elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Alexander Svijaš – Nádoba je naplněna přes 80%

Posted by elizabethin na 15. februára 2013

428139_514646395235633_1380334349_nKdyž se “karmická nádoba” naplní přes tři čtvrtě, začne “strážce” vysílat dost silné signály.

Jak jsme už říkali, mohou to být nehody, rozpad rodiny, velké nepříjemnosti v práci.

Pokud se vám předtím – třeba s vynaložením velkému úsilí – dařilo dosáhnout toho, co jste si předsevzali, nyní přichází období blokování všech vašich snah.

Nic se vám nedaří! Člověk ztrácí jako první to, čemu připisuje příliš velký význam.

Když tyto signály nepochopí, může těžce onemocnět  (V podobě nemocí dostáváme signály neustále, a protože náš způsob života je nesprávný, prakticky neexistuje zdravý člověk.)

S neduhy fyzického těla si dost dobře poradí medicína, a proto je “strážci” někdy dost obtížné vnutit někomu nemoc – například sportovci.

Když to nejde se zdravím,přestane se vám dařit  – objeví se spousta všelijakých problémů. Např. sportovec dosáhne vrcholného úspěchu a začne idealizovat své schopnosti (které dostal od Boha).

Na ostatní lidi se dívá “zvysoka”, s opovržením.

Určitě jste se domysleli, že jednoznačně jde o porušení pravidel chování turisty na výletě. Příslušná záklopka se otevře, “karmická nádoba” se přeplní, úspěšnému sportovci se přestane dařit. Spadne z piedestálu slávy, nikdo ho nezaměstná, lidé se od něj odvrátí.

Myslí si, že jeho život je zmařen. Ve skutečnosti se podrobuje karmické “výchově”, je potrestán za opovrhování lidmi, za pýchu. Dostává se do postavení těch, nad něž se vypínal. Když si to uvědomí a požádá Boha o odpuštění, jeho situace se rychle zlepší.

Člověk však obvykle nechápe, co se s ním děje, neuvědomí si, že to byly Vyšší síly, které mu umožnily, aby se zúčastnil pozemských het zvaných “sport” a vystoupil na piedestál slávy.

A ony to byly, jež ho uvrhly na dno života, aby pochopil, že na tomto světě je stejným cestovatelem jako lidé, nad něž se povyšoval. Po příchodu na Zem je duši dovoleno hrát jakékoliv lidské hry.

Může si hrát na byznys, lásku, válku, umění atd. Nesmí však zapomenout, že přišla na Zem jako do muzea, lépe řečeno jako do velké přírodní rezervace.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: