elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Nezastaneš na polceste (Voľný pád 2)

Posted by elizabethin na 30. mája 2013

nezastanes na polceste

Voľný pád som začala kedysi písať len tak, z “hecu”.Píše Helar na svojej blogovej stránke Eprakone .Keď som “dohecovala” do konca a sudičky mi držali palce, rozhodla som sa naplniť si dávny sen “stať sa slávnou spisovateľkou”. No dobre – sláva v tom zatiaľ nie je, ale špás rozhodne.  Vydala som knižku, knižka mala priaznivý ohlas, ja som mala premyslené pokračovanie na dva ďalšie diely – i išlo sa písať druhý diel (tzv. Dvojka). 

Druhý diel voľne nadväzuje na Voľný pád a volá sa Nezastaneš na polceste. Zatiaľ, v štádiu “česania” textu, má 275 strán. Príbeh sa točí zasa okolo Milky a Nora a ich vzťahu. Milka trpí nočnými morami a na to, aby ich dostala pod kontrolu, začne sa učiť lucídne snívať a objaví pre seba prístup do sveta energií. Získa si spirituálneho učiteľa, ktorý rozvíja jej schopnosti, a dokáže robiť stále viac a viac.

V súkromí sa však veci začínajú kaziť. Musí sa vysporiadať s pocitmi viny za smrť brata svojho podriadeného, zoznámi sa s Norovou niekdajšou láskou Kristínou a podozvedá sa o Norovi nepekné veci, ich priateľovi Mikimu sa začne rozpadať vzťah – a nakoniec Milka zisťuje, že už len lieta od požiaru k požiaru a zúfalo sa snaží pozliepať kúsky svojho niekdajšieho sna… A v rozhodujúcej chvíli príde rana najväčšia, keď ju Noro v okamihu, kedy bojuje Milka o život, nepodrží. Z priateľov sa stávajú nepriatelia, nepriatelia sú priateľmi a všetko je úplne inak, než to pôvodne vyzeralo…

Tu sú ukážky: ukážka 1 a ukážka 2, ukážka 3, ukážka 4,ukážka 5 a pár citátov: citát 1citát 2citát 3citát 4citát 5citát 6.(Moje tri sudičky, Ambalu, Jarku a Tenshi, poprosím, aby doplnili, ak som na niečo podstatné zabudla, alebo to celé pretextovali so “sudičkovským nadhľadom” :-P . Ja som až príliš ponorená už v písaní tretieho dielu a kniha nie je taká priamočiara ako Voľný pád, takže som možno neprezradila všetko, čo som prezradiť mala.)Momentálny stav je, že kniha má neučesaných 275 strán formátu A5, bude brožovaná a bude preto stáť pravdepodobne o niečo viac ako Voľný pád. Kalkuláciu mi ešte len urobia; keď ju budem vedieť, zverejním.

Obálka je zatiaľ “predbežná” (vyberali sme aj tu), hoci vlastne včera som neodolala a spýtala sa kyvadla a vybralo mi ju ono. Ale budem ešte overovať, pretože tentokrát sa kyvadlo priam zázračne zhoduje s mojou preferenciou – a takéto zhody sú mi podozrivé;-)

A prečo celý tento článok? No aby som vedela, na koľko kusov treba urobiť kalkuláciu, potrebujem zistiť aspoň predbežný záujem o knižku. Kto by ste mali zasa chuť na ďalší diel Voľného pádu, vyplňte, prosím, predbežnú objednávku. Len čo sa veci ujasnia (napr. cena, termín vydania), skontaktujem vás mailom a overím si, či váš záujem ešte stále trvá.

Túto skvelú knihu si možete objednať sem 🙂

https://eprakone.wordpress.com/2013/05/21/nezastanes-na-polceste-volny-pad-2/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: