elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Typy na meditáciu s Bielou farbou

Posted by elizabethin na 23. augusta 2012

 

Pre bližšie vysvetlenie, ako to funguje s farbami aO význame Bielej farby sme si povedali už v tomto článku   Tajomstvo Bielej farby a zozbierala som kolekciu obrázkov, ktorú si môžete predtým pozrieť, kým začnete meditovať, alebo robiť jednotlivé cvičenia, aby ste sa ľahšie mohli  naladiť na túto farbu. Sú v tomto článku  Ľúbim BIELU farbu.

 A ako to funguje s farbami a ich schopnosťou liečiť si prečítajte v článkoch Aura-soma, terapia Liečenia farbami a  Aura-soma, Liečba tela a duše. Vyskúšajte aj Ako kombinovať Bielu farbu s ostnými  , Typy na cvičenia s Bielou farbou a uvidíte aj sami.

Veľa pôsobivých zážitkov praje Eli.

 

Bílá: Cvičení 1

Bílá je také barvou očištění. Proto chceme toto cvičení věnovat vnitřnímu očištění. Pohodlně se uložte nebo posadte a volněte se. Pokud chcete, pusťte si pěknou uklidňující hudbu. Nechte nad sebou vytvořit malou světelnou kouli. Kouli z čistého, bílého světla. Vizualizujte tuto kouli svým vnitřním zrakem. Jakmile bude jasná a uvidíte ji zřetelně, nechte tuto kouli pomalu růst.

Představte si, že nafukujete balón. Přesně tak nechte s pomocí svého dechu tuto malou, bílou  větelnou kouli růst, stále víc. Je stále světlejší, září jako čiré bílé světlo. Nechte ji růst tak dlouho, dokud nebude velká tak, že do sebe pojme vás. Ležíte nebo sedíte v této bílé světelné kouli s myš-lenkami energetického pročišťování. Nyní v duchu všechno, co vás stísňuje, zcela vědomě odevzdejte tomuto bůému světlu. Čiňte to tak dlouho, dokud vám  edojdou nápady.

Pak poproste o to, aby bylo nyní i všechno, čeho jste si nevšimli a co k vám nepatří, rovněž odevzdáno tomuto bůému světlu. Jakmile bude všechno, co vás energeticky zatěžovalo, bílému světlu odevzdáno, poproste o očištění. Nyní by mohlo toto světlo vyplnit všechny mezery, vzniklé odevzdáním. Zůstaňte ještě chvíli tak, jak jste a pak cvičení ukončete tím, že necháte bůou kouli opět smrsknout na počáteční velikost. Pokračujtetak dlouho, dokud zcela nezmizí.

Bílá: Cvičení 2

Toto cvičení vám objasní, že jsou v bílé obsaženy všechny barvy stejným dílem. Potřebujete několik pomocných  rostředků. Vezměte si bílý list papíru a sedm pastelek v barvách duhy. Pusťte si pěknou uklidňujícíhudbu. Nyní začněte na bílý papír kreslit velkou duhu. Popusťte uzdu své fantazii. Může vyplnit celý papír nebo tvořit jen malý proužek na horizontu. Začněte červenou, pak pokračujte oranžovou, žlutou, zelenou, modrou – od světlé k tmavé, a nakonec fialovou. Pozorně tuto duhu sledujte. Vciťte se do každé jednotlivé barvy.

Pak se vciťte do celé duhy. Po chvíli list papíru prostě obraťte. Opět je před vámi bůá plocha. A přece s jistotou víte, že tento list papíru obsahuje energie celého  barevného spektra. Nejen viditelného. Zde je obsaženo všechno, a sice ve dvou částech. Vciťte se nyní do zadní strany, tedy do bůé plochy, s vědomím, že obsahuje celé barevné spektrum. Cítíte ten rozdíl oproti pestré, přímo viditelné, barevné přední straně? To je vynikající cvičení, které můžete provádět i ve skupinách.

Bílá: Cvičení 3

Cílem tohoto cvičení je pročištění prostoru. Prostoru, jenž je energeticky zašpiněn. Známe nejrůznější očistné rituály k projasnění a pozitivnímu nabití prostorů. Jedním z velmi účinných je vykuřování kadidlem. Potřebujete vykuřovací uhlí a ohnivzdornou misku. Získáte je ve specializovaném obchodě. Může to znít trochu komplikovaně, ale není tomu tak. Vyzkoušejte to, účinky vás příjemně překvapí. Vezměte si misku a vložte do ní obyčejný písek. Pokud nemáte k dispozici přírodní písek, je skvělý písek pro ptáky, který získáte levně v supermarketu. Tento písek slouží k tomu, aby teplo  nepronikalo do podložky a aby miska pevně stála.

Nyní zapalte jednu tabletu uhlí (speciálního na vykuřování) nad hořící svící. Stačí, když tabletu podržíte jen jednou stranou nad plamenem. Pak uhlí položte na písek a počkejte, než bude rozžhavené doběla. Trvá to přibližně 5 až 10 minut. Dříve, prosím, na uhlí nic nepokládejte, uhasilo by se. Pokud je uhlí rozžhaveno skrz naskrz, vložte na něj několik drobečků klejopryskyřice. Vznikne dým, bílý dým, velmi příjemně vonící. Nyní můžete začít. Zavřete všechna okna a dveře ven. Nyní procházejte s vykuřovací miskou svým bytem, resp. domem. Zajděte do všech koutů, do všech výklenků místností. Pokud chcete vykuřovat velmi intenzívně, můžete předtím otevřít i všechny skříně. Když nyní obcházíte s miskou, držte se následující myšlenky: „Všechno co sem nepatří, se nyní  rozplyne v bílém kouři”, „Všechno nyní díky očištění bilým kouřem přijme opět své prvotní vibrace”, „Všechno  negativní, všechny negativní formy myšlení budou nyní očištěny v bílém kouři a odstraněny”.

Pokud jste dokonale hotovi se svým pokojem, bytem či domem, přestaňte doplňovat pryskyřici a otevřete všechna okna a dveře ven. Nechte na několik minut působit pořádný průvan. Jakmile bude dým pryč, jistě pocítíte změnu. Ve vašich místnostech se rozvine skvělá čistota a jas. Tip: V místnostech s velkým provozem, jako jsou obchody, ordinace a podobně, byste měli toto očišťování provádět nejméně jednou týdně. Uvědomte si totiž: Stejné přitahuje stejné. Pokud se někde objeví po nějaké hádce či nedorozumění negativní energie, živí se tyto formy myšlenek stejným, to znamená, že přitahují totéž.

zdroj – Jurgena Pfaffa, Techniky liečenia farbami

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: