elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Anjelské karty – Pokoj

Posted by elizabethin na 8. júla 2012

Na mojich potulkách po internete som znova zavítala na atarot a vytiahla si kartičku na ďalší týždeň, ktorá hovorí o pokoji v nás. Ak máme pokoj v duši, ten sa potom odráža aj navonok. Ja sa snažím celý život dôverovať ako Bohu, tak i prírodným a anjelským bytostiam, ktoré nás sprevádzajú životom a pomáhajú nám práve vo chvíľach veľkého rozhodovania a zlomových okamihoch. Preto sme sem na zem prišli, prežiť ich a lepšie tým pochopiť aj samých seba a svoje vnútorne nastavenie, hodnoty a pohľad akým sa pozeráme na okolitý svet. Najlepšiu radu, akú vám každý môže dať je, nájsť kľud v sebe aj v období najväčšieho zmatku a zistiť, čo vlastne chcete a prečo je to tak. Nech vám vaše srdiečko napovie a tá cesta je tá cesta, ktorú ste sa prišli sem naučiť. Všetko ostatné si už len sami privodíte a tým si to treba aj odžiť. A na to tu máme týchto Anjelských pomocníkov. Krásnu nedeľu praje Eli.

Klid

Ve vašem životě nastává doba většího vnitřního klidu a ticha.

Klid v duši znamená cítit se v bezpečí a vědět, že je o nás za všech okolností postaráno. I když vaše logická mysl nemůže přijít na to, jak by se dal určitý problém vyřešit, pokoj v duši znamená, že můžete důvěřovat Bohu, že zařídí zázračné řešení.

Víra tohoto druhu je vždy ospravedlněná, protože pro zakoušení zázraků je přímo nezbytná.

Touto kartou vás andělé ujišťují, že v sobě mír duše najdete. Můžete být klidní i uprostřed velkého zmatku.

Bylo by chybou si myslet, že k tomu, abyste byli šťastní a klidní, musíte čekat, až bude váš život bez problémů. Opak je ve skutečnosti pravdou. Nejprve pracujte na klidu a teprve potom se vaše problémy zmenší a zcela zmizí. Klid je vaším přirozeným duševním rozpoložením a andělé nyní společně s vámi pracují na jeho dosažení.

zdroj –http://karty.atarot.cz/andelske-karty?do=multipleReading-submit

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: