elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Rada od Oprah Winfrey …

Posted by elizabethin na 7. mája 2012

Obklop sa iba ľuďmi, ktorý ťa zdvihnú vyššie.

A ja by som dodala áno, sú priateľstvá, ktoré si vyberáme sami a posúvajú nás ďalej. Sme s nimi spokojní, lebo sme sa tak sami rozhodli, kvôli určitej príčine. Ale sú aj vzťahy ako rodinné putá s ktorými sme sa narodili a ktoré nás tiež môžu veľmi posunúť dopredu, ak zmeníme uhol pohľadu a uvidíme v nich to, čo nám odkazujú.

Je to lekcia, ktorú si nevyberáme, ale prišli sme si ju odžiť a prijať a je len na nás ako dlho nám to potrvá a kam zavedie. Pretože všetko je len uhol pohľadu a Boh ako aj Nebeské bytosti a Prírodné bytosti sú tu na to, aby nám pri tomto pomáhali .

Keď si to uvedomíme, zistíme, že sú veci , ktoré dokážeme v svojom živote ovplyvniť a to je dobré a sú veci, ktoré sme sa prišli naučiť akceptovať a rešpektovať a tým si odžiť určitú lekciu a mnohokrát je to akceptácia rodiny a rodinných príslušníkov. Len tak sa staneme celistvými na svojej ceste životom a pochopíme aj svoj zmysel toho , prečo sme tu.

A preto Vám prajem Milí čitatelia, aby ste si urobili sami dobrý začiatok týždňa a našli v každej situácii to dobré pre vás a možnosť rásť v svojom živote ďalej ku spokojnosti a šťastiu, ktoré tak všetci v sebe hľadáme.

vaša eli

Reklamy

4 komentáre to “Rada od Oprah Winfrey …”

  1. I love this post, translated by Google 😉 Its so true when you say that everything is part of the bigger picture, that only God can see. We have trust and love the journey and the people. Friends and family and so on they all have a purpose in our life-all we need is eyes to see it.
    sending love and light to you Eli!

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: