elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Horoskop na obdobie 19. – 25.3.2012 od Háda

Posted by elizabethin na 25. marca 2012

Astrologický diagram


Diagram ukazuje situaci ve středu 21.3.2012

Jak vypadají jednotlivé aspekty ?

  • Slunce

stojí již pouze v pondělí ve znamení Ryb. V posledním znamení Zvěrokruhu Slunce symbolizuje rozklad sil které oživují tento svět na základní složky – fyzickou, mentální a duchovní. Každá z nich si hledá svoji cestu a svoje působení… Jistě vás proto asi nepřekvapí přemíra často rozporuplných pocitů a činů jak vašich tak vašeho okolí.Tradičně znamení Ryb ovlivňuje osud arabských států.

Od úterý již bude Slunce ve znamení Berana. Znamení Berana je ovládané Marsem. Toto znamení symbolizuje válečnické ideály. Slunce je v tomto znamení povýšeno, dodává lidem energii a vitalitu.

Konjunkce Slunce s Uranem zanáší do lidských činů a skutků prvky, které přesahují individuální osudy, nicméně se ale může stát že vše se mění v boj s větrnými mlýny bez jasných a pro budoucnost potřebných výsledků.

Konjunkce Slunce s Merkurem zlepšuje chápavost, bystrost, schopnost se učit a pomáhá prosazení intelektu.

  • Lilith- Černá Luna,

 která ovlivňuje pudovou sexualitu, stojí ve znamení Býka. V tomto znamení Lilith způsobuje rozpínavost smyslnosti a zesiluje působení Venuše.

  • Merkur

stojí ve znamení Berana a je retrográdní.  Lidem se nebude dostávat trpělivosti, tvoří zbrklé a tím pádem velmi často chybné závěry. Často diskutují bez snahy smysluplně uzavřít diskusi. Roste roztěkanost lidí a sklon vršit chyby.

Konjunkce Merkuru s Uranem probouzí v lidech intelektuální nezávislost, přeje literatuře, vědě a informatice.

  • Venuše

stojí ve znamení Býka. V tomto znamení je Venuše vždy dobře umístěna. Planeta podporuje stálost citů, smlouvy uzavřené v tomto období jsou pevné a stálé. Planeta přeje všem kteří se živí uměním. Vztahy vzniklé s Venuší v tomto znamení mají slušné předpoklady pro věrnost a neměnnost.
Celý týden působí konjunkce Venuše s Jupiterem, která přeje umění a všem kteří se uměním zabývají. Aspekt přeje dlouhodobým milostným vztahům a přináší štěstí při cestování.

  • Mars

stojí ve znamení Panny a je retrográdní. V tomto postavení Mars lidem znemožňuje odpočívat, relaxovat, lidé pak ztrácí síly ve snaze nedělat chyby a za každých okolností se správně rozhodovat. Postavení Marsu způsobuje nedostatek důvěry mezi lidmi, způsobuje nutkání na lidech kolem sebe hledat chyby.

Do středy působení Marsu na naše síly přeci jen částečně zlepší trigon Marsu s Jupiterem.
Bohužel celkové působení Marsu ještě zhoršuje trigon Marsu s Plutem. Podporuje tajné činnosti všeho druhu. Podporuje vznik ilegálního boje, vzpour. Jedná se tedy o velmi neklidný a destabilizující aspekt. Lze tedy předpokládat, že nemůžeme očekávat klid ani ve společnosti a ve světě, ani od excesů přírody.

V úterý vše ještě zhorší opozice Marsu s Neptunem, která nás bude ohrožovat zvýšeným nebezpečím úrazů. LIdé bývají hyperemotivní, mají tendence k úletům a únikům všeho druhu, hýčkají si pocity nepochopení a prchají do iluzí.
  • Jupiter

stojí ve znamení Býka. V tomto znamení Jupiter přeje financím, umožňuje řešit citové otázky, přeje umění. Negativem bývá to, že poněkud zvyšuje pohodlnost.
Trigon Jupitera s Plutem v obecném hledisku stojí v dějinách velmi často při zániku politických systémů, paradigmat a podobně. Přináší progresivní změny. Aspekt přeje okultismu, magii.
  • Saturn

je retrográdní a stojí ve znamení Vah. Směřuje lidi k zamyšlení o své roli v rodině, společnosti. Dochází k revidování společenských rolí, identifikaci  lidí se společností, rodinou, systémem. Lidem pak dává šanci na změny. Nezaručuje však, že změny budou vždy smysluplné, či pozitivní. Váhy nabízejí vždy cesty dvě.

Do pátku působí trigon Saturnu s Neptunem, přeje magii a okultismu a pomáhá prosazování nových neotřelých myšlenek.
  • Uran

stojí ve znamení Berana. Uran, vládce Vodnáře, vnáší do prvního znamení vlny poznání. Postavení symbolizuje boj za altruistické cíle, boj proti zkostnatělým strukturám, boj za osvobození proti diktaturám, boj za nové poznání.
V tomto postavení může postavení vytvořit nečekané a nové situace, které mohou být ovšem i nad lidské síly. V každém případě je nutné počítat s tím, že doba, již tak dosti neklidná, se stane ještě poněkud výbušnější.
  • Neptun

stojí ve znamení Ryb. Vliv planety by měl vnést duchovno do našeho života. Lze očekávat, že mnohem větší počet lidí než dnes pochopí, že materiálno není vše, a že musí svým životů dát smysluplnější rozměr.
Obecně získají větší význam jak duchovní nauky, tak umění.
  • Pluto

stojí ve znamení Kozoroha. Pluto v tomto znamení je interpretován jako předpoklad hlubokých společenských a politických změn. Doba jakoby spěje k svému osudu. Naposledy byl Pluto v Kozorohu v letech v letech 1762 až 1777 – to je právě v době přestavby společnosti (doba vlády Marie Terezie,vynález parního stroje, rozpuštění jezuitského řádu, založení Londýnské burzy, vyhlášení nezávislosti USA – například).
Samozřejmě se nabízí myšlenka že se vlastně otvírá možnost konečného zametení s demokracií – nastolení Nového světového řádu. I když nejsem až tak velký příznivce konspirativních teorií, tento závěr se mi jeví jako logický. Nicméně je i jiná možnost interpretace.
Vzhledem k tomu že v Kozorohu setrvá Pluto až do roku 2024 je možné že v průběhu jeho pobytu se projeví celkové zhroucení společenských struktur ať už z důvodů ekonomických, tak z důvodů vlivu přírodních sil.

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude síla planet je vyrovnaná. Je určitě na místě varování před silně nepříznivým vlivem Marsu.

Mějte se hezky…

S láskavým zvolením autora týchto horoskopov, Ďakujem nie len za seba , ale aj mojich čitateľov.

zdroj –http://eldar.cz/hade/situace.html

.

Podrobný Horoskop na 2012 pre Všetky znamenia

Význam planét v Našej histórii

Retrogradita planét a ich vplyv na naše životy

Prechod Mesiaca cez znamenia a Vplyv na Ľudské telo

Zdroj energie – Dýchanie

Liečivá Energia zo Stromov

Vplyv ročných období na Ľudské telo

Lunárny kalendár a Ľudské telo

.

https://elizabehtin.wordpress.com/horoskopy-a-znamenia/

.

https://elizabehtin.wordpress.com/numerologia/

.

Numerológia Vášho Mena a Priezviska

Osobná Ročná vibrácia

Životné číslo v Numerológii

Deň narodenia v Týždni a jeho Vplyv na človeka v numerológii

Význam Hodiny narodenia v Numerológii 🙂

Zákon príťažlivosti – partner, láska, zdravie, peniaze

Liečivé kamene, deň narodenia a Numerológia

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: