elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Víly radia o Bezpečí

Posted by elizabethin na 10. marca 2012

Kedže s Gábinou máme pretvávajúci stav ignorácie, pozrela som sa na  Liečivé karty Víl od Doreeen Virtue a vytiahla si tú o Bezpečí, ktorá mi potvrdila len to, čo si práve myslím.

U každého z nás príde obdobie, keď sa cítime v nebezpečí a sme zranení a obávame sa o seba, zamestnanie, deti, zdravie, príbuzných, lásky, možno práve nejakého komplikovaného problému, ktorý je práve pred nami a treba ho riešiť, alebo riešenie trvá už veľmi dlho a to nás oberá o silu, spánok, energiu a nakoniec sa bojíme už asi o všetko.

Toto je naozaj prirodzená reakcia na stav okolo nás a aj tie zmeny, ktoré nás obklopujú. Vtedy je dobré si uvedomiť niekoľko vecí. A to, že situácia v ktorej sme je výsledkom našich predchádzajúcich rozhodnutí a je len normálne,  že sa rieši a to trvá aj nejaký čas. Realita sa zhmotňuje omnoho pomalšie a všetky unáhlené konania potom musia počkať na doformovanie aj ostatných súčastí okolo nás a to naozaj trvá aj niekoľko mesiacov, alebo rokov. Všetky nebeské bytosti a aj prírodné bytosti sú stále pri nás a ochraňujú nás, aj keď sa cítime práve sklúční a ubolení a bojíme sa.

Skúste si uvedomiť, že pri takýchto ochrancoch ste v bezpečí, ukľudniť sa a tým do sveta vysielate vibrácie pokoja, harmónie a bezpečia. Kedže rovnaké priťahuje rovnaké, toto je najlepší a aj najrýchleší spôsob ako dosiahnúť pritiahnutie toho, čo nám v živote chýba. Nezabúdajte, že je len na nás ako sa postavíme k celej veci a tým napomôžeme aj jej vyriešeniu. Treba začať vždy od seba samého a hovorí sa, človeče pomôž si sám a aj Pán Boh ti pomôže a všetky ostatné bytosti spolu s nim, či už v ne veríme alebo nie .

Preto dajme veciam čas, nech sa sformujú tak ako chceme, neponáhľajte sa, spomaľete čas v sebe, aj dieťa sa vyvíja 9 mesiacov. Na dobré sa čaká. Preto sa snažte urobiť pre to, čo najlepšie nielen zvonka, ale aj zvnútra. Zastaviť ten boľavý vnútorný monológ a radšej sa venovať veciam, ktoré nám zdvihnú náladu a prinesú pozitívnu energiu do života. Nečakajte, že to za vás urobia iní. Je to váš život, vy rozhodujete svojím nastavením ako sa bude ďalej aj vyvíjať. Možno sa na vonok, nebude nič dlho diať, ale tie pozitívne zmeny vo vás, zanedlho prinesú do cesty aj šance a príležitosti, ktoré tak očakávate. Budete sa cítiť čoraz viac sebaistejší a lepší, zdravší a čoskoro pochopíte, že už dávno ste v bezpečí a je o vás u dávno postarané. 

elizabethin

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: