elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Horoskop na obdobie 26.3. – 1.4.2012 od Háda

Posted by elizabethin na 26. marca 2012

Astrologický diagram


Diagram ukazuje situaci ve středu 28.3.2012

Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

 • Slunce
  stojí ve znamení Berana. Znamení Berana je ovládané Marsem. Toto znamení symbolizuje válečnické ideály. Slunce je v tomto znamení povýšeno, dodává lidem energii a vitalitu.
  Konjunkce Slunce s Uranem zanáší do lidských činů a skutků prvky, které přesahují individuální osudy, nicméně se ale může stát že vše se mění v boj s větrnými mlýny bez jasných a pro budoucnost potřebných výsledků.
  Kvadratura Slunce s Plutem. Aspekt komplikuje sexuální vztahy, lidé mají tendence k sebedestruktivnímu chování, i malé problémy se stávají nepřekonatelnými překážkami.
  Do středy konjunkce Slunce s Merkurem zlepšuje chápavost, bystrost, schopnost se učit a pomáhá prosazení intelektu.
 • Lilith- Černá Lunakterá ovlivňuje pudovou sexualitu, stojí ve znamení Býka. V tomto znamení Lilith způsobuje rozpínavost smyslnosti a zesiluje působení Venuše.
 • Merkur
  stojí ve znamení Ryb a je retrográdní.  Planeta bude způsobovat zmatky, chaos v myšlení lidí. Pro většinu z nás je při tomto postavení problém odlišit své představy a sny od reality, ztrácí se kontakt s běžným životem. V tomto týdnu bychom se neměli pouštět do řešení problémů vyžadujících čistě intelektuální řešení.
  Konjunkce Merkuru s Uranem probouzí v lidech intelektuální nezávislost, přeje nápadům v literatuře, vědě a informatice.
 • Venuše
  stojí ve znamení Býka. V tomto znamení je Venuše vždy dobře umístěna. Planeta podporuje stálost citů, smlouvy uzavřené v tomto období jsou pevné a stálé. Planeta přeje všem kteří se živí uměním. Vztahy vzniklé s Venuší v tomto znamení mají slušné předpoklady pro věrnost a neměnnost.
  Do středy působí konjunkce Venuše s Jupiterem, která přeje umění a všem kteří se uměním zabývají. Aspekt přeje dlouhodobým milostným vztahům a přináší štěstí při cestování.
 • Mars
  stojí ve znamení Panny a je retrográdní.V tomto postavení Mars lidem znemožňuje odpočívat, relaxovat, lidé pak ztrácí síly ve snaze nedělat chyby a za každých okolností se správně rozhodovat.Postavení Marsu způsobuje nedostatek důvěry mezi lidmi, způsobuje nutkání na lidech kolem sebe hledat chyby.Do úterý celkové působení Marsu ještě zhoršuje trigon Marsu s Plutem. Podporuje tajné činnosti všeho druhu. Podporuje vznik ilegálního boje, vzpour.Jedná se tedy o velmi neklidný a destabilizující aspekt. Lze tedy předpokládat, že nemůžeme očekávat klid ani ve společnosti a ve světě, ani od excesů přírody.


  Vše ještě zhoršuje opozice Marsu s Neptunem, která nás bude ohrožovat zvýšeným nebezpečím úrazů. Lidé bývají hyperemotivní, mají tendence k úletům a únikům všeho druhu, hýčkají si pocity nepochopení a prchají do iluzí.

 • Jupiter
  stojí ve znamení Býka. V tomto znamení Jupiter přeje financím, umožňuje řešit citové otázky, přeje umění. Negativem bývá to, že poněkud zvyšuje pohodlnost.
  Trigon Jupitera s Plutem v obecném hledisku stojí v dějinách velmi často při zániku politických systémů, paradigmat a podobně. Přináší progresivní změny. Aspekt přeje okultismu, magii.
 • Saturn
  je retrográdní a stojí ve znamení Vah. Směřuje lidi k zamyšlení o své roli v rodině, společnosti. Dochází k revidování společenských rolí, identifikaci  lidí se společností, rodinou, systémem. Lidem pak dává šanci na změny. Nezaručuje však, že změny budou vždy smysluplné, či pozitivní. Váhy nabízejí vždy cesty dvě.
 • Uran
  stojí ve znamení Berana. Uran, vládce Vodnáře, vnáší do prvního znamení vlny poznání. Postavení symbolizuje boj za altruistické cíle, boj proti zkostnatělým strukturám, boj za osvobození proti diktaturám, boj za nové poznání.V tomto postavení může postavení vytvořit nečekané a nové situace, které mohou být ovšem i nad lidské síly. V každém případě je nutné počítat s tím, že doba, již tak dosti neklidná, se stane ještě poněkud výbušnější.
 • Neptun
  stojí ve znamení Ryb. Vliv planety by měl vnést duchovno do našeho života. Lze očekávat, že mnohem větší počet lidí než dnes pochopí, že materiálno není vše, a že musí svým životů dát smysluplnější rozměr. Obecně získají větší význam jak duchovní nauky, tak umění.
 • Pluto
  stojí ve znamení Kozoroha. Pluto v tomto znamení je interpretován jako předpoklad hlubokých společenských a politických změn. Doba jakoby spěje k svému osudu. Naposledy byl Pluto v Kozorohu v letech v letech 1762 až 1777 – to je právě v době přestavby společnosti (doba vlády Marie Terezie,vynález parního stroje, rozpuštění jezuitského řádu, založení Londýnské burzy, vyhlášení nezávislosti USA – například).Samozřejmě se nabízí myšlenka že se vlastně otvírá možnost konečného zametení s demokracií – nastolení Nového světového řádu. I když nejsem až tak velký příznivce konspirativních teorií, tento závěr se mi jeví jako logický.Nicméně je i jiná možnost interpretace.Vzhledem k tomu že v Kozorohu setrvá Pluto až do roku 2024 je možné že v průběhu jeho pobytu se projeví celkové zhroucení společenských struktur ať už z důvodů ekonomických, tak z důvodů vlivu přírodních sil.

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude nejsilněji působit Slunce, Venuše a Mars. Je určitě na místě varování před silně nepříznivým vlivem Marsu.

Mějte se hezky…

S láskavým zvolením autora týchto horoskopov. Ďakujem nie len za seba , ale aj mojich čitateľov.

zdroj – eldar.cz/hade


Podrobný Horoskop na 2012 pre Všetky znamenia

Význam planét v Našej histórii

Retrogradita planét a ich vplyv na naše životy

Prechod Mesiaca cez znamenia a Vplyv na Ľudské telo

Zdroj energie – Dýchanie

Liečivá Energia zo Stromov

Vplyv ročných období na Ľudské telo

Lunárny kalendár a Ľudské telo

.

https://elizabehtin.wordpress.com/horoskopy-a-znamenia/

.

https://elizabehtin.wordpress.com/numerologia/

.

Numerológia Vášho Mena a Priezviska

Osobná Ročná vibrácia

Životné číslo v Numerológii

Deň narodenia v Týždni a jeho Vplyv na človeka v numerológii

Význam Hodiny narodenia v Numerológii 🙂

Zákon príťažlivosti – partner, láska, zdravie, peniaze

Liečivé kamene, deň narodenia a Numerológia

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: