elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Piatková – 1. februárová vibrácia (1 +2 +2 +0 +1 +3) = 9

Posted by elizabethin na 1. februára 2013

282388_437830972920198_1229869385_n

 Na internete už nejaký čas čítavam o spojení mandál, numerológie a dátumu. Keďže odpovedali na moje zdieľanie ako aj preklad ich popisov pozitívne, tak si ich tu budem z času na čas dávať, aby ste sa tiež pozreli ako iní vnímajú prepájanie viacerých vplyvov na človeka. Ďakujem ešte raz  Rosalind Pape  za zdieľanie a poprosím o zhovievavosť s prekladom . Eli

Keď je energia 9  aktívna, cykly skončili a  nové vznikajú. Lekcia  zaučenia alebo životného štýlu prišla k prirodzenému koncu a už uľahčuje váš vývoj. Je čas pustiť sa minulosti a zamerať sa na to, čo ďalšia fáza môže priniesť.

Nedávne skúsenosti Vás veľa naučili. Ako teraz použijete túto múdrosť a vhľad a ako môžete dať to, čo ste sa naučili do dobrej praxe, tak, aby ostatní mohli mať prospech z vašej múdrosti?

Keď jeden cyklus končí,  je čas na reflexiu, asimiláciu a spracovanie, pred začiatkom  vstupu na nový oblúk špirály.

 Tak treba dbať na Pustovník a ustúpiť preč na chvíľu, aby ste zhodnotili, kde ste boli, čomu  ste sa naučili  a kam idete.

Použite vašu múdrosť a buďte jasní sami k sebe. Čoho sa stále držíte a  čo vás drží späť? Teraz sa môžete skutočne oddeliť od emocionalismu situácie a pozorovať svoje pocity pred tým ako slepo na ňu zareagujete.

 Vyžaduje sa vlastná analýza, ale nie spupná  sebakritika!

9  nás nabáda pustiť sa všetkých situácií a hľadieť do budúcnosti bez očakávania a tak ukončiť sklamanie. Možno sa budete musieť prestať “snažiť” tak usilovne a nebuďte príliš kritickí na vaše úspechy, plány deviatky, ktoré berie na palubu sú vždy epické v ich rozsahu a občas  sa zdajú nedosiahnuteľné.

Avšak, najväčšou výzvou zo všetkých, čo je možné získať prostredníctvom 9: je stelesnenie bezpodmienečnej lásky, altruisticky humanitárnej, ktorá chce pomôcť ľudskosti a samozrejme všetkým tvorom žiť život bez utrpenia.

Pochopenie, trpezlivosť a súcit všetkých spojiť dohromady vo vyjadrení empatie a tieto témy sú zosilnené pre vás dnes.

Vaša múdrosť, pomoc a skúsenosť sa cení a je potrebná, príjmite túto povinnosť s pokorou a žiarte ako svetlo v tme, osvetľujúc tak cestu pre ostatných, aby nasledovali.

preklad – Elizabethin

Ďakujem za zdieľanie , zdroj – Daily vibe/mandala/tarot posts by Rosalind Pape

.

https://www.facebook.com/PersonalMandalas

.
www.blueprint4creation.com

.

2 komentáre to “Piatková – 1. februárová vibrácia (1 +2 +2 +0 +1 +3) = 9”

 1. anjelicsue said

  Eli vďaka za tento článoček :-). Prišiel mi totiž ako na zavolanie …hlavne: “Lekcia zaučenia alebo životného štýlu prišiela k prirodzenému koncu a už uľahčuje váš vývoj. Je čas pustiť sa minulosti a zamerať sa na to, čo ďalšia fáza môže priniesť. 9 nás nabáda pustiť sa všetkých situácií a hľadieť do budúcnosti bez očakávania a tak ukončiť sklamanie. Možno sa budete musieť prestať “snažiť” tak usilovne a nebuďte príliš kritickí na vaše úspechy, plány deviatky, ktoré berie na palubu sú vždy epické v ich rozsahu a občas sa zdajú nedosiahnuteľné.” Presné a trefne 🙂 ! Čo ako rodená 9-ka oceňujem 😆 .

  • dakujem a som rada, ze sa to niekomu pacilo a zarezonovalo 🙂
   ja som sestka a tie veci su na mna ako site tiez xixiix
   myslim, ze Rosalinda ma velky talent nielen v malovani ale kratom popise a odovzdani informacie dalej

   pekny vikend prajem a nech sa dari 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: