elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Žena v znamení VODNÁR

Posted by elizabethin na 1. februára 2013


. ale Alenka si už tak zvykla na samé nevídané veci, že obyčajný život jej pripadal nudný a hlúpý. …myši šup do čaju a mačkz do kávy, každý nech Královnu Alenku trikrát po tridciatich pozdraví…

Najbezpečnejší spôsob, ako vstúpiť do milostného vzťahu so ženou v znamení Vodnára, je pamätať si, že sa v láske chová rovnako paradoxne ako vo všetkom ostatnom. Tak nebudete zaskočený. Toto dievča má v láske vernosť pevných znamení, ale tiež má v sebe odstup a nedostatok citov vzdušného elementu. Vytvoriť s ňou šťastný vzťah je možné len vtedy, ak jej poskytnete voľnosť, aby sa mohla venovať nespočetným záujmom a stýkať sa so svojimi priateľmi.

Nikdy ju neskúšajte pripútať k sporáku alebo k nohe postele. Spýtajte sa muža, ktorý to skúsil. Vodnárka sa môže náhle rozhodnúť, že bude študovať balet, meditovať v horách alebo vstúpi do mierových zborov. Spomínate si na rozprávku o princeznej s dlhými zlatými vlasmi, ktorá žila vysoko vo veži? Toto je žena Vodnár. Ak jej ostriháte jej dlhé vlasy, nezmení sa, rovnako ako sa nezmenila v rozprávke. Má iné sny než vy alebo ja. Počuje vzdialené bubnovanie a ide za hviezdou, ktorú väčšina z nás nikdy nevidela.

Patrí každému, a napriek tomu nikomu. Jej láska môže byť nežná a inšpiratívna, ale vždy v sebe bude mať istú prchavosť ako takmer zabudnutá pieseň. Hmkáte si melódiu, ale slová vám unikajú. Dievča Vodnár nekompromisne požaduje slobodu, ale jej vernosť voči každému, kto sa dokáže zmieriť s milostným vzťahom v rámci týchto obmedzení, je neúrekom. Tu je niečo, čo sa vám bude páčiť: vaša šeková knižka ju nebude veľmi zaujímať ( ak nemá ascendent v Rakovi, Kozorožcovi alebo Býkovi ). Typická žena Vodnár nikdy neprikladá peniazom hlavnú dôležitosť. Nebude jej vadiť, keď nebudete najbohatší muž v meste, ale bude chcieť, aby ste bol uznávaný pre vaše intelektuálne schopnosti a úspechy.

Doktor Christian Barnard a jeho transplantácia srdca či Werner von Braun s raketami ju zaujímajú omnoho viac než J. Paul Getty s jeho milónmi. Ak sa rozhodnete polapiť tohoto motýľa do siete, pamätajte, že toto dievča nestrávi svoj nepredvídateľný život s mužom, ktorý nie je sám k sebe úprimný. Jej morálka môže byť tak zvláštna, že ste nič také ešte nezažil, a celkom odlišná od ustálených spoločenských pravidiel, ale ona ju celkom dôsledne dodržiava. Tiež chápe, že aj vaše zásady môžu byť silne individuálne. To je vporiadku, ale nesmiete ich porušiť. Pokiaľ hľadáte vášnivú kvetinu, odtrhol ste omylom sedmokrásku.

Ak je typickou Vodnárkou, vášeň nie je jej silnou stránkou. Fyzická láska je pre ňu príjemná, pokiaľ sa na ňu nekladie príliš veľký dôraz. Inými slovami, môže ju mať a nemusí. Dokáže reagovať na milovanie s veľkou náruživosťou, ale ak chcete váš vzťah udržať platonický po dlhú dobu, nevadí jej to. Ako všetci Vodnári má zrejme podvedomý strach, že túžba mať jediného človeka nejakým spôsobom uväzní jej ducha a zabráni jej byť verná svojej veľkej láske – slobode. Slobode experimentovať a slobode venovať čas ľudstvu. Tiež slobode venovať sa svojim tak trochu nekonvenčným záľubám. Ak plánujete politickú alebo vedeckú kariéru či ak sa chcete uplatniť vo vzdelávacej oblasti, je pre vás ideálna. Nemohol ste si vybrať lepšie, iba ak natrafíte na ženu Vodnára s nepriaznivými planetárnymi pozíciami, ktorá rada šokuje ľudí tým, že chodí po hlavnej triede bosá alebo fajčí v autobuse hrubé cigary. Sem tam sa vyskytne aj pár nespútaných výstredných žien, ale priemerné dievča v tomto znamení je v spoločnosti veľmi príjemné.

Je pôvabná, múdra, vtipná a neobyčajne prispôsobivá všetkým spoločenským vrstvám. Zvláštnou prémiou je jej nedostatok podozrievavosti – za normálnych okolností. Obchodný cestujúci by mal nájsť svoje dievča snov práve vo Vodnárovi. Pokiaľ vás skutočne pristihne pri nevere, spôsobí to jej citlivej povahe hlbokú ranu. Zistíte to v okamihu, keď sa pozriete do tých zvláštnych zasnených očí. Ale nebude vás podozrievat bez príčiny a zriedka bude spochybňovať vaše slovo.

Typická žena Vodnár vás nikdy nebude sledovať, volať vám do kancelárie, prezerať vreckovky, či sú na nich škvrny od rúžu, alebo hľadať blonďaté vlasy zachytené v manžetových gombíkoch. Podvod musí upútať jej pozornosť násilím; sama ho nebude vyhľadávať. Než ju zahrniete uznaním, uvážte, že nedostatok žiarlivosti neplynie výhradne zo sily jej charakteru. V prvom rade pravdepodobne rozpitvala vašu dušu pod mikroskopom skôr, než vám venovala druhý pohľad. Okrem toho má toľko záujmov a toľko ľudí, s ktorými nadšene rozpráva, že nemá veľa času sa strachovať, čo robíte, keď nie ste v dohľade. Z dohľadu môže často znamenať i z mysle, a to pre Vodnára oboch pohlaví.

Vaša absencia málokedy zintenzívni jej city. Občas táto žena strpí promiskuitného alebo flirtujúceho druha, pretože len u nej nachádza niečo, čo potrebuje, takže sa radšej pozerá na druhú stranu. Pravdaže pokiaľ vás skutočne nepotrebuje, jej morálna sila bude pôsobiť opačne pri prvom dôkaze vašej nevery. Jednoducho od vás odíde. Neskúšajte rozfúkať žeravé uhlíky, pretože sú definitívne vychladnuté. Samozrejme môžete byť naďalej priateľmi. Prečo nie? Ona je na to ochotná. Dievčinu Vodnára nikdy nezahanbuje kamarátiť sa s bývalými milencami alebo manželmi. Na minulosť zabudla a všetky spomienky zmizli v nenávratne.

Existuje však jedna zvláštna a významná výnimka z pravidla. Rovnako ako muž v tomto znamení si aj žena bude pamätať prvú a naozajstnú lásku po celý život. Ale len prvú. Zaujíma vás, či sa na vás pamätá dievča narodené vo Vodnárovi, ktoré ste kdysi poznal? Odpoveď spočíva v jej definícii lásky. Mohlo to mať niečo spoločné s prvým chlapcom, ktorý jej dal hrsť hrachových strukov, keď mala deväť, alebo s chlapcom, ktorý s ňou šiel parkom v daždi, alebo s tým so smiešnymi ušami, ktorý sa poznal s klaunom z cirkusu a kŕmil ju arašidami. Tieto ženy sa málokedy zapletú do mimomanželských vzťahov. Vo výnimočných situáciách ich to môže lákať, ale nečestný vzťah je v rozpore s ich založením. Onedlho taký tajný románik skončia. Napriek tomu sa mnoho Vodnárov rozvádza.

Majú na to dôvod. Pokiaľ je pre nich situácia neznesiteľná, náhle sa stanú chladnými. Môžu zmiznúť zo dňa na deň a nikdy sa neobzrieť späť. Netúžia po rozvode a nerobí im dobre, ale nie je to pre nich taký šok ako pre sentimentálnejšie znamenia. Urán je vládcom zmeny, viete? Preto, že táto žena je individualistka a jej zoznam priateľov je dlhý niekoľko kilometrov, nikdy neváha osamostatniť sa, ak je to nevyhnutné. Očakávajte, že bude skúmať vaše srdce, až v ňom neostane jediné tajomstvo alebo sen, ktorý nepodrobila rozboru. Ale neskúšajte pitvať jej tajné sny.

Tak sa s Vodnármi nehrá. Bude svoje motívy držať v tajnosti a niekedy jej bude robiť zvrátené potešenie vás úmyselne miasť. Obyčajne bude nadmieru úprimná, ale nezabúdajte, že pre Vodnára je jedna vec klamať a druhá nepovedať celú pravdu. Potešujúci je fakt, že s peniazmi zaobchádza toto dievča opatrne. Teda je to potešujúce len v prípade, že nemáte v úmysle ju požiadať o pôžičku. Párkrát môže povedať áno, ale ak neodhadnete správne svoje možnosti splácania, dokáže byť ľadovejšia než úradník v banke, keď nezaplatíte splátku za auto.

Vo vzácnych prípadoch, keď sama požiada o malú pôžičku, dostanete späť všetko do jediného haliera bez podfukov alebo ženských trikov. Pokiaľ ide o úverové kontá, ktoré strašia všetkých mužov v snoch, nemusíte sa ničoho obávať. Ženy v znamení Vodnára nemajú z dlhov dobrý pocit. Nezlučuje sa to s ich morálnymi zásadami. Ich zjav je záhadný. Väčšinou sú pôvabné, so znepokojivou nostalgickou krásou. Ale sú premenlivé. Môžu vzbudzovať dojem hladkej čerstvej šľahačky, a odrazu sa rýchlosťou blesku zmenia v slanú pizzu.

Vedľa Váh sú Vodnárky často najkrajšími ženami zverokruhu. Prinajmenšomm vyzerajú zaujímavo. Ich spôsob obliekania vás môže na mieste zmraziť. Pár z nich by síce mohlo zdobiť titulnú stránku módneho časopisu, ale priemerné dievča Vodnár nie je v tomto smere práve konvenčné. Niektoré kreácie by jej závideli aj cigánky a jej individualizmus dokáže vytvoriť neobyčajne svojské kombinácie. Obyčajne je prvá, kto si oblečie veci podľa poslednej módy, akokoľvek sú bláznivé, ale tiež môže ctiť štýl svojej babičky – alebo aj prababičky.

S typickou ľahostajnosťou Vodnárov skombinuje starú krajkovú sieťku na vlasy s modernou lesklou kombinézou a výsledný dojem môže byť tak trochu ohromujújci. Na formálny banket si vezme krajkovú nočnú košeľu, do samoobsluhy pštrosie perá, na návštevu zoologickej záhrady diamanty a korunu tomu nasadí vyblednutým červeným županom, ktorý kúpila v obchode s obnoseným šatstvom. Tiež asi bude nosiť nezvyklé účesy. Jej dlhé vlasy sú rovnako nevyspytateľné ako jej osobnosť. Môže ich nosiť zapletené, vyčesané do chvosta, zvinuté do uzla, rozpustené ako vodopád, ostrihané nakrátko ako námorník, v prstencoch ako Mary Pickfordová alebo rovné ako pravítko.

Na jedno sa môžete spoľahnúť. Jej vlasy nebudú vyzerať ako vlasy ostatných žien na tejto planéte. Konverzácia s ňou môže byť prinajmenšom fascinujúca. Má očarujúce spôsoby a obvykle sa chová nesmelo, takmer rezervovane. Vtom podľahne náhlemu impulzu a prednesie poznámku, ktorá nemá žiadnu súvislosť s tým, o čom hovoria ostatní. Vy budete hovoriť o pohybe akcií na burze a ona vás z ničoho nič preruší otázkou: “Vedel si, že prezidenti Woodrow Wilson, John Kennedy, Herbert Hoover, Harry Truman, Calvin Coolidge, Benjarnin Harrison, Franklin a Theodore Rooseveltovci a William McKinley majú všetci vo svojich menách zdvojené spoluhlásky alebo samohlásky?” Na takúto otázku existuje jediná odpoveď. Povedzte jej, že zabudla na Millarda Fillmorea, Ulyssesa Granta a Thomase Jeffersona. Potom jemne, ale rozhodne zvráťte konverzáciu späť na burzu.

Myslenie iných možno postupuje celkom logickými krokmi, ale jej kľučkuje do budúcnosti a späť do prítomnosti, pričom zmysel pre smer nie je väčší než záblesk blesku. Čas od času vysloví neobyčajne výstižný postreh. Spýtajte sa jej, čo si myslí o cestách do vesmíru, a ona odpovie: “Keď som bola malá, myslela som si, že hviezdy sú diery v podlahe neba, kadiaľ preniká svetlo.” Ak je v odlišnej nálade, povedzte, že roztopený snehuliak vo vás vzbuzuje smútok, a ona vám bude odporovať: “Roztopený snehuliak je len hromada “džabanice”, Charlie.” najprv romantická, potom praktická. Najskôr plachá, potom drsná.

Tieto ženy kruto zosmiešnia lietajúce taniere, a vzápätí vám budú rozprávať príbeh o bodkovanom škriatkovi na okennej rímse. Nikdy nehovorte s Vodnárkou povznesene. Neznáša, keď nie je považovaná za vám rovnocennú. Nechápavý prístup povedie k tomu, že sa stiahne do seba a stane sa neprístupnou. Od doby, keď Urán riadi budúcnosť, sa asi domnievate, že tieto dievčatá sú od prírody matkami. Deti predsa znamenajú budúcnosť. Isteže priemernú ženu Vodnára môže materstvo zo začiatku vyviesť z miery. Musí sa zmieriť s tým, že bude po určitý čas venovať všetku pozornosť a energiu výhradne jednej ľudskej bytosti, zatiaľ čo bola zvyknutá unikať z miesta na miesto. To si vyžiada istý výcvik. Jej prirodzená rezervovanosť jej môže brániť vyjadriť navonok náklonnost.

Typická matka Vodnár je oddaná svojim potomkom, ale často je k nim zároveň akosi chladná. Ale iste sa však bude ochotne angažovať v miestnej organizácii Združenia rodičov a učiteľov. Bude sa spokojne baviť so svojimi malými priateľmi celé hodiny bez toho, aby ich poúčala, a všetky odpoludnia venuje práci na školskom projekte. Deti sa od nej naučia bratstvu a humánnosti. Tieto matky nikdy svoje deti silou-mocou nechránia. Zaujmú veľmi tolerantné stanovisko aj k ohromujúcim priznaniam. Zriedka potrestajú dieťa za to, že prizná pravdu, nech už vykoná čokoľvek. Vďaka svojej nepredpojatosti si u detí získajú plnú dôveru.

Dokážu výborne chlácholiť mladé duše, ktoré vydesí strašidlo pod posteľou alebo sa ich dotkne, že sa s nimi nikto nehrá. V niekoľkých minútach dokážu premeniť ich slzy na smiech. Vaše deti si s ňou užijú veľa zábavy, aj keď je občas trochu roztržitá. S domácimi prácami si hlavu príliš neláme, ale pomôže im so školskými úlohami a bude sa o nich starať, keď budú choré. Nebude ich príliš zahŕňať náklonnosťou a zriedka ich bude trestať. Tomáš si síce neumyl ruky, aj keď mu to hovorila už trikrát, ale viac ju zaujíma, čo sa naučil z prírodopisu. Asi trochu predbieham. Aj keď Urán rád mení existujúci poriadok vecí, než sa vaše dievča Vodnár stane matkou, musí sa stať manželkou. A než sa stane vašou ženou, musíte ju presvedčiť, že manželstvo nie je synonymom pre väzenie v pevnosti Alcatraz.

Nebude sa totiž do stavu manželského veľmi ponáhľať. Nepríjme vaše meno, kým vás neodváži, nepreberie, nevyskúša a nezistí, čo vás v živote poháňa. Názory jej priateľov a rodiny nič neznamenajú, aj keď sa ich zo zvedavosti možno spýta, čo si myslia. Má svoj vlastný meter, ktorým vás meria. Ak obstojíte v tejto skúške, manželstvo môže byť pre toto dievča tak trochu metúce. Bude milo poslúchať, až jej budete dávať rady, ale v jej povahe je niečo, čo jej bráni plniť inštrukcie do bodky. Nedokáže piecť koláč presne podľa receptu, rovnako ako nezaparkuje auto presne na mieste, ktoré určíte. V jej myslení je akýsi zádrheľ, ktorý ju núti veriť, že malá odchýlka všetko zlepší. Ale aj keď si všetko urobí po svojom, bude sa súhlasne usmievať. Má neodolateľné nutkanie skúšať nové spôsoby ako uvariť kávu, naplniť pero, pripevniť korčule na topánky alebo prejsť cez ulicu. Bude nosiť sveter obrátene, miešať si brandy s mliekom, aranžovať kvetiny v akváriu, máčať si vlasy vo vode po holení alebo vám na stole vytvorí skalku.

Ale nepýtajte sa prečo. Sama to nevie. Unikátna a neobvyklá je jej vlnová dĺžka, to je všetko. Pretože je jej povaha tak neosobná, vyjadriť hlboké city pre ňu nie je ľahké. Okrem oných nečakaných poznámok má úzky register slov na vyjadrenie lásky a fyzická vášeň je utkaná z nití spojených s jej mysľou a dušou. Aj keď osobité názory dovedú niekdy túto dievčinu do prazvláštnych vzťahov, akonáhle nájde toho pravého druha, jej manželstvo je obvykle ideálom šťastia. Vaša žena vie preplávať dňami a nocami s pôvabom hrdej labute, ale tiež sa v romantických chvíľach môže chovať ako neohrabaný medveď. Hranica medzi priateľstvom a láskou je pre Vodnára často neviditeľná. Milostné piesne o ľuďoch, ktorí majú oči len jeden pre druhého, im pripadajú hlúpe.

Vo svete sa deje toľko zázrakov pre potešenie oka, že sa im zdá byť hroznou stratou času, keď dva páry očí nerobia nič iné, než že vzájomne zízajú do svojich hlbín. Vaša partnerka vám rada dovolí vziať ju za ruku a kráčať vedľa nej, zatiaľ čo ona bude nadšene sledovať východ slnka, auto veterána, mliekarovho koňa, žltú nádobu na odpadky, vypchatú sovu alebo červený balónik zachytený na veži kostola. Nerušte ju prílišnou vzájomnosťou. Keď si to želá, nechajte ju flákať sa ríšou divov samotnú, a ona vás nikdy nebude spovedať ohľadom hrania kariet s kamarátmi.

Najrýchlejší spôsob ako ju stratiť, je prejaviť žiarlivosť, majetníctvo alebo predsudky, byť kritickým, skostnatelým alebo ultrakonzervatívnym. Tiež si budete musieť obľúbit jej priateľov, ktorí sa budú zjavovať v najpodivnejších podobách a veľkostiach. Podlieha náhlym zábleskom inšpirácie a má vynikajúcu intuíciu. Jej úsudok sa nemusí na prvý pohľad zdať rozumný alebo reálny, pretože vidí mesiace a roky dopredu. Dievča v znamení Vodnára žije v zajtrajšku a vy ho môžete jej prostredníctvom navštíviť. Čo povie, to sa splní, možno po mnohých odkladoch a ťažkostiach, ale splní sa to. Predpokladám, že toto je najzvláštnejší rys vašej februárovej ženy. Je trochu kúzelníčkou.

zdroj-horoskopy.einfo.sk

.

Muž v znamení VODNÁR

.

Viac na  Horoskopy a Znamenia

Reklamy

41 komentárov to “Žena v znamení VODNÁR”

 1. liluska urobila som ti zenu vodnarku 🙂 precitaj si zlatko 🙂
  a mne sa pacilo toto : Čo povie, to sa splní, možno po mnohých odkladoch a ťažkostiach, ale splní sa to. Predpokladám, že toto je najzvláštnejší rys vašej februárovej ženy. Je trochu kúzelníčkou….
  krasny den prajem 🙂

 2. lilah said

  hi hi hi … tak toto je dobrééé .. Aj keď Urán rád mení existujúci poriadok vecí, než sa vaše dievča Vodnár stane matkou, musí sa stať manželkou. A než sa stane vašou ženou, musíte ju presvedčiť, že manželstvo nie je synonymom pre väzenie v pevnosti Alcatraz.

  a ja aj tak naletela … 😉 😀

  dakujem eli, síce tu v tom horoskope vyzerám miestami šialene, 🙄 .. ale tak cca to sedí .. ale čo je hlavné, keď lubim tak lubim, .. ked mna prestane niekto zaujímať .. tak to tak fakt je … prosto neexist … takže? pokiaľ ťa štuchám, mám ťa rada .. asi tak cca 😀

 3. hahah tak to bolo fak smiesne, tie tvoje stuchance su ako buchance moja xixiix
  liluska ty vies, ze ja aj ked mam deti chore , beham a vybavujem, ja som chora alebo sa tu kazdy chce so mnou silou mocou hadat a pretlacat ma, tak aj tak si najdem cas na svojich blizkych a napisem alebo poslem , ukazujem ze mi nanich aj tak zalezi a stoja mi za to 🙂
  takze to stuchanie je vlasten pohladkanie z vdaky? xiixixixi

  • lilah said

   hm, hmm, … no dobre teda, asi fakt neviem prejaviť lásku či čo .. naživo si pritúlim, alebo chytím za ruku alebo len úsmevom pohladím, vieš? … ale tuto? 😕 hm, …

   no moje štuchanie je prejav záujmu a čistého citu … nie je to prejav vďaky .. za čo byť vďačná? .. to ee, ale prejav lásky … a pokiaľ ľúbim prejavujem aj takto … keď prestanem ľúbiť je to totálna ignorácia zo dna na deň … prosto ten dotyčný či dotyčná dosiahla istú hranicu za ktorú sa tá ale len tá osoba nemá šancu už nikdy dostať … mám jeden taký príklad … exist jedna taká osoba, vieš o nej aj ty … prosto neexist .. viem že žije a to stačí 🙂

   • inak ako pozeram tak sa to aj dost trafilo povedala by som ze na 90 percent moja co povies?
    aj toto je dobre bbubuubububu totka bosorka 🙂
    Najrýchlejší spôsob ako ju stratiť, je prejaviť žiarlivosť, majetníctvo alebo predsudky, byť kritickým, skostnatelým alebo ultrakonzervatívnym. Tiež si budete musieť obľúbit jej priateľov, ktorí sa budú zjavovať v najpodivnejších podobách a veľkostiach. Podlieha náhlym zábleskom inšpirácie a má vynikajúcu intuíciu. Jej úsudok sa nemusí na prvý pohľad zdať rozumný alebo reálny, pretože vidí mesiace a roky dopredu.

   • lilah said

    hm, .. k tej intuícii, alebo tomu, že sa to iným zdá nereálne či kieho …

    kdesi som čítala, že vodnárom patrí slovo VIEM … a ja to ozaj viem, prosto sa to časom akosi všetko ukáže, akuurát, že ja už v tej situácii dáááávno nie som a vôbec ma to potom nezaujíma, či to tak je alebo nie .. nepotrebujem dokazovať, alebo niečo také, časom na to príde každý sám … a ja? už som zasa v nejakej inej dimenzii .. 😛 a časopriestore … a čo ja viem kde 😀

    no taká poletucha, ako ma volááš moja 😀 .. jo trefné … 😀

 4. calieen said

  pravda pravdúca 🙂

 5. a pozeram, ze to plati aj co sa krasy tyka, ze vahy a vodnarky patria k najkrajsim 🙂
  pozdravujem nasu vahulku tymto a uz si robim clanocek na vahulky xixiixix
  nech porovname potom xixiixixiix

  • lilah said

   no súhlasím, ale len na polovicu .. s tou váhou .. teda, lebo to myslíš konkrétne .. cal krásna je .. ja? ti dam číslo na očného moja dobre? 😉 .. ja som obyčajná ako to len ide, všedná, . .a ako som písala raz k helar .. dlho mi trvalo, pokial som sa vyrovnala z .. krivým a dlhým nosom ( ale je to praktické, dá sa vopchať všade a rýýýýchloo 😛 😀 ) … veľké a krivé zuby, škuľavé malé očkáá, čo vidia všetko .. mám pokračovať? 😉 😀

 6. calieen said

  ale lili, čo máš halucinácie z horúčky alebo dákeho škriatka máš pred očami? ani krivý nos ani škuľavé oči si nejak u teba nepamätám. a tuším ti nejak milosrdne pamäť zlyháva, čo sa mňa týka, že vraj krásna som, hihi, to si videla dáku retušovanú fotku moju abo moju krajšiu a mladšiu dvojníčku? 😛 😉

  • lilah said

   no ale tak moja s tou horúčkou, .. jo mám ju, už od soboty, ved vieš, … navštívila ma slečna viroza a poctila ma až do postele .. no nie je zlatáááá 😀 aspoň niekto ma ma naozaj rád a nepusťa sa ma o dušu 😀

   ale tak, vážne, .. som normálna, ozaj, ale ty si v tvári pekná, ja som maliar moja, ja to viem posúdiť, si taká éterická a jemná, .. nehovorím že edokonale krásna, ale krásna si a zvlášť odkedy si sa upkojila vnútorne .. bolo to na poslednom stretku vidno …
   ja zasa? som obyčajná, možno mám v sebe akýsi šarm či čo, to neviem, ale som obyčajná .. akurát čo sa mne na mne páči je to ako ludí mätie moj vzhlad, teda výškovo … mám 172 cm a predsa sa zdám byť nižšia a útla, aj tebe sa to stalo so mnou, pokial si spomínam … ( sa viem na stoličke stúliť ako mačiatko, to preto asi …. 😀 )

   • calieen said

    vďaka srdiečko za kompliment, cítim pokoj v sebe, dobre, že sa to už aj na tvári odráža, Skoro sa uzdrav 😡

 7. tak ja to pre vsetkych nezainteresovanych dam na spravnu mieru 🙂
  obe su velmi pekne, pritazlive a ocarujuce zienky so zmyslom pre humor a s laskavostou v srdiecku, nehovorim uz o dobrych radach a vybornych typoch a receptoch na nieco dobrucke xixiixi

  • lilah said

   eli,

   ďakujem, si poklad … krása je ozaj čosi individuálne … poznám žienku, ktorá ozaj vyzerá otrasne, ale vážne … to už ked ja poviem tak to tak je moja, … ale? má nádherne jemné srdiečko a partnera, ktorého jej isto závidia všetky čo ju podcenovali a odhadzovali od seba .. keby si videla ako ju má rád, je to z fotky vidno .. prosto on ju nevidí očami ostatných, ale len svojími .. a vieeš čo sa mi páči na tom najviac? určite ho odrádzali neskutočne od nej, fakt nie len kvôli jej vizáži ale aj kvôli rodine … nenechal sa, šiel proste za svojim srdcom .. je to fakt krásne takto sa dívať na niečo tak rozdielne … a predsa podobné …

   láska je ozaj mocná čarodejka … je nádherná a je tu pre každého a všetko .. len ju vidieť srdcom … 🙂

   ale tak som rada, ak sa vrátim k téme, že ma vnímaš ako peknú ženu, … ja sama seba obyčajnú, ale tak takéto niečo poteší stále, aj ked moja zásluha to vôbec nie je, ale gény či boh …

  • calieen said

   eli, ďakujem, také PR mi robíš, ani si nezaslúžim 😀

 8. lilah said

  keby tam nebol ten smajlo číslo 5 napísala by som ti .. že …

  vedomé znižovanie svojej hodnoty vlastne robíš tak že znižuješ hodnotu toho kto ti to píše …

  • jeeejda no teda, co to toto bolo tfuj tfuj tfuj dobre s nami a zle od nas , amen 🙂

   • calieen said

    tak už budem iba chváliť, seba aj vás 😉

   • lilah said

    eli? he? 😯 ..

   • aj ja chcem vediet ako sa robi ten okaty smejko, ten je kraasny xixiix, no som pisala, ze ja sa tiez nepokladam za krasnu zenu vies? lebo ten pte koho chcem byt krasna ma tak jednoducho nevidi a je to 🙂
    ak ta niekto vidi krasnu, tak ti to da aj pocitit 🙂 a da si na tom zalezat podla mna a cim je clovek starsi tym si dava viac na veciach okolo seba zalezat, lebo vie ake je vsetko prchave a docasne a preto sa snazi davat aj toto na javo 🙂 chrani si a vyzdvihuje ludi na ktorych mu rpedsa zalezi, drzi si ich pri sebe a pomaha aj ked len krasnym slovom, ukazuje svoju spoluucast na vsetkom okolo, stara sa predsa 🙂
    ako inak chces ukazat tomu druhemu, ze ti na nom zalezi? mlcanim, ignorovanim, nekomunikovanm? hmhm

   • lilah said

    eli,
    ja mu hovorím vypúlenec .. a je to medzera osmička velké o a medzera teda .. 😯 takto

    a áno máš pravdu .. nemám k tomu čo dodať … dnes nie .. som unavená a frustrovaná.. z toho čo všetko cítimm, vidím a neviem to povedať, dokázať, .. .. vidím energiu napíssanú v slovách, citim ľudí ktorý to písali .. stačí sa mi zamerať na niiečo a prevezmem na seba jeho cítenie .. pohoda, už som si zvykla .. ale dneskaj som unavená z toľkej zbytočnej argumentácie … z toľkého vysvetľovania, z toľkoého chytania za slovíčka, ked stačí len precíť .. aj ja už nevládzem moja ..

    dobrú nocku prajem Teebe a aj ostatným

   • lilah said

    eli

    a k tomu predošlému komentu … chápem ako to myslíš, ale … od muža, s ktorým sa rozhodnem zdieľať svoj život, ( keď dovediem do konca tento vzťah tak aby boli cca všetci spokojný ( ved ty vieš ) )

    nepotrebujem chrániť .. pred čím chrániť? pred kým? a predomnou samotnou ma kto uchráni? .. preto hovorím, nepotrebujem chrániť!!!

    starať sa? .. a ako? čo má partner robiť? doniesť mi pohár vody ked som chorá? to je predsa normálne, je to ľudské toto predsa nie je starosť .. ale automatika … je to normálne .. to nie sú starosti, to je radosť pomôcť niekomu pri kom ti srdce skáče radosťou, .. ( a starať sa, ked sa pozriem na zúbok tomu slovu vidím v ňom toto … robiť si starosti .. prečo by som mala chcieť od človeka ktorého milujem , aby si robil starosti? aby sa pre mňa trápil? a ešte mám tou príčinou jeho starostí byť ja? ee, to mi nesedí … )

    jediné čo potrebujem je aby ma miloval ako len sám v sebe vie .. aby mi dal šancu spoznávať ho a naopak prijal tú istú šancu odo mňa …
    to je celé čo potrebujem .. takto vnímam ja lásku .. sloboda a láska .. ruka v ruke aj vo vzťahu muža a ženy …

 9. Tina said

  par krat som sa pekne vyskerila pri clanku ako na mna veci sadli 🙂
  hlavne ked sa pri romantickej chvilke spravam ako medved 😀
  priklad z mojho zivota: sme vonku na grilovacke, moj manzel sa zahladi na mesiac a vravi zasnene: pozri tina aky krasny mesiac. Ja kuknem hore, vidim ako super tieni zem a zacnem mu vysvetlovat ako ten tien vznikol, ze slnko je za nami, mesiac pred nami a nasa zem mu tieni. Myslela som to uuplne vazne ze ake je to super, on na mna nechapavo pozrel a pokrutil hlavou 😉

  • lilah said

   🙂 jo to poznám, .. v jednem takom intímnom a peknom rozhovore, plnom citu som sa jednoducho zodvihla a odišla na balkón ( mimochodom vôbec som neoznámila, že odchádzam .. jednoducho som sa postavila a dovidenia 🙂 ) .. keď som sa vrátila, pôvodná téma bola ta tam, a zo mňa vyšlo …

   ty vogo! 😯 … to kto chodí o pol dvanástej v noci na prechádzky so psom? … 🙂
   miláčik to uhral skvelo, vôbec ho to neprekvapilo ( teda ak áno, nedal to na sebe vôbec znať a cez chat to aj tak nezistiš 😕 ) … iba s kľudom odpovedal .. no všetci, a ak máš takto psíka naučeného, nemusíš potom vstávať ráno … 🙂 … mne samej tá zmena rozhovoru prišla potom absurdná, no čo už spravíš, iba sa zasmeješ a nič viac … 🙂
   to rýchle menenie temy je prosto typická črta vodnárky … a niekedy je to dosť odveci, keď mi to potom niekto prerozpráva spätne smejem sa ako kôň sama na sebe, ale je to tým, že aspoň mňa naozaj zaujíma všetko 🙂 …

 10. aach vy vodnarky 🙂 mame to troska s vami trapenie niekedy xixiixixi
  tak ale pri vas sa clovek naozaj vela dozvie xixix a aj to co nechce xixiixix
  u nas bol ziarivym prikladom vcerajsok , vsak liluska, len sme sa akosi zasa nedohodli, kto koho vypne ako prvu xiixixiixixiixixi
  ale predychali sme vsetci a zivot ide dalej 🙂
  aach jaaaj krasny den vodnarky 🙂

  • lilah said

   🙂

   eli, ty mna vypínaš každú chvíľu, 😛 podivné bolo, že som to spravila ja tebe … a ako teatrálne, pekne, aj na blog som to zavesila, nech ťa už načisto onééé, 😛 😀 …

   nie, ale tak sme si to vyjasnili moja, .. očuj, ked budeš v budúcom živote mužom ako si sľubila, ja budem tvojou ženou … ti potom ukáážem šééééécko, šéééécko, šééééééééééécko … čo nechceš vidieť tuto .. 😀

   a áno, je to vyhrážka toto 😀

   • hahahhahhahahahahhahahhahahhahahahaha

    hehehhehehehhehehheehhehehhehehehehhehe

    hihihihiihihihiihihihihiihiiihihihhihihhhihihihhhihihihihi

    no nemozem viac moja lebo ma picha v boku od smiechu a kali sa mi zrak 🙂

    len sa tes moja na ten dalsi zivot, so mnou je to nocna moraaaaaaaaa

    xixixixixxixixixixixixxixixixixixixixixixixxiixixixixixixixixiixixix

   • lilah said

    no pozor, tam ženou budem JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 šak ty uvidíš, … len si tuto v tomto živote pekne oddýchni moja, … ved ty uvidíš, tento život je plavba po mori bez búrok, skutočne zaujííímavé to bude až keď i dve budeme pod jednou strechou moja 😛 😀 … bu bu bu 😀 😀 😀

    bu bu bu .. bu … buu 😀

   • Tina said

    aha aky slub! 😉 🙂

   • lilah said

    ale kde moja,… žiaden sľub … ale zato teba som si s touto odpovedou zhmotnila 😉 😀 ..

    ale teraz vážne .. ak by som verila na toto, teda na budúce životy a síce presne v tomto kontexte ako si tu obe robíme žarty asi by som nežartovala … ale ja budúce životy považujem za najväčšiu ilúziu ľudí, ktorým sa nechce na sebe pracovať už tu a teraz …

    príklad … určite viem, že s tou a tou osobou prežijem šťastný vzťah .. ked nie tento život tak určite budúci … blbosť, ilúzia a klamanie samého seba, … že niečo niekedy bude dobré … zbytočná viera, ktorá odvádza od práci na sebe tu a teraz .. kto ti bráni povedať svojej láske že je tvojou láskou už teraz? .. namiesto toho sa spoliehaš na to, že niekedy v budúcnosti nastanú lepšie podmienky .. ilúzia, ľudí ktorý odmietajú na sebe pracovať …

    isto sa vrátim sem či na inú planétu .. to neviem a teda ked toto neviem všetko ostatné je iba zbytočné tláchanie nič viac …

    takže, aký sľub? … neexist … a vôbec, si to nepochoopila, ja si tu robím reklamu vieš? už na tento život, jeden nikdy nevie kto toto číta 😛 😀 😀 hi hi hi hi hi hji … no amen dolores 😀

   • Tina said

    :))) z mojej strany to bolo tiez myslene srandovne, jednoducho pri citani komentu mi to napadlo.

    S tvojim komentarom suhlasim, urcite su ludia ktory buduce zivoty alebo vobec svoje sluby do buducnosti beru ako vyhovorku alebo ako cestu byt teraz ako-tak stastny, lebo sak raz bude dobre, aj ked o 1500 rokov. Ty si sa rozhodla ist tvojou cestou vedome. Tito ludia ale smrtelne vazne take sluby vytvoria a sa ich drzia ako klieste. Tak ako si napisala. Podla mna, presne tieto sluby ale vela z nas nosi so sebou, zo zivotov ktore sme zili v nevedomi? Odpisala som ti aj na eprakone ako vlastne energiu “slubu” vidim 🙂

    Nebudem tu kazit tvoju reklamu slubmi, ked uz vieme aka si pracovita, vobec nie marnotratna ak ti nikto nestupa na otlaky. Ozaj, este si volna? 😉 Neuverim ked napises ze hej 😉

   • lilah said

    hi hi hi … 😀 .. noooo, …. som voľná .. teda v srdci, nie na papieri 🙄 … ale tak jeden človiečik v rade navyše neuškodí nie 😉 …. no uznaj, kto by mňa nemiloval, že áno? 😆 …

    môj nebohý brat mal takú zariekavanku … hybajte na moju chlpatú hrud, pokiaľ nie je náááával 😀 😀 😀 ( síce nemám chlpatú hruď, ostatné však sedí 😀 )

    cmuuuuuuk tinuška 🙂 si skvelá hi hi hi

 11. no super moja draha a teraz ma bude nenavidiet pol slovenkaaaaaaaaaaaaxixiixixii
  ze mam na teba zly vplyv xixiixixiixi

  tak teda ak to bude tak tak sa neboj moja 🙂
  budes sa mat pri mne ako princeznicka, vsak vies aka som ja 🙂
  dufam, ze nebudes marnotratna xiixixiixixiixxixi

  • lilah said

   😀 srdiečko, … neboj, ja som tiež pracovitá a nemám rada zbytočne míňanie peňazí … ale ak ma budeš štvať, tak ako to spravil zákonitý raz mne, prehajdákam to čo mám práve po ruke ….

   naozaj, toto som mu urobila, .. v jednom kuse sa ma desať rokov pýta kam som dala tie peniaze … či bolo nutné kupiť takú čokoládku deťom a nie takú …. atd .. dožral ma raz tak, že som kupila za peniaze na domácnosť sebe svetrík a deťom čo ma napadlo .. a bolo … 😆

   takže? pokiaľ mi nebudeš veriť a budeš mi sústavne šliapať na otlak bude to aj takto vyzerať :-p 😀 😀 😀

   a ja ťa za to budem vykrmovať … do prasknutia, aby sa samozrejme iná na teba ani len nekukla .. kukuk … 😀

 12. jaaaj to si mala hned povedat ,ze mi budes varit speciality od vymyslu sveta moja 🙂

  ja ti budem drzat varesku a vsetko miesat a krajat a supat ako mi povies, dobre? xiixixixi

  toto je ina vec moja:-) nioooooo tak vidim, ze by sme sa hadam aj dohodli 🙂

  • lilah said

   😛 .. jo moja, varím rada, ak viem že to ocenia, milujem pohľad na svoje deti keď im chutí …. ale to asi každá žena a matka toto rada pozoruje …

   a s tou vareškou moja … hm, neznášam keď sa mi motajú po kuchyni keď varím .. takže žiadne držanie a iné nebude … tak cibuľu budeš šúúúpať furtom 😛 😀 .. tri kilá, rovno …

   • xixiix suhlasim 🙂 len aby to tak bolo xixiix

   • lilah said

    hi hi hi .. no veď počkaj, počkaj .. ako ti budem o tomto rozprávať, keď budeš šúpať tú cibuľu .. a ako spráááávny chlap sa ma opýtaš …

    ” a to som bol v minulom živote akože ženská, hej?” 😆

 13. anjelicsue said

  teda pekne veci o vodnárkach a dosť pravdivé 😉 napr o tej ukecanosti to u mňa sedí do bodky a veď ja rada mením témy 🙂 no a nechápem prečo si ich niekto potom zmení späť 🙂 a s tými váhami že krajšie ???? nerozumiem, zrkadielko ma klamalo??? no neva ja sa z toho vykecám … a zdravím ostatné vodnárice 😀

 14. ambala said

  🙂 no nieco sedi menej a nieco viac…ale pravdou je, ze ma vacsina ludi, ktorych si k sebe moc nepustam, povazuje za hooodne velkeho podivina 😛 co ma volakedy nesmierne trapilo, pretoze som nikam nezapadala, ale dnes uz to neriesim 🙂

  pekny den vsetkym vodnarom a samozrejme aj ostatnym 🙂

 15. xixi presne tak ambalka, neries, nechaj ich nech sa trapia sami so sebou a ich pohladom na svet okolo moja 🙂
  si krasna presne taka aka si a si najdolezitejsi clovek v tvojom svete, tak sa pekne opatruj a snbaz sa byt stastna, lebo ked budes ty, budu aj ludia okolo 🙂
  pappa a nech sa dari moja

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: