elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Horoskop 2014 z Věštírne

Posted by elizabethin na 6. januára 2014

Major17Podle horoskopu pro rok 2014 nás čeká nás rok plný změn a překvapení. Uvědomění si určitých pravd a reality, ale také hlubšího prožitku radosti. V roce 2014 pokračuje Saturn ve svém dlouhodobém putování Štírem. Tato konstelace přinese čas zúčtování. Jednotlivci i firmy, které mají finanční problémy, budou muset svoji situaci konečně přiznat sobě i svému okolí a začít ji řešit. Nejedná se ale pouze o čas zúčtování finančního. Každý by si sám za sebe měl přiznat, co špatného kde a komu udělal a postavit se k dané situaci čelem, a pokusit se nalézt řešení. Změna, a to i ta společná, začíná každým jednotlivcem. Prolomte zažité postupy i pravidla a staňte se vzorem dalším lidem, kteří se pokusí následovat vás na cestě k lepšímu. Přišel čas na změny, už není třeba vést dlouhé řeči, ale začít konat.

V období od ledna 2014, do konce května 2014 bude nejlepší doba na řešení nejen pracovních záležitostí, ale i osobních. Ovoce úspěchu pak budete sklízet, až se ustálí všechny rozčeřené vody, na přelomu listopadu 2014 a prosince 2014. Na konci roku 2014 by už měla mít každá otázka ze začátku roku 2014, svoji odpověď.

Horoskop 2014: KARIÉRA

Co se práce a pracovního postupu týká, neexistuje v roce 2014 žádné znamení zvěrokruhy, které by cokoliv dostalo zadarmo. Dle horoskopu je potřeba se věnovat práci naplno, a pokud vám o něco jde, jít si tvrdě a všemi možnými způsoby za tím, abyste dosáhli svých cílů. Dodržujte pravidla, nesnažte se vyšplhat vzhůru na úkor vlastních kolegů a snažte se vašim nadřízeným zavděčit dobře vykonanou prací. Rok 2014 podle horoskopu všeobecně není jedním z nejlepších na postup v kariéře, ale to neznamená, že s větším, pracovním nasazením, snahou a myslí otevřenou ke změnám a inovacím se vám to nemůže podařit.

První polovina roku bude pracovně náročnější, ale už v té druhé polovině roku 2014 budete sklízet první plody vaší vytrvalosti. Zaujmete totiž svojí pílí nejen kolegy, které máte kolem sebe, ale i vaše nadřízené, kteří toto povšimnutí nenechají bez ohodnocení.

 Horoskop 2014: LÁSKA

Tím, že bude rok 2014 rokem regeneračním, bude i v lásce převládat bilancování, hledání nesrovnalostí a jejich následné napravování, urovnávání starých křivd a bolestí. Máte-li rodinu, zkuste se všichni zamyslet sami nad sebou a nad svým vlastním chováním. První polovina roku 2014 bude totiž podle horoskopu nakloněna pochopení a odpuštění. Zkuste místo poukazování na chyby druhých, najít ty svoje a pokuste se sjednat nápravu. Pokud je to potřeba tak vysvětlujte, jestli je nutné, omlouvejte se. Díky roku 2014 můžete vyřešit všechny neshody.

Jste-li ve vztahu, přemýšlejte nad tím, proč jste ještě neposunuli váš vztah někam dál. Sňatky uzavřené v roce 2014 mají velkou šanci na úspěch. První polovina roku plodná na početí dětí. Druhá polovina pak díky Jupiteru ve Lvu přeje čerstvě narozeným.

Nemáte partnera? Pak počkejte do druhé poloviny roku. První polovina roku 2014 bude, jak už jsme si řekli, obdobím bilančním. Obdobím uvědomování si, a změn. V druhé polovině roku bude mnohem větší šance na to, že potkáte člověka, který je vyrovnaný, má uzavřenou minulost a do budoucna jde s jasnou vizí. A to je právě to, co potřebujete – najít člověka, který ví, co chce. Zvýšíte pak mnohonásobně vaši šanci na lásku jako trám.

 BARAN

V roce 2014 vás díky vlivu působení Uranu, čekají velké změny, které vám přinesou do vašeho života větší stabilitu a naplnění. Situace, které nastanou, si budou žádat ke svému vyřešení zralý a zodpovědný postoj. Budete sami překvapeni, jak snadno najdete dobrá východiska. Tyto situace nejde nijak naplánovat, přijdou náhle a nečekaně. V roce 2014 prožijete věci, u kterých by vás ani ve snu nenapadlo, že vás potkají. Ale nemusíte se ničeho bát. Rok 2014 bude pod mocným dohledem Uranu nejen rokem bohatým na neočekávané situace, ale také obdobím velkých kroků, rozhodnutí, a změn, které váš život obohatí a zkvalitní. Díky dobrému postavení hvězd budete mít potřebný potenciál ke splnění všech zkoušek a nástrah, které vás potkají. Nebojte se. V roce 2014 budete mít možnost chopit se příležitosti a v nejvhodnějším okamžiku udělat ve svém životě radikální změny. Stanete se hlavním protagonistou, hercem i režisérem vlastního nového způsobu myšlení a života.

Horoskop 2014 – KARIÉRA

Obrovské změny vás v roce 2014 čekají i ve vaší kariéře. Ničeho se nebojte, posuny, které nastanou, vás každopádně povedou správným směrem. Není pochyb, o tom, že období radikálních změn bude nelehkým obdobím, plným rozhodnutí a možná i bezesných nocí, ale Uran nad vámi bude stále držet ochrannou ruku, díky čemuž vždy ze všeho s lehkostí a elegancí vybruslíte. V roce 2014 musíte dát větší důraz než kdy dřív na vaše profesní možnosti, a vysokou míru motivace. Rok 2014 bude pro vaši kariéru rokem šance a mnoha nečekaných překvapení.

Horoskop 2014 – LÁSKA

Uran bude mít v roce 2014 velký vliv také na vaše vztahy. Buďte více společenští a nebojte se zapojit do týmového úsilí. Najdete zalíbení v pomoci druhým, i když to nebude vždy jednoduché. Pokud jde o lásku a romantiku pro rok 2014, bude velmi těžké uspokojit vaše očekávání. Chtěli byste, aby váš budoucí partner byl dobrým přítelem, stejně jako milencem. Ale pozor – ne vždy jde všechny vaše nároky splnit najednou. Raději z nich v roce 2014 trochu slevte, ať se vyhnete zbytečnému zklamání. Pokud již partnera máte, bude vaše potřeba dlouhodobé stability, silných prožitků a láskyplných vyznání zcela naplněna.

BÝK

Využijte roku 2014, aby vám ukázal váš skutečný potenciál a abyste mohli pochopit, jaké máte v životě priority. Rok 2014 pro vás bude v podstatě rokem dobrým. Planety, které znamení býka už dlouhodobě provázejí, nebudou nikterak přispívat k vašemu stresu, a budou k vám většinou přátelské. Směr, který udává Saturn vašim plánům, už nemohl být jasnější. Nepolevujte a předsevzetí, která si na začátku roku vytyčíte, splňte. Udržujte stabilní tempo po celý rok 2014, a odolejte všem bouřím, které vám vstoupí do cesty. Abyste byli nejlepším býkem, musíte být opatrní, ale produktivní, velkorysí, ale finančně uvědomělí. Nevyhýbejte se velkým, dlouhodobým projektům a nebojte se jich. Ovoce úspěchu, které vám přinesou, budete sice sklízet později, ale o to více. Buďte připraveni převzít větší odpovědnost.

Horoskop 2014 – KARIÉRA

Býci jsou od přírody v podstatě tvrdí pracanti. Není chvíle v práci, kdy byste byli šťastnější, než když jste plně vytížení a nejlépe pracujete někde v ústraní, abyste nebyli rušeni. S Uranem ve vaší soukromé zóně, a Saturnem ve vaší partnerské zóně je velká šance, že by vám mohlo spojení s dalšími lidmi na jednom projektu, pomoct vydělat více peněz. Váš šéf a jiní kolegové v práci dobře vědí, že je na vás spolehnutí. V roce 2014 bude platit ještě víc, než kdy předtím, že pokud vám dají nějakou práci, mohou si být jistí, že ji opravdu dokonale provedete. V roce 2014 proto buďte v práci velmi pečliví, a pokračujte ve vysoko nastavených standardech a uvidíte, že to všichni kolem vás náležitě ocení.

Horoskop 2014 – LÁSKA

V roce 2014 vyústí všechny vaše vztahové nesrovnalosti ke konečnému řešení. Blíží se čas velkých rozhodnutí. Pokud jste tajně doufali, že váš vztah může zůstat takový, jaký byl doposud, pak je na čase připustit si myšlenku, že to tak nebude. Rok 2014 vám totiž ukáže, že to, aby váš vztah zůstal jen tak beze změny, je velmi nepravděpodobné. Díky postavení Saturnu bude rok 2014 pro vaše vztahy zlomový. Budete muset ve vašem vztahu udělat víc. Začít se věnovat jeho rozvoji a možná i udělat krok k hlubšímu závazku. Začněte si více všímat nejen povinností, ale i radostí, které blízký a vážný vztah přináší.

BLÍŽENCI

ste stále ve střehu, hlavou vám rychle probíhají myšlenky a plány, toužíte si vychutnat všechny rozmanitosti života, nevydržíte chvíli v klidu… Blíženci jsou obvykle uspěchaným znamením, které je stále v kole každodenních povinností i radostí a udělá všechno proto, aby se ani na chvíli povyk kolem nich nezastavil. Z toho vyplívá, že trpělivost není vždy tou nejvýznamnější z mnoha ctností dvojčat. Ale pozor, už v prvních měsících roku 2014 budete vyzváni k tomu, abyste zpomalili a začali se více soustředit na dění kolem vás. Nejvíce obezřetní buďte v záležitostech financí, majetku a práce. Pamatujte si, že v detailu se může ukrývat často něco velmi důležitého. Ačkoliv si běžně blíženci prolétají každodenními povinnostmi s lehkostí, v roce 2014 bude příliš mnoho v sázce, na to, abyste si mohli dovolit být méně důkladní, zvláště pak, pokud jste na kordy s protivníkem, ať už je to vaše bývalá banka, zaměstnavatel nebo i partner. Rok 2014 bude pro vás vyvrcholením těžkého mnohaletého období, kdy jste prošli mnoha náhlými změnami, kdy stačila pouhá minuta na to, aby se vše obrátilo naruby a život byl úplně jiný. Mnoho lidí takový obrat zná, a zažilo ho, ale u vás se podobné věci děly takřka non-stop. V roce 2014 se Uran od vás malinko vzdálí a to povede ke zklidnění a usazení všeho kolem vás. Nic na našem životě není trvalé a musíte se naučit, jak zacházet s pomíjivostí.

Horoskop 2014 – KARIÉRA

Vaše pracovní vytížení bylo a je hodně velké. Nepolevujte, pomoc je na cestě! Už začátkem roku 2014 budete pozorovat, jak lépe se vám pracuje, jak snadněji vám práce jde a jak rychle vám pracovní doba utíká. Stoupání po pomyslném žebříku úspěchu bude v roce 2014 sice velmi pomalé, ale každopádně je kariérní postup možný.

Horoskop 2014 – LÁSKA

Pokud jste ještě nezadaní, rok 2014 vám přinese lásku. Jupiter pohybující se ve lvu ukazuje na krátkou vzdálenost v cestování, takže je pravděpodobné, že si najdete partnera v těsné blízkosti vašeho bydliště.
Jestli už vztah máte, naplánujte si na rok 2014 krátký romantický výlet. Pokud si ideálně v červenci pronajmete nějakou chatu v horách, nebo i u moře, můžete si být jisti, že váš vztah se nejen oživí, ale i nabere zcela jiný, lepší směr.

RAK

Rak je prvním vodním znamením zvěrokruhu. Lidé narození ve znamení raka jsou velmi dynamičtí a emocionální. A právě emoce u vás v minulých dvou letech dostali dost zabrat. Přešli jste přes velmi dlouhé a těžké dva roky. Byli jste nuceni zaplatit draze za svá rozhodnutí a jednání. Všechno vaše úsilí, které vás stálo mnoho odříkání a stírání potu z čela vás v roce 2014 udělá silnějšími, odolnějšími a odhodlanějšími. Rok 2014 vám konečně přinese plody vašeho úsilí a tvrdé práce. Bude se vám zdát, že vás najednou potkalo velké štěstí, ale ve skutečnosti jen budete sklízet úrodu ze semen, která jste sami v minulých letech zaseli a tvrdě o ně pečovali. Mnozí z vás mají vysoké ambice, a to je moc dobře. Ale pokud chcete dosáhnout ještě lepších výsledků a větších úspěchů, bude potřeba, abyste ještě dále rozvíjeli svoje duševní i fyzické dovednosti. Vaše schopnosti je potřeba ještě více dopilovat – proto všechno přijde pozvolna, ale jistě. Nikdo by neočekával, že by kdokoliv mohl běžet na olympiádě bez přípravy, a tak je to i u vás a proto, jste si museli projít tím těžkým obdobím, které je už za vámi.

Horoskop 2014 – KARIÉRA

Bude rok 2014 pro vás lepší než rok předešlý? Absolutně ANO! I když to nebude perfektní rok, bude to rok, kdy se dostanete na místo, kam patříte. Vaše kariéra se vyvíjí rychle přímo před vašima očima. Minutu po minutě se přibližujete lepší a ve všech směrech úspěšnější etapy vašeho života. Zřídkakdy jste měli šanci udělat něco pro svůj kariérní postup právě tak, jako budete mít v roce 2014. Postavení Uranu vám pomůže pro vaši kariéru udělat ještě mnohem víc! Vaše kariéra tak bude mít v roce 2014 velkou šanci na úspěch!

Horoskop 2014 – LÁSKA

Vaše vztahy byly delší dobu moc v klidu. Rok 2014 vám přinese spoustu změn a otázek. To ještě neznamená, že by se mělo něco změnit k horšímu. Naopak! Mějte otevřenou mysl a srdce a využijte běh událostí pro svůj prospěch. Zažijete sice jak dobré, tak i špatné okamžiky, ale pokud se nepřestanete snažit o nápravu starých bolístek, skončí všechno tak, jak si přejete.

LEV

Většina z toho, co vás potkalo v roce 2013, byla pro vás hračka. Jinak tomu nebude ani v roce 2014. Planety, které jsou vám již dlouhodobě nakloněny, k vám budou velmi laskavé a nenechají vás samotné. V roce 2014 budete plní energie mnohem víc než v předchozích letech. Budete totiž posíleni úspěchy z minulých let. Proto je v roce 2014 více pravděpodobnější, než kdy jindy, že dosáhnete vámi vytyčených cílů a úspěchů. Koncem roku 2014, přesněji koncem října, vás malinko nadšení opustí. Saturn změní svoji polohu a na vás to bude mít lehce stresující dopad. Díky tomu trošku povolíte na snaze a vůli a budou se vám možná zdát vaše cíle najednou nedosažitelné. Tato situace vás trošku zpomalí, ale nemusíte se bát! Jde jen o pocit, který musíte překonat a nesmíte dovolit, aby se kvůli lehce vzrůstajícímu stresu zmařily vaše dlouhodobé plány! V podobném tempu budete pokračovat ještě i do začátku dalšího roku. Bude to období méně příjemné a náročnější, ale rozhodně se to nemusí nijak podepsat na vašem úspěchu!

Horoskop 2014 – KARIÉRA

Přišel čas, abyste přemýšleli o tom, kam chcete ve svojí kariéře dál pokračovat. Nejdůležitější v roce 2014 je pro vaši kariéru promyšlený plán. Máte štěstí – prvních šest měsíců v roce 2014 budete mít nejlepší podmínky na realizaci vašeho plánu i cílů. Vytyčený úspěch na sebe nenechá dlouho čekat! V druhé polovině roku byste měli přehodnotit svoje dlouhodobé plány a cíle. Jsou pro vás cíle vytyčené v minulosti ještě zajímavé? Věnujte se jejich dosažení. Nejsou už tak atraktivní? Vyškrtněte je a nahraďte lepšími. Vyškrtněte ze své mysli vše nepotřebné, abyste, až vám příležitost zaklepe na rameno, byli připraveni.

Horoskop 2014 – LÁSKA

Minulé období nebylo, co se týká vašeho citového života, příliš šťastné. Pokud skončilo bolestným rozchodem nebo rozvodem, měli byste si dát pozor na majetkové vyrovnání. Jen velmi pravděpodobné, že k vám váš partner není, co se majetku týká, upřímný.
Pečujete o někoho blízkého? Neklesejte na mysli – v roce 2014 se všechno v dobré obrátí.
V první polovině roku 2014 vám budou hvězdy nakloněny – využijte toho a vyrazte do ulic! Láska může sedět na lavičce v parku, v knihovně, zkrátka kdekoliv. Jen stačí chtít ji uvidět.

PANNA

ako většina lidi narozených ve znamení Panny, stojíte nohama pevně na zemi. Jinak tomu nebude ani v roce 2014. Ve vašem znamení není prostor na žádné dlouhodobé bezmyšlenkovité přestávky. Výrok filmaře Sama Goldwyna „Čím víc pracuji, tím víc štěstí mě potká“, přesně vystihuje to, co vás Panny v roce 2014 čeká.
V posledních několika letech se u vás střídaly osobní zemětřesení všeho druhu. V roce 2014 dokážete všechno zlé, co vás potkalo, zúročit a obrátit na lepší. Vypořádejte se se strachem a nejistotou, kterou všechny špatné věci přinesly. Když se stane něco jednou, můžeme to přisuzovat náhodě, ale pokud se to opakuje znovu a znovu, je potřeba najít řešení. A to je to, co se vám bude v roce 2014 dařit. Podaří se vám najít řešení na staré, vleklé problémy a starosti. Bude vás to stát spoustu energie a úsilí, ale nenechte se odradit – když nepolevíte, je úspěch jistý! Pokud se vám vše podaří a vytrváte, příštích 20 let vás už nic takového nepotká.

Horoskop 2014 – KARIÉRA

Rok 2014 je pro vás obratem k lepšímu po všech směrech! Díky změnám, které se staly a v průběhu roku ještě přijdou, byste měli cítit okamžitý nárůst pracovních schopností a energie. Získat finanční prostředky by mělo být v roce 2014 o mnoho jednodušší než v předchozích letech. Práce vám půjde od ruky, nebude problém dodržet stanovené termíny, budete snadněji komunikovat s ostatními kolegy i nadřízenými a díky tomu odvádět přesnou a dobře odvedenou práci. Vaši nadřízení si toho brzy všimnou a budete odměněni. Pokud byste chtěli usilovat o povýšení, anebo o změnu zaměstnání, učiňte tak v druhé polovině roku, kdy už budete mít za sebou nemalé pracovní úspěchy, na které můžete při změně pozice poukázat.

Horoskop 2014 – LÁSKA

Změny oproti minulým rokům pocítíte i v citové oblasti. Zásadní změnou v roce 2014 bude vaše zvýšená schopnost vcítění se do lidí kolem vás. Přinese vám to spoustu užitečných informací, ale i bolestných prozření. Nechte věci raději jen plynout a nechte ostatní, aby se o všechno postarali sami. Pokud to dokážete, a přeložíte tíhu odpovědnosti a snahu na jiná ramena, zjistíte, že ani v lásce nemusí být všechno jen dřina. Je na čase nechat se na oplátku rozmazlovat od ostatních.

VÁHY

Váhy představují několik věcí – dobrý úsudek, spravedlnost a vyrovnanost. Skutečnost je ale samozřejmě jiná. V praxi jsou Váhy jen zřídka kdy v rovnováze. V roce 2014 bude i malé zakolísání znamenat možnost narušení celé rovnováhy. V průběhu roku 2014 budete často cítit tlak, který na vás vaše okolí vyvíjí. Budete nuceni dělat věci, které vám nejsou vlastní, se sebezapřením provádět to, co byste nikdy nechtěli a to všechno při důrazu na rychlost a kvalitu – a to nejen v práci, ale i osobním životě. Mnohdy se vám bude zdát, jako by vás někdo trestal, jakoby to už nemohlo být ani horší, ale opak je pravdou. Je potřeba ve vysoké teplotě tavit surovou rudu, abyste dostali čistý kov, a tak je to i u vás. Je potřeba, abyste si sáhli na dno, abyste ze všeho dostali to nejlepší. Výsledek bude stát za to! Může se vám občas v roce 2014 zdát, že se vám dějí věci za trest, ale opak je pravdou. Všechno, co vás čeká, vás posune kupředu a pomůže dosáhnout stanovených cílů. Zkoušky ohněm budou nezbytné, protože některých psychických bloků se dokážeme zbavit pouze pod tlakem. I když to ze začátku nebude příliš patrné, na konci roku 2014 si všechny souvislosti uvědomíte.

Horoskop 2014 – KARIÉRA

Rok 2014 se zapíše do vašeho životního příběhu jako rok úspěchu. Vaše velké úsilí a vytrvalost bude odměněna růstem vaší kariéry. Blahodárný vliv Jupitera v první polovině roku vám přináší posun k dosažení vašich profesních cílů, energii a nové nápady do vaší práce a nadstandardně dobré materiální a životní podmínky. Držte se svých plánů a tvrdé práce a vaše úsilí o zvýšení platu, nebo získání nějakého nečekaného kapitálu, bude úspěšné. Pamatujte si – trpělivost přináší růže!

Horoskop 2014 – LÁSKA

V roce 2014 dojde k prověření pevnosti stávajících vztahů. Ne každý vztah bude natolik silný, aby takovou zkoušku ustál. Láska je velmi nepředvídatelná. Všechno citové se dramaticky změní. Pokud váš vztah takové prověrky ustojí, pak už vás nic nerozdělí, pokud ne, věřte, že to tak mělo být a osud má s vámi jiné plány. Neztraťte kvůli ztracené lásce jiskru a chuť hledat. Pro všechny nezadané bude rok 2014 rokem experimentální fáze – tak se nebojte, dodejte si sebevědomí a vyrazte na průzkum okolí.

ŠKORPIÓN

Rok 2014 ve vás probudí velký pocit zodpovědnosti a přinese vám i pár zatěžkávacích zkoušek. Budete mít pocit, že jste zvážněli a také se tak budete chovat k ostatním. Možná budete mít pocit, že jste dospěli k momentu, kdy je čas na vážné změny. Částečně máte pravdu. Rozhodně pro vás bude ve všech směrech rok 2014 rokem přelomovým, ale nic se nemá přehánět. Je dobře, že jste si začali uvědomovat vážnost různých situací a také je pravděpodobné, že jste pocítili, že přišel čas převzít za více věcí odpovědnost, ale netlačte do toho lidi kolem sebe. Ne každý dospěl do tohoto momentu uvědomění současně s vámi. Tak, jako jiní netlačili k tomuto momentu vás, netlačte k tomu ani vy své blízké, kolegy ani kamarády. Štíři, na rozdíl od znamení Raka a Ryb nejsou na první pohled jasným vodním znamením, a je ostatními vnímán spíše jako stvořením mlhavých bažin a ohňů. Ukažte jim proto i svoje světlejší stránky, a nechte se rokem 2014 i vaší proměnou provést lidmi zkušenějšími abyste mohli jednou být pro někoho sami průvodcem.

Horoskop 2014 – KARIÉRA

Nově nabytý pocit větší odpovědnosti za více věcí a činů vás v roce 2014 přinutí přehodnotit celou vaší dosavadní pracovní činnost i kariérní postupy. Zastavte se a zanalyzujte vše, co jste dosud dokázali a s nově nabytým nadhledem zhodnoťte, jestli jste postupovali správně, a jestli jste přesně tam, kam jste se chtěli dostat. Využijte rok 2014 k vymyšlení nové pracovní strategie, abyste mohli získat lepší pracovní pozici. Kariérní postup přijde koncem roku, a s ním také vyšší plat a pocit dobře odvedené práce. Nezapomínejte ale na vaší cestě za lepším místem na ty, kteří vám k dosažení vysněné mety pomohli. Zapomnětlivost by se vám v tomto směru mohla začátkem roku 2015 šeredně vymstít.

Horoskop 2014 – LÁSKA

Říká se, že ve válce a lásce je povolené vše. Pro vás toto rčení platí v roce 2014 dvojnásob! Už dlouho je vám někdo blízký, ale nikdy nebyla správná doba na to, posunout váš vztah někam dál. Až do teď! Přišla pravá chvíle – seberte se a udělejte všechno pro to, aby vám vaše láska – ať už stávající nebo nová, neunikla mezi prsty.

STRELEC

Lidé, narození ve znamení Střelce, nemají rádi zábrany, vězení. Na to je jejich potřeba prozkoumávat a překonávat hranice, příliš silná. Přesto jisté hranice v druhé polovině roku 2014 pocítíte. Konkrétně se dotknou vztahů mezi vámi a pro vás různě významnými osobami, a je jedno, jestli to budou manželé, milenci, ex partneři, nebo obchodní partneři. Po osmi letech intenzivního stresu, výzev, rozrušení, psychologického zemětřesení a nejistot, přichází období, klidu. Rok 2014 vám bude spíš než každodenní starosti připomínat piknik v parku. Je to jako byste splatili své dluhy životu a společnosti a teď se stali jejím čestným členem. Není třeba se už potýkat s předchozími výzvami. Díky tomu, že jste prošli v předchozích letech různými zkouškami a testy, jste nyní v pozici, kdy díky vašim zkušenostem můžete pomáhat ostatním. Vesmír vás v minulosti netrestal. Snažil se vás jen připravit na věci, které právě teď přijdou. V roce 2014 nemusíte tvrdě trénovat a dřít. Nečeká vás totiž žádný náročný závod. Konečně pochopíte, že i když jste dřív byli vytlačeni ostatními na okraj, nikdy jste nepřepadli přes něj. Teď přišel váš čas!

Horoskop 2014 – KARIÉRA

Rok 2014 bude pro vás v práci spíše klidnou plavbou, než rozbouřenými vlnami. V minulých letech platilo, že co si nevydřete, to nemáte. Letos budete mít, i když nebudete pracovat ani z poloviny tak těžce jako v minulých letech. Je to tím, že jste se poučili z minulých chyb a získali tolik zkušeností, že vám bude připadat všechno snazší. Pokud toužíte o postupu v kariéře, dejte se do toho, protože nikdy dřív jste na to nebyli lépe připraveni. Zvažte ale, jestli máte po tolika předchozích útrapách chuť hned dál bojovat o něco víc, anebo si dáte pro rok 2014 oddech, a budete si vychutnávat to, čeho se vám už podařilo dosáhnout.

Horoskop 2014 – LÁSKA

V roce 2014 si začnete uvědomovat skutečnou hodnotu vašeho domova, rodiny a přátel. Konečně pochopíte, co pro vás vaši blízcí dělají a oceníte jejich pomoc, podporu a lásku. V lásce čekejte nepředvídatelné. Připravte se na příval lásky a romantiky, protkaný nečekaným dobrodružstvím. Vezměte svoje milované na výlet do vzdálenějšího okolí vašeho bydliště. Zažijete nové věci, které vás ještě více stmelí dohromady.

KOZOROŽEC

Jaký si myslíte, že jste druh kozoroha? Mrštná horská koza, neúnavně vybíhající na vrchol skalnaté hory, nebo domácky uzavřený, pohodlný kozoroh, který má raději vlastní klid? V roce 2014 budete tak trošku od obojího. Přítomnost Jupiteru rozproudí vaši klidnou krev a lehce zklidní vaši nespoutanost. Právě jste prošli třemi drsnými roky, a ještě pár měsíců v roce 2014 vás čeká. Vaše bojovnost je značně testovaná. Jste tlačeni okolnostmi jet na maximum. Ne každý Kozoroh tento tlak ustojí, ale pokud se nevzdáte, a ještě chvíli vydržíte v nasazeném tempu, budete patřit k těm, kteří to zvládli. Poplácejte se po zádech za to, jak jste byli úspěšní, Ale neklesejte na mysli. Hodně práce vás ještě čeká. Rok 2014 bude pro vás spíše rokem zklidňujícím, a přestupným, než zlomovým. Ucítíte obrovskou úlevu, díky polevujícímu tlaku ze všech stran. Díky tomu se vám lépe podaří nabrat druhý dech a vykročit směrem k úspěchu. Na nic ale nespěchejte. Je ještě hodně věcí, které je potřeba napřed uspořádat, než budete schopni s nimi pohnout někam dopředu.

Horoskop 2014 – KARIÉRA

Užijte si klid, který vám rok 2014 přinese. Dokončete rozdělané projekty, vraťte se k odloženým věcem a v šuplíku zapátrejte po složce „nespěchá“. Je čas na to, dát si všechny věci do pořádku. Všechno špatné, co ovlivňovalo vaše soustředění se na práci, už začátkem roku začne odeznívat a vy budete mít prostor na to, udělat si pořádek také v práci. Váš klid a zdravý úsudek vám přinese v druhé polovině roku menší přilepšení k rodinnému rozpočtu.

Horoskop 2014 – LÁSKA

Hodně stresu v roce 2014 vás čeká z nestability v rodině. Staly se některé zlé věci, které jsou už sice pryč, ale pořád ještě neutichly jejich dopady. Začátek roku bude spíše o budování důvěry a navrácení se ke starým zajetým kolejím, ale už na konci prvního pololetí budete jasně vnímat, že ti, které máte rádi, jsou zase takoví, jaké je znáte. Pokud už delší dobu přemýšlíte o posunu ve vašem vztahu, bude druhá polovina roku ideální k založení rodiny. Bude nejlepší čas na svatbu, nebo děti. Pro zadané zase čeká příležitost potkat člověk do nepohody.

VODNÁR

Jako zrozenec ve znamení Vodnáře budete v roce 2014 měnit před okolím svoji podobu. Jednou budete seriózní, jindy s tváří rebela. Budete si cenit svoji nezávislost a smysl pro nekonvenční metody. V roce 2014 se vám podaří najít rovnováhu mezi odpovědností a odpočinkem. Nikdy v minulosti jste nepracovali tak tvrdě, jako tomu bude v roce 2014. Nikdo vás do toho nenutí, ani netlačí. Sami si ukládáte víc, než byste kdykoliv dřív mohli zvládnout. Je to proto, že vnitřně cítíte, že jste v roce 2014 o mnoho silnější a můžete si takový pracovní zápřah dovolit. Mějte ale na paměti, že ne všechny pracovní postupy vedou k postupu v kariéře. Držte se raději zaběhnutých pravidel a dodržujte přesně znění daných řádů. Pochybení by se vám nemuselo vyplatit. Upřímnost se vám vyplatí i v osobním životě. Ti, které máte rádi, by vám mohli odpustit prohřešky z minulých let a zapomenout na ně. Záleží jen na vás, jak se této šance ujmete.

Horoskop 2014 – KARIÉRA

Spousta Vodnářů má povolání, kde se zabývají dobrem. V roce 2014 budete muset vaší práci obětovat váš milostný život, vaše finance a věnovat jí veškerou vaši energii a kreativitu. V druhé polovině roku začnete řešit váš kariérní postup. Od tohoto období po příští dva roky, budete mít otevřenou cestu k úspěchu. Se začátkem druhé poloviny roku 2014 totiž začnou vynikat vaše skvělé vlastnosti, které jsou pro výkon vaší práce nezbytné. Díky tomu budete vyčnívat ve vaší profesi. Čeká vás v rámci této cesty za úspěchem uznání okolí, získání potřebného úvěru, a odměna za dobře odvedenou práci. V roce 2014 nebude prostor pro selhání ani pro polevování ve výdrži

Horoskop 2014 – LÁSKA

Vaše rodina dostala v minulosti zabrat, a v roce 2014 budete její trpělivost potřebovat víc, než kdykoliv předtím. Kariérní postupy a příval práce způsobí, že budete ještě méně času trávit s těmi, koho milujete. Jediná možná cesta k záchraně rodiny je to, že se budete v každé volné chvíli věnovat svým blízkým. Zapomeňte na známé a nahodilé kamarády. Neztrácejte s nimi drahocenný čas a raději buďte s rodinou. Pro nezadané je nejlepší čas pro letmou známost nebo flirt. Nikde ovšem není psané, že se z flirtu nemůže vyvinout hluboký vztah.

RYBY

V roce 2014 vás čeká mnoho důležitých pozitivních změn, které se budou odehrávat v průběhu celého roku a protknou všechny oblasti vašeho života. Budete cítit příval energie do celého vašeho těla, což vám pomůže lépe pracovat, sportovat, věnovat se rodině, radostem i povinnostem. Celkově vás nově nabitá energie prozáří a budete tak atraktivnější pro všechny kolem vás. To se pozitivně podepíše na vašem pracovním i soukromém životě. Budete vyhledávaní jako přátelé, ale i kolegové. Budete první, na koho si lidé vzpomenou a to vám přinese spoustu úžasných věcí. Ale dejte si pozor. Kdo prudce stoupá, toho často čeká strmý pád. Buďte opatrní na to, abyste neodsouvali ty, kteří tu pro vás byli vždy. V druhé polovině roku byste se mohli setkat se závistí od lidí, které díky vaší neodolatelné energii, přeskočíte. Zjistěte si, odkud se negativní vibrace objevují, a vyřešte situaci dřív, než vám přeroste přes hlavu.

Horoskop 2014 – KARIÉRA

Největší posun čeká ty, kteří se věnují umění. Rok 2014 bude velmi plodný pro kreativní zrozence ve znamení Ryb, ať už jde o hudebníky, malíře, sochaře, herce, ale i ty, kteří pracují v reklamě, obchodní sféře a humanitárních institucích. Energie, kterou budete v roce 2014 překypovat, bude přitažlivá pro všechny kolem vás. Dostanete více příležitostí projevit se, budete mít možnost pracovat na atraktivnějších úkolech a vaši nadřízení si vás oblíbí. Dejte si pozor na potřebné formuláře a vypisování dokumentů. Budete sice oslniví, ale to vám ještě nezajistí pozornost nad písemnostmi. Koncem prvního pololetí roku přijde nečekaná zkouška. Pokud ji zvládnete, můžete se těšit na zajímavou finanční odměnu, a možná i kariérní postup.

Horoskop 2014 – LÁSKA

Když ne teď, tak už nikdy! Všechny nezadané Ryby budou mít v roce 2014 jedinečnou možnost oslňovat a nechat se okouzlovat. Zájem o vás vzroste hlavně kolem poloviny roku tak vysoko, že nebudete vědět co dřív. Neusněte na vavřínech a vybírejte opatrně, ať nepřeberete! Pro zadané začíná období velkých gest a dokazování. Jestli máte něco na srdci, řekněte to partnerovi teď, a šance na kladné přijetí budou takřka stoprocentní. Hodláte-li udělat důležitý životní krok, udělejte ho v roce 2014. Váš vztah bude v roce 2014 jen vzkvétat!

Ďakujem za zdieľanie

zdroj – http://www.vestirna.com

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: