elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Ako si vytvoriť Zdravé a Pozitívne vzťahy

Posted by elizabethin na 3. novembra 2012

Jakýkoliv proces léčení vyžaduje odhalení a “vypovězení” všech negativních kontraktů a způsobů interakcí. Tím, že se negativní formy nebo modely v aurickém poli čistí pomocí vkládání rukou nebo prací na osobním růstu, negativní postoje, negativní přesvědčení či vzorce chování, které jim odpovídají, se uvolňují a jsou nahrazovány pozitivními.

V průběhu procesu léčení zjistíme, že vztahy s našimi blízkými či přáteli se začnou měnit, některé velmi podstatně. Jestliže se naučíme rozlišovat, o jaký druh kontraktu se ve vztahu jedná, jaké negativní obranné systémy používáme my a jaké náš partner a jak se jim vyhnout, jejich ukončení a vytvoření kontaktů nových bude mnohem snazší.

Čím více si budeme tohoto procesu vědomi, tím bude méně pravděpodobné, že uzavřeme opět nový negativní vztah. Čím větší je množství negativních kontraktů, se kterými se takto rozloučíme, tím více svobody a kreativity získáme a tím bezpečněji se budeme cítit.

Jakmile se uvolníme, abychom mohli být jiní, začne se aktivovat náš sytém pozitivních přesvědčení, který se holograficky promítne do našeho celého života. Rozpadnutím negativního vztahu se uvolní velké množství tvůrčí energie, které je potom možné využít v ostatních oblastech. Náš proces léčení tím bude velmi obohacen. V životě vašeho partnera dojde také k uvolnění kreativity.

Zrušení negativního kontraktu může znamenat i definitivní konec intimního vztahu. V těchto situacích, kdy nás stále více bolí ztráta přátelství nebo důvěrného vztahu a náš zármutek narůstá, pomáhá, když si připomeneme, že láska a učení se vytvářejí v každém druhu vztahu. To, co z přátelství a důvěrného vztahu vždy přetrvává, je láska. Rozpustí se jen to negativní. Bolest a deformace zmizí prostřednictvím učení. Čas zahojí všechny rány. Ale láska vždy zůstává a nikdy jí neubude. Jak naši staří přátelé a partneři procházejí změnami, které jsou pro jejich vývoj nutné, může dojít i k tomu, že se znovu s těmito lidmi setkáme a nás vztah se znovu obnoví. Láska tam bude pořád.

Vyšší smysl vztahů

Naše negativní interakce ve vztazích mají za následek cykly léčení vedoucí k našemu hlubšímu sebepoznání a k individuačnímu procesu, který je hlavním účelem životných zkušeností na čtvrté úrovni pole. Onemocnění, která jsou výsledkem negativních reakcí na vztahy, nám pomáhají vyjasnit si, kdo jsme, a pochopit, kdo nejsme. Z vydařených vztahů se také učíme, kdo jsme, i když také mohou být někdy těžké a vést rovněž k onemocnění. Jestliže ve vztahu nerosteme tím, že se učíme něco o sobě, potom tento vztah není úspěšný.

To neznamená, že bychom měli setrvávat ve vztazích, které jsou plné bolesti a trápení. V těchto případech bývá obvykle součástí našeho učení pochopit skutečnosti, že máme vztah opustit a vytvořit si v životě lepší situaci. Čím více sami sebe známe a čím více se ze své závislosti uzdravujeme, tím více se o sobě můžeme potom naučit ve šťastném, hladce plynoucím a živém vztahu. Čím více individualizovanými se staneme, tím více jsme nezávislejšími.

A toto je ten neobyčejný okamžik, po němž všichni tak toužíme, o který tak usilujeme a který se v budoucnosti stane tak běžným.

Až se naučíme věřit v sebe a jádro našeho Bytí, ctít a vážit si jeden druhého, radovat se z naší různosti, budeme si vytvářet zdravé a nezávislé vztahy automaticky.

https://elizabehtin.wordpress.com/2012/09/05/ludske-energeticke-polia-a-vztahy/#more-6591

zdroj -Barbara Brennan Zjevení světla – cesta sebeuzdravování

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: