elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Anjeli strážcovia našich vzťahov

Posted by elizabethin na 15. septembra 2011

Dostala som do pošty tento pekný článok o Anjeloch a o tom, ako bdejú nad našimi vzťahmi a prečo sa nám niekedy zdá, že sme si našli tú nepravú lásku a Anjeli nám to nepovedali a nenaznačili.

Když my sami dáváme lásku, žádáme o lásku, kterou potřebujeme, nebo když se učíme více milovat sami sebe, upevňujeme tím své spojení s anděly.

Láska je jazyk, kterému andělé dobře rozumějí a ochotně mu vyhoví. Když se přestaneme zaobírat tím, čeho se obáváme, bojíme a co nenávidíme, a místo toho se soustředíme na to, co máme rádi, zvyšujeme tím vibrace naší přirozené duchovní energie.

Vše kolem nás je tvořeno energií. Hmota je energie, zvuk je energie, a stejně tak je tomu i s barvou. Veškerá energie vibruje na určité frekvenci nebo na určité vibrační úrovni. Hmota, z níž je složeno lidské tělo, je formou energie propojené s jemnohmotným polem elektromagnetické rezonance, která je vyšší a lepší než samotná hmota. Čím jsou naše vibrace vyšší a rychlejší, tím více se naše elektromagnetická rezonance přibližuje rezonanci andělské. Jednoduše řečeno: čím více dokážeme milovat, tím se stáváme andělštějšími a tak i přístupnějšími andělskému působení.

Budoucnost a vztah Zeptáte-li se: “Kdy potkám nějakou spřízněnou duši, svého budoucího manžela, či manželku?”, mnoho průvodců (například andělů)vám bude schopno odpovědět s poměrně velkou přesností, zda na vás v blízké budoucnosti skutečně někdo čeká. Poznáme, jestli je to vaším záměrem, a obvykle nalezneme duši nebo energii muže nebo ženy, která se stane vaším budoucím partnerem či vaší partnerkou. Vy se však můžete najednou dostat do nesmírného růstového cyklu. Změníte své záliby a zvyky a tím i vibrace. Pokud to uděláte, budete schopni harmonizovat se s někým jiným.

Můžete si pak k sobě přitáhnout zcela jiného člověka nebo zkušenost, než je to, co k vám přicházelo před vaší proměnou. Většina lidí, se kterými se teprve stkáte, s vámi začíná navazovat kontakt na energetické úrovni dřív, než se s nimi skutečně setkáte., takže pokud takový člověk již vstoupil do vašeho energetického pole, můžeme vám s velkou přesností říct, kdy ho skutečně potkáte, je-li tato informace pro vás prospěšná. Takovéto setkání se většinou odehraje během několika týdnů od vstupu tohoto člověka do vašeho energetického pole. Lidé si to často uvědomují sami. Říkají třeba: “Myslím, že brzy potkám někoho výjimečného.Prostě to nějak cítím.”

Někdy se stane, že do navázání dlouhodobého vztahu vám zbývá ještě několik let., my ovšem zaznamenáváme, že se k vám teď blíží nějaký vztah krátkodobější povahy. Kdybychom vám řekli, že tato osoba nebude vaší spřízněnou duší, mohli bychom vás připravit o možnost růstu. Je mnohem vhodnější, když vám pomáháme rozpoznat, co se na tomto vztahu budete učit a ukážeme vám cesty, jak více milovat, než abychom vám říkali, zda váš vztah vydrží, či zda je člověk, který k vám přichází vaše spřízněná duše.

Průvodci vidí vaše myšlenky a emoce a podle nich dokáží říci, jaké události si pravděpodobně připravujete. Občas zažijete něco nechtěného, nečekaného a jste si jisti, že na vytvoření takovéto události nemáte žádný podíl. Ale zkuste se zamyslet. Váš vesmír je založen na principu příčiny a následku. Pokud o sobě stále uvažujete jako o bezmocném člověku, o oběti, pak v životě často budete obětí. Když si často budete říkat, jaké máte štěstí, budete ve svém životě zažívat samé šťastné události.

Přitahujete si situace, které potvrzují vaše přesvědčení. My vidíme energii, myšlenky a emoce, které z vás dělají toho, kým jste. Podle nich můžeme předpovědět události, které si pravděpodobně přitáhnete. Znovu však opakujeme, že ani v tom není naše naprostá jistota. Můžete změnit svůj pohled na sebe jako na oběť a rozhodnout se, že svůj život nebo určitou situaci vezmete do svých rukou. Tím změníte směr, kterým se bude dále vyvíjet vaše budoucnost.

Z knihy Channeling od S.Roman a D.Packer

Reklamy

2 komentáre to “Anjeli strážcovia našich vzťahov”

  1. anitraM said

    Ďakujem za tento článok je o tom čo stále cítim. Sustreďovať sa na svoj stred a snažiť sa v ňom cítil len lásku. Lebo láska mení vibrácie, myslenie a konanie.
    Krásny dník prajem… 😳

  2. Presne tak, ked to clovek pochopi, zrazu mu veci davaju iny vyznam 🙂 ale to zname bud toto prijat a zmenit svoj zivot, alebo nezmenit a zit s tymto poznanim 🙂 kazdy sa musi rozhodnut sam a asi to je najtazsie 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: