elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Spokojného Valentína …

Posted by elizabethin na 14. februára 2013

Nech Vaše srdiečko pracuje ako dobre udržiavaný stroj a jeho pohonom nech je láska, ktorá Vás spája s inými . Nemýľte si lásku s bojom, aby ste získali to po čom túžite .

Nehovorte o zlomených srdciach lebo tie popravde neexistujú. To čo bolí, sú nenaplnené priania, ktoré ste si vysnili vo vašej hlávke a nezrealizovali sa.

Nevnímajte viac lásku ako výmenný obchod, lebo to čo vysielate sa Vám aj bude vraciať späť a vy sa budete stále ocitať vo vzťahu, kde je láska podmienkou a nie darom.

Vždy treba začať od seba samého a pokúsiť sa ju nájsť najprv v sebe a potom dať daľej ostatným. Nečakajte niečo, čo sami neviete dať a nečakajte od toho druhého, že je povinný znášať vaše vrtochy, len preto, že máte deti alebo majetok.

Myslím, že nadišla doba, kedy ľudia začnú chápať skutočnú podstatu lásky a všetko to, čo sa dá z nej vybudovať a vystavať . Nesie so sebou obrovskú dávku úprimnosti , čestnosti a zodpovednosti v prvom rade vo Vás samotných, ale aj voči ľuďom na ktorých Vám zaleží.

Nech je šťastný ten deň, keď sa  Vás Láska dotkne a prebudí sa vo Vás ako maličké semienko, ktoré si vyžaduje ochranu a opateru, pozornosť a pochopenie. Prajem Vám, nech si zapamätáte človeka s ktorým ste toto prežili, lebo len ten je ten pravý a za túto lásku sa oplatí v živote bojovať a podstúpiť tie problémy a urovnať tie spory.

Ak raz sa v živote otočíte späť a budete na niečo hrdí, tak toto bude jedna z vecí, keď si poviete, že to za to stálo a čudujete sa ako ste to dokázali a ako Vás život vo vašom rozhodnutí podporoval.

Alebo budete ľutovať, čo všetko ste si nechali pretiecť pomedzi prsty lebo nielenže ste neverili svojej láske, sebe samému, ale aj tomu druhému človeku, ktorý Vás chcel na tejto ceste podporovať.

Preto Vám prajem spokojného Valentína, hlavne so sebou samým a Vy už viete komu ho spríjemniť a koho prekvapiť a urobiť mu radosť. Eli

Clockwork_heart_Valentine's_Day

Reklamy

3 komentáre to “Spokojného Valentína …”

 1. anitraM said

  Krásneho Valentína prajem Eli, aj keď nemáš pri seba tú mužskú polovičku, nech ťa aspoň deti potešia krásnym darčekom z lásky. 😳

  • dakujem martinka, ja mam nastastie aj kamosky na toto, vcera som dostala krasny tarot xiixix ale terezky ma velmi milo prekvapili a aj ini, ani si nezaluzim xixiix dakujem vsetkym co si na mna spomenuli z celeho srdiecka a posielam pusinky vsetkym 🙂
   kraseho valentina martinka, nech prezijes dnesny den plny lasky a pokoja tiez

 2. Rado V. said

  …..keď som si čítal tieto tvoje písmenká akoby hovoril sám Ištenenko(skomolenina maďarského slova Isten – Boh) 🙂 a som rád,že veríš v to čo hľadáš a prajem ti aby si to našla a bola spokojná a všetky sny by boli nič oproti realite.Nuž dnes teda dačo romantikuš http://www.youtube.com/watch?v=UE5hLOSEB3Q , pokojný večer a vďaka za pekné slová a myšlienky.Pa.R

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: