elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Ľudské energetické polia a vzťahy

Posted by elizabethin na 5. septembra 2012

Všechny naše vztahy, a to jak minulé tak současné, jsou nesmírně důležité pro naše zdraví, léčení a pro náš osobní rozvoj. Z holistického hlediska je realita každého z nás hluboce propletena s realitami ostatních prostřednictvím našich aurických interakcí a spojení.

Dobré interakce jsou základem našeho zdraví, negativní vedou k onemocnění či zranění. Sejdeme-li se a prolnou-li se naše energetická pole, darujeme si lásku. Pozitivní účinky se dostaví hned – pociťujeme více radosti.

Když se sejdeme a je mezi námi nesoulad, vzejde z toho životní lekce nebo cyklus léčení, což může být prožíváno jako negativní.

V takových vztazích pak často používáme navyklé podvědomé negativní způsoby interakcí, z čeho vnikají různé negativní prožitky. Proto je pro nás nanejvýš důležité naučit se komunikovat s ostatním zdravým způsobem.

Naučit se pozitivním způsobům, jak reagovat na energetické obranné systémy tak, aby se oba partneři uzdravovali a dosáhli tak zdravých energetických výměn a spojení.

Vliv pozitivních a negativních smluv a systémů přesvědčení na naše vztahy

Na všechny naše vztahy se můžeme dívat jako na smlouvy. Smlouva o vztahu je uzavřena na základě nevyhlášené, obvykle podvědomé dohody mezi lidmi o tom, jak se budou k sobě chovat včetně toho, co budou či nebudou říkat či dělat. Zdravé pozitivní vztahy jsou nezávislé a mají stanovené smlouvy o čestnosti, upřímnosti, podpoře a vzájemné péči.

Je v nich dostatek místa pro svobodu, tvůrčí činnost a sebevyjádření, stejně jako pro zdravou péči a zájem o druhého. Pozitivní kontrakty napomáhají růstu osob, kterých se týkají. Naproti tomu vztahy závislé jsou vytvářeny prostřednictvím negativních a nezdravých kontraktů, které omezují, chytají do pasti, využívají, řídí a kontrolují či dokonce zastrašují zúčastněné osoby. Blokují kreativitu, sebevyjádření i osobní svobodu a nepříznivě ovlivňují osobní růst každého, koho se týkají.

Všichni vytváříme jak pozitivní tak negativní kontrakty. Převážnou většinu času jsou to kontrakty podvědomé a fungují automaticky. Sféry našeho života, ve kterých všechno probíhá hladce a které nám přinášejí pocit naplnění, jsou oblastmi, kde vytváříme s ostatními kontrakty pozitivní. Tam, kde máme problémy, vytváříme s ostatními kontrakty negativní. Primárním důvodem těchto smluv je naše snaha vyhnout se pocitům a prožitkům, které nechceme mít. Spolu s nimi však zamrzá naše životní energie a tedy i tvůrčí energie, kterou v sobě máme.

Pod negativními kontrakty neleží pouze náš strach ze životních zkušeností, ale také naše negativní přesvědčení o tom, jaký svět je, které pochází z dětských traumat. Pokaždé, když procházíme nějakým negativním prožitkem, stanou se naše negativní přesvědčení silnějšími a více nás v životě omezují. Energetické vědomí související s negativními přesvědčeními se projeví v sedmé vrstvě energetického pole jako stagnace a zdeformování.

Deformace postupují do nižších úrovní aurického pole. Na čtvrté úrovni, kde jsme spojeni s druhými, se projeví deformace v podobě bloků v poli jednotlivce nebo negativními interakcemi mezi lidmi. Deformace postupují dál do nižších úrovní pole, až se dostanou na úroveň fyzického těla. Tady je vnímáme jako neklid, starosti a nemoc.

 

zdroj -Barbara Brennan Zjevení světla – cesta sebeuzdravování

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: