elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Rady anjelov na každý deň – Hýčkajte sa

Posted by elizabethin na 15. novembra 2012

Dnes som bola prekvapená aká kartička mi vyšla na atarote a myslím, že presne toto som potrebovala počuť.V poslednej dobe sa veľa naháňam a snažím sa stíhať všetko ako sa len dá. Ukázať ľuďom okolo, že aj napriek tomu, že som nastúpila do novej práce a stojí ma to dosť síl, nervov a energie, nezabúdam na nich a snažím sa nájsť ten čas na rozhovor, ale je to akosi neúnosné.

Kritika z každej strany a pochopenia skoro nikde hmhm.

Naozaj nemám nafukovací deň a bohužiaľ nie som dokonalá a čo ma najviac mrzí, nie som nikoho kópia a tak pre niektorých tým pádom nie som dobrá,lebo sa s takýmto typom charakteru ešte nestretli a robí im problém rešpektovať a akceptovať to, že niekto vie byť dobrým a aj uznávaným inak ako sú zvyknutí.

A tak sa hýčkam a táto karta mi to len potvrdila. Jednoducho, keď ma nemá kto, musím sa sama, lebo len sama viem, koľkým ľuďom sa snažím vzchádzať v ústrety a prispôsobiť a to ma stojí veľa síl a energie.

A preto veľmi ľudsky a s nesmiernou vďačnosťou, ďakujem každému, za každé jedno vľúdne slovo podpory a pochopenia, ktoré si neskutočne vážim a mám Vás všetky moje zlatíčka tak rada a nedám na Vás dopustiť, lebo ste mi neskutočnou oporou v týchto zaťažkávájúcich časoch. Veľmi pekne ďakujem zo srdiečka a sľubujem, že sa hýčkam a dávam na seba a aj Terezky veľký pozor.

Zasloužíte si to nejlepší – tu nejlepší péči a skvělé dary; zasloužíte si být hýčkáni na všech možných úrovních.

Odměnou za takové zacházení se sebou je vděčnost, což je pozitivní energetická vlna, která vám pak zpětně znovu přináší to nejlepší.

Je čas, abyste začali s radostí přijímat do svého života bohatství. Pravé přijetí znamená vděčnost zbavenou pocitů viny a vychází z vědomí, že tím, že přijímáte, dopřáváte druhým potěšení z dávání.

Dáváte-li, aniž byste přijímali, blokujete trvalé a plynulé proudění bohatství. A protože není možné tento věčný proud přehradit, vaše neschopnost přijímat kolem vás vytvoří bariéru.

Proud vás obtéká a směřuje k druhým – zdá se, jako by vás překročil. Vám pak připadá, že vás vesmír přehlíží. Tato skutečnost má však kořeny ve vás.

Hýčkejte se, protože tak odstraňujete bloky, které máte ve vztahu k přijímání. Buďte na sebe hodní dnes i každý další den.

Myšlenka pro tento den

Láskyplně se o sebe starám. Dopřeji si odpolední spánek, pedikúru nebo něco jiného podobně příjemného. Vyjadřuji tím radost ze sebe.

http://karty.atarot.cz/rady-andelu-na-kazdy-den/hyckejte-se

Reklamy

2 komentáre to “Rady anjelov na každý deň – Hýčkajte sa”

 1. anitraM said

  Martinka, si krásna, dobrá dušička a ten, kto to nevidí a chce z teba mať niekoho iného, má proste smolu. Nech poníži svoje nároky a prijíme ťa takú, aká si. Ty si svetielko a tie šedé myšky pri tebe by ho mali prijať a vážiť si ho.
  Ostaň taká aká si plná radosti a lásky na rozdávanie. Objímam ťa Maťka…pohladkaj svoju dušičku niečim pekným príjemným, hrejivým. 😳

  Krásny dník Maťka.

  • dakujem martinka velmi pekne, za podporu a aj pochopenie :-)))
   si nase laskave zlaticko :-)))
   tak dufam, ze sa to do vienoc spravi a ja sa zabehnem a zvyknem si na vsetko a bude to uz ako samozrejma vec v mojom zivote :-))
   ty vies ako som sa na tu pracu velmi tesila, tak dufam, ze sa to vsetko utrasie a bude dobre …
   pekny vecer prajem aj tebe a kazdemu, co sa snazi ostat samym sebou a neda sa zatlacit na miesto kde nevie stat, len preto ze to druhym vyhovuje :-))))

   pappapa zlatko 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: