi nejbližšími, Uran zaručuje neotřelé a zajímavé nápady k různým společným toulkám, hodně dobrodružných výletů, které provází překvapení. Malinko usedlejší může být snad jen 1.dekáda (21.1. – 31.1.) vašeho znamení, nicméně se traduje, že typický Vodnář se klidní až po padesátce. Ke svým dětem jste neobyčejně kamarádští a dokážete se naladit na jejich některá pošetilá přání. Tento rok vám servíruje mnoho zábavy a ať se jedná o stanování nebo bungee jumping, vše prožijete s patřičnou extází!Šťastné měsíce: duben, listopad
Nepříznivé měsíce: srpen, září

ZdravíZdraví
Po zdravotní stránce vám hvězdy dávají příslib, že bude tento rok příznivější než rok minulý. Pokud dodržujete zdravou životosprávu, máte ve svém programu zařazeno cvičení a nevystavujete své tělo excesům, máte šanci těšit se skvělému zdravíčku! Fyzická aktivita je vaším velkým spojencem, protože na jedné straně pomáhá zlepšit nebo předejít problémům krevního oběhu a za druhé uvolňuje od stresu. Váš vládce Uran vás totiž nabíjí vysokofrekvenčním nervovým napětím, které doprovází vaši duševní aktivitu, přičemž může mít často za následek nedostatečný spánek rušený podivnými sny a nervozitu. Vaše mysl a tělo musí být volné jako vítr. V první polovině roku se rozmarný Jupiter rozhoduje mít přece jen nějaké požadavky a nabádá vás předcházet únavě pomocí zeleniny, ovoce a vitamínů, taktéž žádá, abyste dbali o přísun vhodných potravin pro podporu červených krvinek. Milí Vodnáři, samozřejmě nezapomínejte na svou největší slabinu, kterou jsou vaše kotníky a jejich křehkost. Pokud jdete tancovat, bruslit nebo třeba lyžovat, dbejte na vhodnou a bezpečnou obuv. Jak bylo již ale zmíněno, vážné zdravotní průšvihy vám nehrozí, zatěžující Saturn vás na rozdíl od minulého roku pouští ze svého sevření a místo klacků pod nohy vám hodlá být oporou!Šťastné měsíce: květen, listopad
Nepříznivé měsíce: duben, srpen

Nejpříznivější oblast vašeho života pro rok 2015:
Spokojenost přinese kladné vyřízení různých písemností a žádostí, které se týkají například hypotéky nebo dědictví. V těchto záležitostech lze očekávat solidní podporu kompetentních osob.
13
Ryby 21.2. – 20.3.
Milé Rybky, jaké proudy vás budou lákat a do jakých vod se máte pohroužit v roce 2015? Jste znamením, které balancuje na pomezí hlubin snění a zrádnosti temnot reality, musí to být těžké žít ve dvou světech najednou, proto vám planetární vládci posílají na pomoc svůj astrální kompas, abyste z toho temného světa nalezli cestu ven.Jupiter vám chce ukázat trasy, které jsou plné naděje a na jejich konci čeká odměna, netají však, že zvládnout je, vyžaduje úsilí. Změnou oproti roku 2014 je navigace Saturna, jenž nemá v úmyslu vám nic ulehčovat. Tam, kde v minulém roce držel věci nad vodou, může letos klást překážky.Neptun, váš GURU, a zároveň vládce všech vod vás však chrání a nechce, abyste se nechali odradit potížemi, které se mohou vyskytnout. Jeho budík naléhavě zvoní a říká, abyste šli za svými sny!Jste citliví a laskaví, jakoby napojeni na něco zvláštního, duchovního až posvátného. Přesně touto aurou působíte na své okolí i v úvodu roku 2015. Venuše, bohyně krásy a potěšení, vám od konce ledna a v únoru svítí na cestu ke štěstí a vám se daří, na co sáhnete. Máte chuť zabývat se vším, co je estetické, příjemné, nekonfliktní. Za účasti Neptuna a hukotu jeho vábivých vodopádů se mnozí z vás spojují s nějakou formou umění, romantika se expanzivně dere do popředí a září nad vámi jako maják.V této době můžete navázat pohádkové vztahy, je vhodné se pořádně porozhlédnout, ovzduší je nabité láskou!Saturnovo postavení ve znamení Střelce však předznamenává i určité překážky či pochybování, a to zejména u zrozenců 1.dekády (21.2. – 1.3.).Určitá omezení mohou vzniknout v kariérní oblasti, s pracovními smlouvami, cestováním do zahraničí nebo studiu potřebném pro postup v povolání. Není vhodné používat pouze růžové barvičky a hnát své iluze až do extrému. Tento Májin závoj, jak to nazývá orientální filozofie, by vám mohl pořádně zaclonit ostrý výhled, jak byste potom v mlhovině našli svůj maják? Pokud bude na vás vyvíjen třeba i větší tlak nebo nástrahy než jste obvykle zvyklí, musíte vynaložit zvýšené úsilí a vytrvat. K tomuto faktu souhlasně přikyvuje i Jupiter, který zároveň radí, že i když budete někdy dost naštvaní, nedávejte to příliš ve svém okolí a zaměstnání najevo. Stačí se trochu v určitých momentech přizpůsobit.Nebojte, milé Rybky, o nic se tím nepřipravíte, i dál budete mít svou fantazii a budete se ponořovat pod povrch jevů. Zjistíte, že i když jste se v něčem přizpůsobili, paradoxně (a paradoxy máte ve svém vnitřním scénáři) k tomu se vám více daří naplnit svá přání, která vám ještě před časem připadala jako nereálná. Prostředky, které vesmír volí, jsou rozličné, jsou tam věru nápadití.Neptun, váš vládce, je nejsložitější planetou, umí splétat kouzelné příběhy a chce vám dokázat, že za určitých okolností je možné všechno.

Láska a partnerské vztahyLáska a partnerské vztahy
Rok vám začíná excelentními vibracemi pro lásku, které vás rozhodně nenechají spát na vavřínech. Venuše s Marsem rozbimbávají zvony touhy, které vás probouzí z vašeho snivého poklidu a dostávají do obrátek milostné dění. Potřebujete teplo a lásku a ani váš vládce Neptun vás nenechává na holičkách, naopak mává hůlkou romantických seznámení, můžete si užít milostného proudění jako tomu už dlouho nebylo! Ve vašem éteru je protějšek, se kterým se budete cítit jako jedna duše, zpočátku je možná trochu plachý, ale stojí za to ho neztratit ze zorného pole. Hvězdy vám nadělují způsob milování, který je téměř až mystický a máte vzájemnou schopnost vnímat každý centimetr kůže. Lhostejnost do vašeho vztahu nepatří, spíše vystupuje emočnost při situacích, kdy chce osud stavět do vaší lásky nějakou hráz. Faktem, milé Rybky, je, že nekompromisní Saturn si svou kvadraturou v tomto roce přece jen nějakou tu zkoušku neodpustí a Jupiter má v plánu přiložit do ohně taktéž nějaké to polínko. Zátěžovým obdobím může být konec roku, přičemž nejfavorizovanější jsou zrozenci 1.dekády ( 21.2. – 1.3.). Pravděpodobně se vám do cesty postaví nějaké omezení kvůli pracovní sféře spojené s větší dálkou či zahraničím a vy se budete rozhodovat, jak dále. Také seznámení přes internet přináší zjištění překážek, váš vyvolený může být z hodně daleka a četnost vašich osobních setkání se zužuje na minimum. Rada univerza zní: nebuďte vždycky vy tím, kdo ustupuje a nedovolte, abyste dávali víc, než dostáváte.Šťastné měsíce: leden, únor, březen
Nepříznivé měsíce: říjen, listopad

Práce a financePráce a finance
Rok začněte s velkým nasazením, přičemž se do popředí dostává vaše obdivuhodná tvořivost a touha uspokojit pracovními výsledky sebe i ostatní. Vlídné prostředí, žádný nátlak a pohyblivá pracovní doba je přesně to pravé ořechové, co vás nabíjí. Mars s Venuší vám přinášejí ty nejskvělejší podmínky na to, abyste profesně zabodovali a ukázali talent, který se ve vás skrývá. Vlivem Venuše a Neptuna máte vysokou tendenci prosadit se v oblasti umění nebo také třeba fotografování. Také vy, kteří pracujete v charitativní oblasti nebo se zabýváte profesí spojenou s vodou a kapalinami, máte v tomto roce naběhnuto k úspěchům. V některých obdobích roku se však přece jen nevyhnete potížím, které vám někdo ve vašem oboru způsobí. Pravděpodobně se bude jednat o osobu s větším věkovým rozdílem od vás a bude vás k vaší nevoli zatěžovat nějakým omezením. Pokud se zanasnažíte o určitý kompromis, může být brzy po problému. Letní měsíce se naopak jeví jako nejjistější a nejstabilnější, co se pracovních záležitostí týče, a to přednostně u vás, Rybky 3.dekády (12.3. – 20.3.). Při pohledu na vaše finance lze označit tento rok za velmi zajímavý, zejména březen může přinést příznivý finanční bum! Může se jednat o nečekaný zisk za vaši skvělou práci, také ale o finance díky nějaké dohodě či výhře. Další možností je vaše povýšení a získání vyššího platu.Šťastné měsíce: březen, duben
Nepříznivý měsíc: listopad

Domov a rodinaDomov a rodina
Rodinné zázemí je pro vás posvátnou záležitostí a se svými nejbližšími udržujete velmi laskavé vztahy. Máte v sobě obrovský soucit pro bolístky a trápení druhých a neváháte podat pomocnou ruku, pokud si to situace žádá. Se svými dětmi jste velmi citově navázáni a snažíte se jim splnit, co jim na očích vidíte. Nejste zastánci žádné sparťanské výchovy, koneckonců sami nesnášíte, když na vás někdo vyvíjí tlak, a rozhodně nehodláte být vůči svým miláčkům dominantní. V tomto roce je vidět zvýšená touha přinášet do rodinného krbu potěšení. Nešetříte roztomilými dárečky a chcete co nejvíce přání členů rodiny proměnit v realitu. Uran má v úmyslu vám pomáhat a dopřává vám finance, takže si můžete se svou rodinou dovolit i radůstky, které dříve nebyly možné. Možná se rozhodnete i ke koupi domu s velkými okny a spoustou prostoru, zbožňujete totiž světlo, temné prostory na vás působí jako vězení. Co se týče rodinného zázemí, i zde se dostává ke slovu vaše tvořivost a bezbřehá fantazie, kterou můžete namířit například na projekt okrasné zahrady, samozřejmě pro vás, Rybky, s bazénem nebo kouzelným jezírkem. Každopádně vaše nápady strhnou i ostatní.Šťastné měsíce: únor, květen
Nepříznivý měsíc: říjen

ZdravíZdraví
Planetární konstelace roku 2015 napovídají, že zdravotní sféra vašeho citlivého znamení vyžaduje větší pozornost a zaslouží si trochu více hýčkání. Saturn svou kvadraturou ze znamení Střelce ještě více zdůrazňuje vaši malou vitalitu, váš organismus se může hůře tepelně vyrovnávat s vnějším prostředím a reaguje pomaleji. Tento saturnovsko-střelecký protest má tendenci zvyšovat riziko uskřípnutého nervu nebo problémů s ploténkami, přičemž květen a podzimní měsíce mají největší tendenci tyto neduhy odstartovat. Další slabinou tohoto roku se stávají alergie, můžete zjistit, že najednou špatně reagujete na potravinu, která byla doposud základem vašeho jídelníčku. Rybky 1.dekády (21.2. – 1.3.), přednostně vy můžete vykazovat větší citlivost, Neptun našeptává varování i před chemickým prostředím, čištěním pomocí chemických látek v domě či kancelářích. I parfémy vás mohou začít obtěžovat, stejně tak, jako mýdla, svíčky a jiné parfemované výrobky. Snažte se čistit své tělo, aby škodliviny neměli možnost zesilovat své účinky, výborné jsou například vhodné přípravky do koupele, které detoxikaci organismu podporují, například mořská sůl. Z aromaterapie se osvědčuje cedrový olej, který povzbuzuje vylučování toxinů sliznicemi. Pokud se chopíte iniciativy a budete o sebe více pečovat, nemusíte vliv zátěžových konstelací nikterak dramaticky pocítit.Šťastné měsíce: červenec, srpen
Nepříznivé měsíce: květen, říjen

Nejpříznivější oblast vašeho života pro rok 2015:
Štěstí budete v tomto roce nalézat především ve svém nitru, jde o velkou duchovní dimenzi, díky které u sebe objevíte například léčitelské schopnosti. Rozšíření obzorů se příznačně projeví ve vaší profesi.

zdroj: http://www.astrolinka.cz/clanky/zvyky-a-tradice/rocni-horoskop-2015/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: