elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Muž v znamení VODNÁR

Posted by elizabethin na 1. februára 2013

Nečakajte, že sa muž Vodnár bude chovať tak, ako sa majú správať zamilovaní ľudia. Pokiaľ áno, čaká vás nepríjemné prekvapenie, možno dokonca séria prekvapení.

Pokiaľ ide o priateľstvo, nemohla by ste si priať lepšieho kamaráta alebo dôverníka. Ale láska? Ako jeden môj známy Vodnár povedal: “Každý môže mať dievča. Ale láska je niečo celkom iné.” To bol výborný postreh. Pre Vodnára je to skutočne “niečo iné”.

Najbližšie k tomu, aby sa do vás zamiloval, je, keď sa chová, ako keď vás nemá rád. Dôvod je jednoduchý – čisto logický.
Vodnár má rád všetkých. Každý je jeho priateľ. Dokonca nazve aj svojho úhlavného nepriateľa “môj priateľ”. Takže keď povie, že niekoho nemá rád, niečo to znamená. Ale nie je ľahké zistiť presne čo. Rôzne nuansy môžu byť komplikované.

Muž Vodnár nechce odhaliť svoje skutočné pocity napriek tomu, že jeho obľúbenou zábavou je prenikať do pocitov druhých. Jeho vlastné reakcie a motívy sú zložité a on má v úmysle to tak nechať, pretože mu robí dobre vodiť vás za nos.

Tento muž zažije prostredníctvom lásky a priateľstva mnoho zvláštnych pocitov a každý z nich bude dychtivo rozoberať. Kým ho nedostanete pred oltár, ste len jeho ďalšou skúsenosťou, ďalším experimentom, akokoľvek ťažké je sa s tým zmieriť. Nechystajte sa plakať. Napriek každej jeho opatrnosti ho môžete prelstiť. Ale než začnete, radšej by ste mala pochopiť, ako sa vyrovnať s jeho osobitým pohľadom na ľudí.

Je to človek, ktorý sa združuje do skupín a tímová práca je pre neho prirodzená. Vodnár rozumie pravidlám fair play v športe, ako keby ich sám vynašiel, a uplatňuje ich aj v osobných vzťahoch. Má veľmi rôznorodé záujmy. To preto, že jeho láska k ľuďom je tak neosobná. Každému, s kým sa stretne, dáva určitú hodnotu, zatiaľ čo my ostatní si to schovávame len pre ľudí, ktorí pre nás veľa znamenajú. Pre Vodnára každý niečo znamená. Tým myslím naozaj každý. Aj tí, ktorých ešte nestretol.

Len máloktorý je sebecký alebo malicherný. Pokiaľ sa u neho tieto vlastnosti prejavia, jemná poznámka o jeho obmedzenosti to napraví. Vodnári neznesú, aby niekto hovoril, že sú úzkoprsí. Vďaka svojim prísnym morálnym zásadám ( mala by ste vedieť, že to sú jeho vlastné zásady, ktoré nie vždy odrážajú všeobecnú morálku spoločnosti ), má tento muž neobyčajne vysoké ideály.

Takmer určite bude viesť život plný zmien, sporov a nečakaných udalostí. Napriek tomu s ním niekedy nastanú aj chvíle dokonalého pokoja, ktoré je nemožné zažiť s ktorýmkoľvek iným znamením. Akonáhle sa dostane zo šoku, že záujem o jednu ženu prevýšil záujem o ľudstvo ako také, môže sa z neho stať nesmierne ohľaduplný milenec. Nebezpečné obdobie je pred tým, než prejde šok. Pretože je zvyknutý zanedbávať vlastné problémy v záujme väčšiny, dúfajme, že tento postoj prenesie čiastočne aj na lásku k vám. Avšak nespoliehajte sa na to.

Práve tak sa môže stať, že si odrazu uvedomí, že venuje svoju oddanosť úplne vám, zatiaľ čo existuje množstvo bezmenných ľudí, ktorí ho potrebujú. Potom sa od vás odvráti, aby si dokázal, že nestratil lásku k priateľom a zvyšku ľudstva, pretože sa upol len na jednu osobu. Pretože Vodnár neustále všetko analyzuje, často sa sám seba bude pýtať: “Čo tým asi myslela?” Tiež nebude mať pokoj, kým to nezistí.

Hádanky ho proste privádzajú k šialenstvu a nedajte sa oklamať jeho nonšalanciou. Keď cíti niečo skryté, nebude v noci spať, dokým ono tajomstvo neodhalí a nepríde mu na koreň. Vždy hrozí možnosť, že bude svojim objavom nakoniec sklamaný, takže sa radšej postarajte, aby to stálo za to. Ak nie, nebude si brať žiadne servítky, aby to dal značne nešetrne najavo – a odkráča odhaľovať ďalšie tajomstvá.

Dievča, ktoré ho chce dostať, v ňom musí najskôr vzbudiť zvedavosť. Otvorená kniha ho neláka. Priťahujú ho zavreté stránky. Čím pevnejšie sú zavreté, tým viac dráždia jeho detektívny inštinkt. Keď ho žena buď ignoruje, alebo si necháva svoje názory pre seba, oči mu zbystria, aspoň na začiatku, a nasadí ostražitý výraz, ako keď je loviaci pes na stope koristi.

Nebuďte urazená, keď dá prednosť samote a zostane len so svojimi snami. Vráti sa, aby ich s vami zdieľal, a vďaka svojmu duchovnému ústraniu bude o to láskavejší a nežnejší. A všetko, čo ho robí vrelším, by sa malo podporovať. Asi nebude najlepším živiteľom rodiny, ale je schopný vynájsť niečo prínosné pre svet alebo byť prvým človekom, ktorý pristane na Marse. Tiež sa tam hneď bude cítiť ako doma.

S Vodnárom nikdy nie je o prekvapenia núdza, aj keď váš rodinný rozpočet nebude práve vyrovnaný. Prirodzene existujú bohatí Vodnári, dokonca milionári, ale ich ctižiadosť zriedkakedy zahŕňa vysoké príjmy.

Vodnári sa často ženia s detskými láskami o mnoho rokov neskôr alebo tiahnú k vyblednutým ilúziám. Väčšinou dokážu popísať svoje prvé lásky do detailov, čo môže byť pre manželku dosť nemilé. Riešenie je byť jeho prvou láskou. Asi budete musieť dlho čakať na svadobný závoj, ale aspoň vás nenahradí prízrak.

Kto iný by mohol premeniť búrske oriešky na smaragdy a naopak? Trocha grapefruitovej šťavy v oku predsa nevadí. Navzdory svojej milostnej neobratnosti dokáže tento muž náhle vyriecť veci, ktoré mohli vynájsť len anjeli.

Môže zabudnúť na výročie svadby, ale prinesie vám fialky v januári. Vianoce? Kto hovorí, že musia byť na Štedrý deň? Môžu byť kedykoľvek, keď si to budete priať. Možno vám nepovie slovko lásky alebo náklonnosti celé dni, týždne i mesiace. Potom sa vám jedného rána, až mu budete krájať borievkový koláč, pozrie hlboko do očí a nežne sa spýta: “Vieš, aká si krásna?” V jeho tóne bude niečo, čo vám podlomí kolená.

Rolničky na morskom pobreží, narodeniny za úsvitu, dúhy o polnoci. Kotúľajte veľkonočné vajce v snehu, zapáĺte sviečky na torte na vrcholku horskej dráhy na kolotoči – zamilovala ste sa do Vodnára, azda ste to nevedela? Želám vám rozprávkový koniec. Ale buďte opatrná…
… Mohla by ste sa v tej Ríši divov stratiť.

zdroj-horoskopy.einfo.sk

Znamenie VODNÁR

.

Žena v znamení VODNÁR

.

Vodnár – ako ho spoznáte

Žena vodnár a Muž kozorožec

Žena vodnár a Muž strelec

Žena vodnár a Muž váhy

Žena vodnár a Muž škorpión

Žena vodnár a Muž panna

Žena vodnár a Muž lev

Žena vodnár a Muž rak

Žena vodnár a Muž blíženci

Žena vodnár a Muž býk

Žena vodnár a Muž baran

Žena vodnár a Muž ryby

Žena vodnár a Muž vodnár

viac na  – Viac na  Horoskopy a Znamenia

Reklamy

14 komentárov to “Muž v znamení VODNÁR”

 1. cal, tak toto je pre teba kraska nasa 🙂
  dufam, ze potesi 🙂

 2. lilah said

  😀 😀 😀 … no, veľa, veľmi veľa podobností je aj so mnou …
  častokrát sa ma pýtajú, … ako môžeš mať rada všetkých … to sa nedá … dá čože by sa nedalo … na každom je prosto niečo krásne, to vyzdvihnem a to si cením, …. ale? .. milujem len raz … tak skutočne srdcom, milujem len a len jediný krát, .. toto máme mi vodnári spoločné a ako si tak spomínam na brata, .. áno, jeho prvá láska bola ozaj prvou, .. zomrel slobodný a bezdetný … žiadna ho už nedostala a pritom ho všetci brali ako prevteleného anjela, lebo mal rád všetkých … no, uletený vodnár 🙂

  tak čo, je ti to už jasnejšie cal? 😛 😀 😀 😀

 3. tak ja poznam vodnara petra a toto je o nom naozaj,a ta jeho milovana, hmhm ma to s nim tazke veru niekedy, ale snazi sa to davat do poriadku ako sa len da 🙂
  a veru bez lasky to nejde 🙂

  • lilah said

   a ešte …. nech sa už rozhodneš vo svojej veci akokoľvek, budem s Tebou … nehovorím, že budem súhlasiť, či niečo iné, … ale budem s Tebou … ( a aby som ti to nemusela písať na blog nabudúce, tak ma neruš v rozhovore, lebo to ty chceš, dobre? … 😛 😀 … takto mi z telefonom z ničoho nič pleská moja mama,… a to môže len ona, vieš? … viac takých by som asi už nevydržala vieš? … hi hi hi .. no len si predstav 😦 rozprávaš do hluchého telefonu, .. a chvíľu to ani len nevieš, 😦 .. no hanba na tri okresy, ozaj … 😀 .. kurňa 😀 )

   krásny dník a posielam veľa, veľmi veľa slniečka, nech vytvorí endorfíny … 😉 .. keď nie, tak posielam tvoje kroky do obchodu, na dobrú čokoláádu 🙂

 4. lilah said

  tereza 😀

  páči sa … nech ťa to prejde všetko, dobre ? ..

  a neoopováž ma vyhodiť hoci len na chvíľu zo svojho života, TEREZA!!!!! 😀

  čas je ozaj niekedy hnusný, že? … ale aj semiačko čaká pokiaľ vyklíči, trpezlivo a ticho v zemi čaká, kedy príde jeho čas … vieš? TEREZA???

  si naprosto úžasná potvora, .. aj keď si takáto, si to TY, a my všetci, ktorý to MÁME vedieť to aj VIEME!!!!

  cmuuuk, tereza 😉

 5. calieen said

  terezky, potesili ste ma aj na dialku, aj ja posielam cmuuk, slniecko nemozem, aj tu je zamracene, ale asi teplejsie ako u vas 🙂

  • inak cali ja som dobrucka moja slubujem 🙂
   asi to tu tak zle znie, ale som naozaj xiixixi

   dufam, ze slniecko vykukne a opalis sa poriadne xixiixi

  • lilah said

   joooj, vieš ako ti tíško závidím to teplo? .. je nám tu zima, a my doma máme teploty .. šééééétci do radu … ( no ale tak ked nie vonkaj aspon vnútorné nie? 😉 🙂 ) …

   to sú ale dneskaj energie, fakt .. 😕

 6. calieen said

  a k článku…veľmi trefné, poznávam mnohé 😆 😉

  • xixi no neviem cali, ja ti drzim palce, budes to mat tazke veru, ale my ta budeme podporovat 🙂
   a my tu tiez tuzime poslniecku aspom na chvilinku 🙂

  • lilah said

   jooo .. tak ma už poznáš dobre tak si prečítaj aj vodnáricu … eli mi to tu dneskaj šplechla, pre dokonalý sebaobraz, vraj neviem hladkať a fúkať … 😛 ( jááááj, ona ma zabije ked si toto prečíta .. som ja ale hnusný škriatok čo? 😉 😀 )

   no ale tak poznávam sa v tom, … je to tak, deti zbožňujem, … mám k nim úctu a rešpekt, sú to pre mňa nádejou, silou .. a je úplne jedno či sú moje aleebo nie a tie potvorky to cítia, preto ku mne idú aj cudzie deti …
   uletená, hm,hm, veľmi ma to mrzí ale som 🙂 , …
   mám rada všetkých a všetko, ale? milujem len raz ( v mojom srdci je len jeden muž, a to aj napriek tomu, že som ho nezískala v prvej láske, ale až v tomto veku .. ) neznášam hrubosť, ..
   a tééémy rozhovoru mením ako rýchlo sa len dá ( ale nie preto, že by som nebola ustálená v názoroch, to nie… len ma prosto zaujíma vvšetko … 😀 ) … no a koniecc koncov … ak ma niekto dožerie ( teda, mňa nevedia dožrať, iba dosiahnu isté hranice,) nastane krátky a jasný a hlavne rýchly proces .. a to je fakt, nafurtom .. prosto nie je a šlus … . aj ty si bola svedkom toho, žee to tak je .. čudovala si sa mi, že to tak dokážem .. alee .. to nie je preto, žee chcem trestať tu osobu, alebo niečo také .. to nie .. jednoducho prestane existovať .. a čo neexist ja sa tým nezaoberám .. bezcitné?
   schíza čo? … hm, hm, hm 😀 😀 😀 😀 ..

   no prečo to tu píšem? .. na porazenie ako ma môžu vidieť iný .. no prosto uletená trumpeta, hm, to je skóre toto, fakt 😕

 7. calieen said

  pošlem mu link, že haloo, niekto ti vidí až do žalúdka 😀

  • lilah said

   hm 😀 😀 😀 😀 sa ti machruje ked si tisíc km od neho čo? no pošli ak máš odvahu 😛 😀 😉 ( šak sa vrátiš moja 😀 :-* )

 8. calieen said

  nuž, článok by ešte predýchal, ale naše komenty by som veru musela vysvetlovať, ale aspoň by videl, ako na neho všetky tri myslíme 😆

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: