elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Ľudia Topoľa narodení v období od 1.5 do 14.5.

Posted by elizabethin na 17. mája 2012

Hlavními rysy tohoto stromu jsou spolehlivost, obětavost, nejistota, horší přizpůsobivost a sklony k pesimismu. Ale pojďme se na to podívat blíže…Lidé topolu jsou fyzicky velmi přitažliví.

Zvláště ženy vynikají takovým půvabem, že vzbuzují obdiv mužů a závist ženských protějšků. Nebývají domýšliví, naopak jsou obětavý a rádi nezištně konají dobré skutky. Povahové rysy „topolu“ mu však mohou bránit si vychutnávat život na plno. Často se trápí, a dělá si starosti kvůli malichernostem. Téměř nesnáší kritiku, a občas jej vyvedou z rovnováhy sebemenší nepříjemnosti. Přímo nesnáší změny a může přijít o mnoho příležitostí a šancí na úspěch.

Majetek většinou nepovažuje za hlavní smysl života, přesto s penězi zachází opatrně, nezapomíná myslet na budoucnost a jen výjimečně se ocitá ve finanční tísni. Špatně snáší samotu.

Lidé narození ve znamení topolu mají umělecké, výtvarné sklony a značné organizační schopnosti. Jsou plni nápadů a myšlenek, ale ne vždy se jim daří je realizovat. Ke své práci potřebují pocit volnosti a nepostradatelnosti. Velmi citlivě vnímají omezování osobní svobody a snadno propadají pesimismu. Jsou obětaví a spolehliví, a možná právě proto vynikají v mnoha zaměstnáních.

Láska pro ně hodně znamená, má srdce schopné velkých citů, ale málokdy je naplní. Jsou hodně nároční a potřebují tolerantního partnera. Neradi přistupují na kompromisy. Jejich odolnost vůči nemocem je značná, ale většinou se o své zdraví odmítají starat, což může mít za následek celkové zhoršení zdravotního stavu…

A co energie z topolů ? Jejich energie je vhodná na strachy a úzkosti, především z neznámých příčin, nebo obav z neštěstí. Rozvíjí schopnost navazování kontaktů a komunikaci. Je také vhodný pro děti z důvodů toho, že je zbavuje strachu z „bubáků“. Je majestátný a jeho energie je silná a odolávající vlivům. I vy se tak budete cítit, jestliže budete používat jeho energii. Nabídne vám svou spolehlivost, skromnost, mnohostrannost a otevřenost.

Všem přeji krásný víkend, Pavel

zdroj

http://www.energiestromu.cz/

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: