elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Ako kombinovať Bielu farbu s ostnými

Posted by elizabethin na 17. augusta 2012

O význame Bielej farby sme si povedali už v tomto článku   Tajomstvo Bielej farby a zozbierala som kolekciu obrázkov, ktorú si môžete predtým pozrieť, kým začnete meditovať, alebo robiť jednotlivé cvičenia, aby ste sa ľahšie mohli  naladiť na túto farbu. Sú v tomto článku  Ľúbim BIELU farbu.

Pre bližšie vysvetlenie, ako to funguje s farbami a ich schopnosťou liečiť si prečítajte Aura-soma, terapia Liečenia farbami a  Aura-soma, Liečba tela a duše. Vyskúšajte a uvidíte aj sami.

A v tomto článku si môžete prečítať, čo sa vám môže snažiť vaše podvedomie povedať,ak máte v niektorom období nutkanie alebo chuť nosiť určité farebné kombinácie, alebo sa nimi obklopovať.

Veľa pôsobivých zážitkov praje Eli.

 

Bílá a červená – Oslabení nebo přebytek energie, tak zní otázka. V každém  případě je to odkaz na nějaké nastávající zhodování na fyzické úrovni. Myslete na to, že máte v bílé barvě k dispozici celý potenciál, je třeba se pouze rozhodnout.

Bílá a oranžová – Skvělá kombinace pro přijímání rozhodnutí, která nás čekají. Člověk si zde může užívat plnými doušky, plný radosti ze života a síly. Je snadné přesně hodnotit všechny možnosti, protože máme k dispozici veškerý potenciál.

Bílá a žlutá Bílá znamená rozhodnutí, všechny barvy stejným dílem. Žlutá zastupuje trávení, partnerství, obavy, emoce. S pomocí těchto barev je podporována schopnost rozhodování v tématech žlutých vlastností.

Bílá a růžová – Rozhodování ze srdce? Rozhodování v nějaké srdeční záležitosti? Vyloučit rozhodování o výkyvech citů? To všechno by mohlo být intuitivním důvodem ke zvolení takové kombinace barev.

Bílá a olivově zelená – Co byste rádi rozhodli? Tato barevná kombinace vyjadřuje, že byste chtěli učinit nějaké rozhodnutí v oblasti svých ženských vlastností. Něco zřejmě touží být transformováno ze stavu chaosu k pořádku. V bílé máte svobodnou volbu, máte k dispozici celé barevné spektrum, stačí po něm jen sáhnout.

Bílá a zelená – Milovník přírody. Zelená jako lesy a pole, bílá jako jasné sluneční světlo. Kromě nějakého nastávajícího rozhodnutí se zde projevuje silná potřeba světla a přírody. Člověk zřejmě jen potřebuje jinak vytýčit své vlastní,  individuální hranice.

Bílá a tyrkysová – Srdce by chtělo komunikovat o všem, co ho tísní. Chtělo by hovořit o rozhodnutích, která má před sebou a nechce se mu do nich. Bílé světlo spojené s tyrkysovou vlastní mnoho duchovních aspektů, které touží ze srdce přejít do reality.

Bílá a modrá – Je zapotřebí jisté fáze klidu, abychom se navrátili sami k sobě a dokázali učinit konkrétní rozhodnutí. Také potřeba ženské starostlivosti.

Bílá a fialová – Kdybychom smíchali tyto dvě barvy, vznikla by velmi světlá fialová. Barva, zastupující nejvyšší duchovno. Pokud chcete meditovat, pak je to správná volba k rychlému postupu na jiné úrovně. Uvědomte si však, že této kombinaci chybí uzemnění. Jako doplněk bych vám poradil pár červených ponožek. V hluboké meditaci by člověk jistě mohl získat mnoho rad pro rychlejší rozhodování záležitostí, které má před sebou.

Bílá a magenta – Zde je magenta ukazována s pomocí bílé také jednou světlejší. Absolutní volání duše po nekonečné, bezvýhradné, božské lásce a přízni. Je zde však nebezpečí, že se člověk se svou pozorností ztratí v maličkostech a ještě více bude vnímat větší, nadřazené souvislosti.

Bílá a hnědá/béžová – Bílá již je v béžové obsažena, protože béžová není ničím jiným než světle hnědou. Je zde signalizována velmi silná spojitost se zemí a přírodou. Kdo narušuje vaši svobodu rozhodování? Považuje vás někdo za vždy schopného rozhodnutí – nebo jste to dokonce vy sami? Nikdy nezapomeňte, že v bílé barvě máte všechny možnosti otevřené, potřebujete se jen rozhodnout, v tomto případě máte vždy k dispozici celý potenciál barev. Netrvejte křečovitě na jednom stanovisku, objasněte si všechny možnosti – bílá vám při tom pomůže.

Bílá a černá – Zde se setkávají dva extrémní protiklady. Jednak zářivá bílá, která obsahuje všechny barvy a otevírá, a pak temná čerň, která všechny barvy absorbuje a žádné neuvolňuje, a tím izoluje a chrání. Projevuje se zde téma duality. Všechno má vždy dvě strany: Bez černé by nebyla bílá. Bez ženskosti mužnost. Bez hluku žádné ticho… V seznamu bychom mohli pokračovat donekonečna, s příklady z našeho světa. Zde je oslovováno zacházení s dualitou. Tato  kombinace se může stát skvělým pomocníkem

Jurgena Pfaffa, Techniky liečenia farbami

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: