elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Horoskop na obdobie od 14. – 20.5.2012 od Háda

Posted by elizabethin na 15. mája 2012

 


Diagram ukazuje situaci ve středu 16.5.2012

Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

 • Slunce
  stojí ve znamení Býka. Slunce v tomto znamení způsobuje že do popředí lidského snažení se dostávají peníze, nemovitosti, územní nároky. V tomto znamení Slunce podporuje v lidech materiální touhy.
  Konjunkce Slunce s Jupiterem. Ta umožňuje napřít vůli k uskutečňování našich ideálů. Aspekt přeje divadlu a dejte si pozor na přílišné iluze v lásce.
  Ve středu začíná působit konjunkce Slunce s Merkurem. Je to aspekt, který zlepšuje chápavost, schopnost se učit a umožňuje prosazení intelektu.
  Od nedělie kvadratura Slunce s Neptunem bude způsobovat konflikty mezi naší vůlí a ideály. Lidé velmi často vystupují dvojace, honí se za přeludy a neuskutečnitelnými sny, aspekt vyvolává hyperemotivitu, přecitlivělé jednání a reakce.
 • Lilith – Černá Luna, která ovlivňuje pudovou sexualitu, stojí ve znamení Býka. V tomto znamení Lilith způsobuje rozpínavost smyslnosti a zesiluje působení Venuše.
 • Merkur
  stojí ve znamení Býka. Intelekt je v tomto znamení poněkud pomalejší, ale v každém případě mají lidé pod jeho vlivem pevné názory a planeta přeje krátkým cestám za odpočinkem.
  Konjunkce Merkuru s Jupiterem podporuje soulad mezi inteligencí a úsudkem. Je to aspekt zvyšující optimismus, smysl pro formu, estetický cit. Přeje literární tvorbě.
 • Venuše
  stojí ve znamení Blíženců a je retrográdní. Symbol lásky a tělesnosti v podvojném znamení. Může svádět k nevěrám, dejte si pozor i na infantilní milostná vzplanutí:-))). Díky svému zpětnému pohybu bude způsobovat, že lidé rychle střídají své názory, to co v citech platilo včera, zítra již je jinak. Chování se soustřeďuje pouze na efekt, vztahy jsou posuzovány spíše tím jak vypadají pro druhé a co si druzí myslí.
  Trigon Venuše se Saturnem přeje dlouhodobým vztahům, citům prověřeným časem.
 • Mars
  stojí ve znamení Panny.Dává schopnost využívat efektivně síly, zlepšuje smysl pro strategii a kombinace. Pomáhá jemné a živé inteligenci.
  Nicméně do středy nepěkně zhoršuje postavení Marsu opozice Marsu s Neptunem, která nás bude ohrožovat zvýšeným nebezpečím úrazů. Lidé bývají hyperemotivní, mají tendence k úletům a únikům všeho druhu, hýčkají si pocity nepochopení a prchají do iluzí.Trigon Marsu s Plutem podporuje tajné činnosti všeho druhu. Podporuje vznik ilegálního boje, vzpour. Jedná se tedy o velmi neklidný a destabilizující aspekt. Lze tedy předpokládat, že nemůžeme očekávat klid ani ve společnosti a ve světě, ani od excesů přírody.
 • Jupiter
  stojí ve znamení Býka. V tomto znamení Jupiter přeje financím, umožňuje řešit citové otázky, přeje umění. Negativem bývá to, že poněkud zvyšuje pohodlnost.
 • Saturn
  je retrográdní a stojí ve znamení Vah. Směřuje lidi k zamyšlení o své roli v rodině, společnosti. Dochází k revidování společenských rolí, identifikaci  lidí se společností, rodinou, systémem. Lidem pak dává šanci na změny. Nezaručuje však, že změny budou vždy smysluplné, či pozitivní. Váhy nabízejí vždy cesty dvě.
 • Uran
  stojí ve znamení Berana. Uran, vládce Vodnáře, vnáší do prvního znamení vlny poznání. Postavení symbolizuje boj za altruistické cíle, boj proti zkostnatělým strukturám, boj za osvobození proti diktaturám, boj za nové poznání. V tomto postavení může postavení vytvořit nečekané a nové situace, které mohou být ovšem i nad lidské síly. V každém případě je nutné počítat s tím, že doba, již tak dosti neklidná, se stane ještě poněkud výbušnější.
  Kvadratura Uranu s Plutem znamená změnu, zvrat. Tato změna může proběhnout jak na úrovní společenské, materiální, či může dojít k zvratu ve vědeckém poznání. K této změně ale může dojít i poněkud bouřlivým způsobem.
 • Neptun
  stojí ve znamení Ryb. Vliv planety by měl vnést duchovno do našeho života. Lze očekávat, že mnohem větší počet lidí než dnes pochopí, že materiálno není vše, a že musí svým životů dát smysluplnější rozměr. Obecně získají větší význam jak duchovní nauky, tak umění.
 • Pluto
  stojí ve znamení Kozoroha a je retrográdní. Pluto v tomto znamení je interpretován jako předpoklad hlubokých společenských a politických změn. Doba jakoby spěje k svému osudu. Naposledy byl Pluto v Kozorohu v letech v letech 1762 až 1777 – to je právě v době přestavby společnosti (doba vlády Marie Terezie,vynález parního stroje, rozpuštění jezuitského řádu, založení Londýnské burzy, vyhlášení nezávislosti USA – například). Samozřejmě se nabízí myšlenka že se vlastně otvírá možnost konečného zametení s demokracií – nastolení Nového světového řádu. I když nejsem až tak velký příznivce konspirativních teorií, tento závěr se mi jeví jako logický. Nicméně je i jiná možnost interpretace. Vzhledem k tomu že v Kozorohu setrvá Pluto až do roku 2024 je možné že v průběhu jeho pobytu se projeví celkové zhroucení společenských struktur ať už z důvodů ekonomických, tak z důvodů vlivu přírodních sil. Díky retrográdnosti bude jeho vliv poněkud utlumený a zpožděný a může se zdát, že změny se zastavily.

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji Venuše, Saturn a Mars.

Mějte se hezky…

zdroj – eldar.cz/hade

https://elizabehtin.wordpress.com/horoskopy-a-znamenia/

.

https://elizabehtin.wordpress.com/numerologia/

.

Reklamy

2 komentáre to “Horoskop na obdobie od 14. – 20.5.2012 od Háda”

 1. anitraM said

  Uff toto je pre mňa vysoká matematika. 🙄 Tiež mám takýto zostrojený podľa mojich údajov, ale musela by som si poriadne prezrieť čo znamenajú jednotlivé domy a keď v nich mám obsiahnutých viac planét a ešte k tomu aj bod smrti a Chinón.Už som polovicu z toho, čo mi povedala astrologička zabudla. 😆
  Ty tomuto popisu zrejme rozumieš Eli však?

  • ach jaaj martinka, z casti rozumiem, ale neviem najst vhodnu knihu na vysvetlenie vsetkych aspektov hmhm
   v dnesnej dobe existuju uz na to prepocitavacie programi, do ktoreho zadas vsetky potrebne udaje a on ti to jednoducho vypocita 🙂 takze tvoj numeroskop alebo horoskop alebo astrologoskop a vsetko podobne a aj konjukcie s partnerom mas za 10 sekund z programu a zaplatis 100 eur 🙂
   uz malokto vie zostavovat podla kreslenia na kotuciku ako je tento
   ja som sa roaz o tom podla navodu pokusala, ale na to potrebujes udaje a mnoho ludi nevie kedy sa presne narodilo, cas a vznikaju tam potom odchylky
   takze mat program a si baba jaga ako svet a vytlacis a doucis sa 🙂 takych je vela, ale tie co vedia z toho citat a aj ti povedia co je medzi riadkami je malo 🙂 tak ale ja musim este na sebe dlho pracovat xiixix az budem dobra v tomto xixiix
   papappa a nech sa dari 🙂 je to dobre citanie, mna to zaujima a tak dufam, ze to oslovi aj ostatnych 🙂
   pa a pekny den martinka 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: