elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Horoshop na rok 2014 od astrologičky Valiky

Posted by elizabethin na 6. januára 2014

20 JudgementS novým rokom prichádzajú aj nové očakávania. Aký bude? Napovie vám horoskop na rok 2014, ktorý pripravila známa a populárna astrologička Valika. Pozrite si, čo vás čaká v 1. polroku!

HOROSKOP NA 1.POLROK 2014

BARAN

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Pre vaše znamenie bude začiatok roka 2014 naozaj náročný. Pripravte sa na problémy v zamestnaní ku ktorým sa pridružia aj starosti v citovej oblasti vášho života a v láske. Uľaví sa vám v čase od 20. januára do 3. februára. Využite toto obdobie naplno. Celý február, ale aj marec vám bude nebeská obloha maximálne naklonená v pracovnej oblasti. Môžete meniť prácu, začať podnikať, alebo očakávajte postup v zamestnaní.  Pozor v tomto období na neveru, ktorou by ste si skomplikovali vaše stabilné vzťahy a až niekedy koncom marca by sa vám podarilo ako tak upokojiť situáciu.
Zdravie: Počas prvého štvrťroku si dávajte pozor na bolesti hlavy.
2.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvá polovica apríla bude v každej oblasti vášho života pokojná, ale druhá polovica vás zastihne vo veľkých pracovných a finančných problémoch. Máj bude pre vaše znamenie náročný, plný komplikácií, či už pôjde o súkromie alebo zamestnanie. Určitá úľava v obidvoch oblastiach začne posledný májový týždeň. Prvé dva júnové týždne budú pre vás pracovne uspokojivé. Ak plánujete zmenu zamestnania alebo chcete začať podnikať, tak vhodné obdobie príde až koncom tohto mesiaca.
Zdravie: Tieto tri mesiace sa môžete cítiť trochu psychicky vyčerpaní.

BÝK

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Hneď v prvý novoročný týždeň sa pripravte na problémy v citovej oblasti a láske. Druhý bude pre vás úspešný v pracovnej oblasti, preto sa ho snažte maximálne využiť, pretože už počas tretieho a štvrtého sa situácia na vašom pracovisku zmení. Očakávajte nedorozumenia a hádky s kolegami a k tomu nedostatok finančných prostriedkov. Tieto problémy budú pretrvávať aj počas prvej polovice februára a presunú sa aj do vášho súkromia. No v priebehu druhej polovice mesiaca, sa vám bude dariť dohnať všetky resty, urovnať všetky nedorozumenia a aj finančne sa vám začne dariť. Začiatkom marca budete vnútorne nepokojní, ale ako budú dni plynúť, vaša nálada sa bude zlepšovať, čo sa odzrkadlí aj na  pracovných výsledkoch.
Zdravie: V tomto období sa môžete cítiť psychicky vyčerpaní.
2.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvé dva aprílové týždne budete nabití energiou a optimizmom. Hlavne po finančnej stránke sa vám bude dariť, čo vás naplní spokojnosťou. Druhé dva týždne sa vaša spokojnosť ešte viac zvýši, pretože sa vaše úspechy budú násobiť. Aj počas prvého a druhého májového týždňa vám všetko vychádza tak, ako chcete. Počas tretieho týždňa zistíte, že je okolo vás veľa závisti a neprajníctva. Posledný týždeň bude pokojný v každej oblasti vášho života, ale očakávajte počas neho zvýšené výdavky do domácnosti. Pozor na stratu peňazí. Neinvestujte počas týchto dní. Celý jún bude vynikajúci pre kariéru, ale aj finančné investície.
Zdravie: V tomto období by ste nemali mať žiadne vážnejšie zdravotné problémy.

BLÍŽENCI

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvý januárový týždeň nového roku začne pre vás hekticky, ale v negatívnom slova zmysle. Bude okolo vás veľa nervozity a napätia, či už na pracovisku, alebo vo vašom osobnom živote. Našťastie, už od druhého týždňa až do konca mesiaca sa všetko okolo vás začne upokojovať a dostávať do normálu. Počas prvých dvoch februárových týždňov stretnete niekoho z vašej minulosti ( starého priateľa ) a nadviažete spoluprácu. Tretí týždeň máte nesmierne veľa energie, ale aj nových nápadov, ktoré budete konštruktívne využívať. Posledný týždeň sa pripravte na možné prekážky a problémy v zamestnaní. Tie budú pretrvávať aj počas prvých dvoch marcových týždňov. V druhej polovici sa vám bude dariť všetko zameškané dobehnúť. Aj v láske a osobnom živote pôjde všetko pozitívnym smerom.
Zdravie: V tomto období venujte zvýšenú pozornosť prieduškám.
2.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
V prvý aprílový týždeň vám vaša diplomacia pomôže zabezpečiť si postup po kariérnom rebríčku. V druhom a treťom týždni budete spokojní nielen v pracovnej oblasti, ale aj v citovej. Budujete si nový, krásny vzťah. Posledný týždeň prežívate šťastie a celkovú spokojnosť.  Celý máj budete pracovne mimoriadne úspešní a nebeská obloha vám  v tomto mesiaci bude naklonená aj v oblasti lásky. Každý, kto je sám a túži po vzťahu má veľkú šancu nájsť si životného partnera. Aj počas prvého júnového týždňa budete riešiť lásku, ale v tom pozitívnom slova zmysle. Ste zamilovaní a naplnení citmi. Druhý a tretí týždeň vám pôjde všetko ako po masle v každej oblasti vášho života. Aj posledný týždeň v prvom pol roku tohto roku budete spokojní a pokojní.
Zdravie: Zdravotne sa budete počas týchto troch mesiacov cítiť v poriadku.

RAK

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvé tri januárové týždne vám nebeská obloha bude mimoriadne naklonená v pracovnej oblasti, preto by ste jej podporu mali maximálne využiť. Máte šancu získať lepšiu pracovnú pozíciu. Posledný týždeň bude pokojný. No v oblasti lásky to nebudete mať v januári moc dobré. Bude plný hádok a nedorozumení. Prvá polovica februára bude v zamestnaní hlavne o nepríjemných správach, stresoch a napätí. Našťastie počas druhej sa situácia začne upokojovať a vyjasňovať, čo bude platiť aj o vašom súkromí. S partnermi sa dokážete „udobriť“ a všetko medzi vami bude opäť dobré. Celé dva marcové týždne budú fantastické, či už v práci, alebo v osobnom živote. Po zvyšok mesiaca to budete mať v zamestnaní náročné.
Zdravie: V tomto období si dajte viac záležať na výbere jedálneho lístka.
2.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Ešte aj v prvý aprílový týždeň rátajte s problémami na pracovisku. Zvyšok mesiaca už bude dobrý a úspešný. V tomto mesiaci vám hviezdy prajú v oblasti citov a lásky,  hlavne nezadaným. Črtajú sa nové známosti, ktoré povedú k trvalým zväzkom. V máji sa vám pracovne darí veľmi dobre napriek prekážkam a podrazom zo strany niektorých vašich spolupracovníkov. Tretí májový týždeň si dávajte pozor v citovej oblasti. Hrozia rozchody , rozvody. Prvé dva júnové týždne máte unikátne v oblasti kariéry. Využite to. Tretí týždeň vám praje hlavne v láske. Posledný týždeň bude pokojný a harmonický.
Zdravie: V tomto období by ste nemali mať žiadne závažné zdravotné problémy.

LEV

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvý januárový týždeň bude pre vás v zamestnaní veľmi stresujúci. Počas druhého a tretieho budete ešte stále nervózny, ale cez to všetko sa vám podarí upevniť si svoju pozíciu. V priebehu posledného týždňa konečne nastávajú vami očakávané zmeny v podobe začatia podnikania, zmeny zamestnania, alebo postupu  na kariérnom rebríčku. Aj počas prvého februárového týždňa pokračujú priaznivé pracovné zmeny, no potom sa v druhom a treťom týždni situácia úplne otočí. Očakávajte problémy, prekážky a dokonca aj podrazy zo strany niektorých vašich spolupracovníkov. Až v závere mesiaca sa celá situácia stabilizuje. Celý marec je pre vaše znamenie vynikajúci, či už v oblasti práce, financií, ale aj v láske a citoch. Posledné dni tohto mesiaca nerobte žiadne finančné transakcie.
Zdravie: V tomto období sa snažte viac si kontrolovať krvný tlak.
2.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvá polovica apríla bude pre vás ako začarovaná. Akoby sa okolo vás všetci a všetko zastavilo a ani vy nebudete schopní sa pohnúť dopredu. Až v druhej polovici mesiaca sa vám podarí všetky dôležité záležitosti rozhýbať, čo vám zlepší náladu. V tomto období si dávajte pozor na neveru z vašej strany. Prvé dva májové týždne sú maximálne prajné, či už pracovne, finančne alebo v podnikaní. Do konca mesiaca sa nebudú diať žiadne nepredvídané udalosti, takže budete mať čas si aj trochu odpočinúť a relaxovať. Začiatok a koniec júna je rovnako vhodný na zvýšenie pracovných aktivít, pretože vám pôjde všetko do čoho sa pustíte. Stred mesiaca ujde.
Zdravie: V tomto období by ste sa mali cítiť celkovo v poriadku.

PANNA

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Hneď počas prvého januárového týždňa nepôjde nič tak, ako by ste si želali. Všetko okolo vás bude hektické a chaotické, veľa nervozity  a napätia bude na pracovisku i v osobnom živote. Budete to veľmi zle znášať. Ešteže počas druhej polovice mesiaca sa všetko okolo vás začne upokojovať a dostávať do starých koľají. Počas prvých dvoch februárových týždňov vás osloví starý priateľ, ktorého ste nevideli možno aj roky a ponúkne vám obchod alebo spoluprácu. Počas tretieho týždňa budete mať plnú hlavu nových projektov a nápadov, ktoré za pomoci vašich spolupracovníkov postupne uplatníte v praxi. V priebehu posledného týždňa očakávajte možné prekážky a problémy, ktoré spomalia všetko, čo ste chceli v tomto mesiaci stihnúť urobiť. Tieto prekážky budú pretrvávať aj počas prvej polovice marca. No, našťastie v jeho druhej polovici sa vám všetky resty bude dariť dobehnúť a úspešne ukončiť. Aj v osobnom živote, citoch  a láske budete spokojní.
Zdravie: Dávajte si zvýšený pozor na žalúdočné problémy.
2.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Počas prvého aprílového týždňa sa vám bude dariť presvedčiť vašich nadriadených, aby vám dali priestor a šancu v zodpovednejšej funkcii, ako ste mali doteraz. Bude vám vyhovené, čo vás poteší. Aj v citovej oblasti sa vám bude dariť a to zvlášť počas druhého  a tretieho týždňa. Počas tretieho týždňa si budete všetko užívať. Ste absolútne spokojní. Počas celého mája sa môžete tešiť z priazne nebeskej oblohy, či už v pracovnej alebo súkromnej oblasti. Vy, čo ste sa rozhodli nájsť si životnú lásku, máte v tomto čase na to najideálnejšie obdobie. Aj prvý júnový týždeň bude hlavne o citoch a láske v tom najlepšom zmysle slova. Druhý a tretí týždeň si môžete pracovne naplánovať projekty, ktoré si budú vyžadovať dlhodobejšiu pozornosť. Hviezdy stoja na vašej strane. Zvládnete ich bez problémov a k vašej plnej spokojnosti. V priebehu posledného týždňa si budete užívať plody svojej práce.
Zdravie: Budete sa cítiť dobre.

VÁHY

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Už  prvý januárový týždeň by ste mali byť pripravení na problémy v partnerskom spolužití v podobe sporov, nedorozumení a hádok. V druhom týždni sa vám bude dariť v zamestnaní, preto to využite ako najlepšie viete, pretože už v treťom a štvrtom týždni u vás na pracovisku bude prevládať stres a nervozita z nedostatku finančných zdrojov. Odzrkadlí sa to aj na medziľudských vzťahoch. Rovnaké problémy očakávajte aj počas prvej polovice februára. Nervozitu a podráždenie si prenesiete aj do svojho domova. Našťastie, počas druhej polovice mesiaca sa všetko začne vyjasňovať, upokojovať, a aj vám sa začne dariť. Taktiež aj finančne sa stabilizujete. Začiatkom marca sa nebudete vnútorne cítiť úplne v poriadku, čo bude následkom predchádzajúcich mesiacov, ale ako sa bude striedať deň s dňom, aj vaša nálada sa bude upravovať. Prispeje k tomu aj zlepšenie vašich pracovných podmienok a harmónia v rodine.
Zdravie: Dávajte si pozor na prechladnutie.
2.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvá polovica apríla vás zastihne plných energie, elánu a optimizmu, čo sa prejaví aj na vašich pracovných výsledkoch, a samozrejme následne aj na veľmi dobrom finančnom ohodnotení. Tento stav sa ešte viac zlepší počas druhej polovice tohto mesiaca. Čakajú vás veľmi dobré pracovné výsledky a ešte lepšie finančné ohodnotenie. Taktiež aj počas prvých dvoch májových týždňov budete spokojní v každej oblasti svojho života, čo sa žiaľ počas druhej časti mesiaca prejaví v podobe závisti okolo seba. Objaví sa snaha vám uškodiť. Hrozí dokonca strata peňazí. Neinvestuje. Naopak, už počas celého júla si budete môcť dovoliť svoje peniaze zhodnotiť. Budete mať na svojej strane podporu nebeskej oblohy. Dariť sa vám bude aj v zamestnaní, aj v láske a citoch.
Zdravie: Sú možné občasné bolesti hlavy alebo migrény.

ŠKORPIÓN

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Celý január to budete mať v zamestnaní náročné a zložité. No, našťastie stojí pri vás múdra planéta Merkúr, ktorá vám pomáha sa správne rozhodovať, orientovať a reagovať na všetok chaos. V druhej polovici tohto mesiaca sa vám bude dariť v oblasti citov a lásky. Vo februári  taktiež nebudete mať pracovne na ružiach ustlané, ale cez to všetko dosiahnete ozaj dobré výsledky. V citovej oblasti budete spokojní. Počas prvého marcového týždňa získate podporu svojho nadriadeného alebo spoločníka, tak ju maximálne využite. Do konca mesiaca sa budete pracovne posúvať dopredu – raz rýchlejšie a raz pomalšie, no predsa.
Zdravie: Buďte opatrní na prechladnutie spodnej časti tela.
2.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvé tri aprílové týždne sa budete opäť pasovať s pracovnými prekážkami, ale  posledný týždeň vám umožní sa presadiť a splniť si tak predstavy a sny. Počas prvých dvoch májových týždňov budete zavalení prácou, pod tlakom a stresom, ale zvládnete to a dosiahnete výsledky , s ktorými budete spokojní a aj všetci okolo vás. Druhá polovica bude ale náročnejšia. Na pracovisku sa potrápite, a aj finančne to nebude dobré. Žiaľ, tento stav bude pretrvávať aj počas prvej polovice júna. Naopak, v láske a citoch budete v tomto období nesmierne úspešní. Aj druhá polovica mesiaca bude náročná, ale podrží vás veľmi silná planéta ( Saturn ), ktorá v tom čase prechádza vašim znamením.
Zdravie: Doprajte vašej psychike dostatok času na relax.

STRELEC

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvé dva januárové týždne máte na pracovisku úžasné. Všetko, na čo siahnete dokážete premeniť na peniaze. No v oblasti citov a lásky to nebude dobré. Hrozia hádky a nedorozumenia s partnermi. Druhá polovica mesiaca a aj prvé dva februárové týždne sa pripravte na stresy, problémy a zlé správy v zamestnaní. Aj partnerstvách pretrvávajú problémy. Do konca februára sa vám v pracovnej oblasti konečne začne dariť podľa vašich predstáv. Taktiež aj v oblasti lásky a citov sa všetko upokojí a urovná. Marec je napriek stresom v zamestnaní a neprajníkom zo strany vašich kolegov celkom dobrý. Aj v súkromnom živote je všetko v poriadku.
Zdravie: Dávajte si pozor na pohybový aparát.
2.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Celý apríl máte pracovne náročný, preto sa nepúšťajte do žiadnych dôležitých projektov a rokovaní. Naopak, v láske to máte vynikajúce. Nezadaných čakajú nové známosti a tým, čo sú v stabilných vzťahoch prichádza nová iskra. Prvá polovica mája je taktiež z pracovného hľadiska komplikovaná a problémová, ale zvládnete to. Druhá polovica bude fantastická hlavne pre tých, ktorí si budujú svoju kariéru. No v partnerskom spolužití nastávajú vážne problémy, ktoré môžu vyústiť až do trvalých rozchodov, rozvodov. Prvé tri júnové týždne sa vám v zamestnaní bude dariť, budujete si kariéru a aj finančne si dokážete slušne prilepšiť. Aj v láske prežívate priam sladké chvíle. Posledný týždeň bude taký mdlí, no hlavne, že sa nedeje nič nepríjemné.
Zdravie: Dodržujte pitný režim.

KOZOROŽEC

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Váš vstup do roku 2014 nemôže byť lepší ako máte, pretože v prvej polovici januára vám v pracovnej oblasti bude vychádzať všetko, na čo len pomyslíte. Rovnako aj v osobnom živote sa vám bude mimoriadne dariť. Čakajú vás nové lásky alebo utužovanie stabilných partnerstiev. Do konca mesiaca budete mať pokojné a pohodové obdobie. Celý február sa budete pracovne trápiť. Zachovajte pokoj a rozvahu. Posledný týždeň tohto mesiaca budete žať opäť mimoriadne úspechy na poli lásky a citov. Ešte aj počas prvej polovice marca sa budete pracovne trochu trápiť, ale zvládnete to. Druhá polovica vám praje hlavne v kariére. Naopak v partnerskom spolužití hrozia hádky, rozvody , rozchody.
Zdravie: Buďte opatrní na možné prechladnutie.
2.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvé tri aprílové týždne prežijete v pokojnej atmosfére v každej oblasti svojho života. Posledný týždeň sa vám bude nesmierne dobre dariť vo finančnej sfére.  Ak ste niečo v oblasti citov a lásky pokazili, dáte to v tieto dni do poriadku. Celý máj bude v zamestnaní pozitívny, budete spokojní najmä po finančnej stránke. Sú pravdepodobné dokonca výhry v lotérii. Prvé tri júnové týždne budú pracovne a hlavne finančne vynikajúce. Stále máte šancu vyhrať peniaze v nejakej lotérii. No v láske a osobnom živote budete pociťovať  chaos a budete z toho smutní. Posledný týždeň bude pokojný.
Zdravie: Možné bolesti chrbtice.

VODNÁR

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Vstup do nového roka bude pre vás náročný, pretože sa v prvej polovici januára pracovne nedokážete pohnúť dopredu. Počkajte na lepšie obdobie, nestresujte sa. Druhá polovica už bude lepšia. Pomôžu vám niektoré planéty, aby ste mohli v pokoji pracovať. Koncom mesiaca očakávajte veľké problémy v partnerskom spolužití v podobe rozchodov, rozvodov. Prvé dva februárové týždne budú pretrvávať pracovné aj súkromné komplikácie. Do konca mesiaca sa u vás na pracovisku nič nezlepší, ale v súkromí sa situácia stabilizuje. Celý marec sa vám v zamestnaní nebude dariť nič a budete z toho podráždení. Ešteže vám aspoň koncom tohto mesiaca budú hviezdy priať v oblasti citov a lásky.
Zdravie: Pozor na psychickú nevyrovnanosť.
2.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvé tri aprílové týždne budú ešte stále pracovne náročné, k čomu sa pridruží nedostatok finančných prostriedkov. Počas posledného týždňa sa konečne ľady prelomia a vy sa naplno budete môcť venovať budovaniu kariéry. Celý máj vás v zamestnaní čakajú stresy a nervozita. Zvládnete to ťažko, ale predsa. Konečne aj vám nebeská obloha bude priať počas prvých dvoch júnových týždňov. Budete výkonní a aj financie si k vám začnú nachádzať cestu. Dokonca mesiaca pracovne stále nič moc, ale aspoň finančne si prilepšíte.
Zdravie: Zvýšte pozornosť na váš pohybový aparát.

RYBY

1.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Do nového roku 2014 vykročíte správnou nohou. Celý január je pre vaše znamenie ako pracovne, tak aj súkromne pokojný. V priebehu prvej polovice februára vám budú vaše pracovné plány vychádzať presne podľa vašich plánov a predstáv. Budujete si kariéru. A druhá polovica mesiaca je ešte lepšia. Všetko čoho sa dotknete sa vám pod rukami zmení na zlato. Finančne sa vám bude nesmierne dobre dariť. Celý marec máte viac ako úžasný v každej oblasti vášho života. Finančne budete zaistení a dokonca máte možnosť aj vyhrať v lotérii.
Zdravie: Zdravotne sa cítite dobre.
2.štvrťrok
Práca, láska a vzťahy:
Prvá polovica apríla bude pre vás naďalej úchvatná. Dariť sa vám bude pracovne aj  v podnikaní, čo vám opäť prinesie veľmi dobré finančné zisky a k tomu veľa lásky. Druhá polovica mesiaca bude fajn. Budete sa cítiť spokojní. Počas prvého májového týždňa bude ešte stále všetko dobré. V druhom týždni sa snažte vyhnúť podpisovaniu dôležitých dokumentov, neuzatvárajte žiadne dohody. V treťom týždni už bude opäť všetko OK. V poslednom týždni sa pripravte na nedorozumenia so spolupracovníkmi, alebo vašimi nadriadenými. V júni sa budete prvé dva týždne v zamestnaní trápiť, ale v konečnom dôsledku dosiahnete vynikajúce výsledky. V oblasti citov a lásky vám ruže kvitnú. Do konca mesiaca sa vám pracovne bude veľmi dobre dariť, v partnerskom spolužití však hrozí vážna kríza, ktorá by mohla skončiť rozpadom  vzťahu.
Zdravie: V tomto období venujte zvýšenú pozornosť vašim nohám.
Ďakujem za zdieľanie

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: