elizabethin – Snívajme sen o Raji na Zemi

Význam Dátumu narodenia v Numerológii 11-15

Posted by elizabethin na 31. mája 2011

11. CITLIVOSŤ: Jedenástka je zaujímavé číslo. Skladá sa síce z dvoch jednotiek, no čas od času môžu tieto čísla stáť proti sebe.

No a potom je ťažké jej porozumieť, pretože veľa nedorozumení spôsobí nevedome a nechtiac.

Pretože jednotka je číslom nezávislosti, ale dve jednotky vedľa seba oscilujú k dvojke a to je číslo družnosti, takže niet divu, že tu vzniká rozpor!

Toto číslo spôsobuje, že osoba jedenástka často býva sama sebou neistá a niekedy ani nevie, čo od života vlastne očakáva, čo chce, preto to, čo vlastne chce, nevie pochopiť jej okolie. Je to hlboko senzitívna osoba s darom intuície, a možno aj dosť otvorená a priama, alebo je “snílek”. Je niekedy ťažké získať od nej priamu odpoveď, na otázku, ktorá sa týka priamo jej citov.

No možno je to preto, že nemá vo svojich citoch jasno a nevie nájsť odpoveď, pokiaľ v nej nedozrie čas a ona si urobí jasno vo svojich citoch, v tom čo sa v nej odohráva. Má úžasný cit pre ostatných, nikdy by vedome nikomu neublížila, no ale ona je veľmi zraniteľná. No čo je zaujímavé, veľmi veľa toho vydrží. Dokáže byť sama k sebe prísna. Keď je v zlom duševnom rozpoložení, býva osoba jedenástka jedovatá, labilná a neistá.

12. VŠESTRANNOSŤ: Osobnosť narodená v dvanásty deň mesiaca má dar dosiahnuť všetko na čo siahne a vždy pri tom bude úspešná.

V práci je činorodá a profesionálne schopná, pretože jednotka s dvojkou oscilujú k trojke, má aj myšlienkovú bystrosť a veľmi dobre vychádza s ľuďmi. Vo vzťahoch je priateľská a otvorená, aj keď sem tam ostýchavá.

Partner v jej živote je veľmi dôležitý, aj keď to nerada priznáva. Priťahujú ju spokojní, veselí, nezávislí a rýchlo chápaví ľudia. Smiech patrí nerozlučne k jej životu.

Je mimoriadne zvedavá na nové informácie o veciach, ktoré ju zaujímavú a bavia.

Baví ju získavať myšlienkové podnety. Negatívnymi vlastnosťami dvanástiek sú inklinácia ku chaotickosti, zbrklosti a nefér play. Keď nadobudnú pocit krivdy, sú mimoriadne pomstychtiví.

13. VERNOSŤ: Nositeľ toho čísla je zraniteľnejší ako iní. Nakoľko sa trinástka skladá z jednotky a trojky a osciluje k štvorke dáva jej toto číslo samostatnosť, ctižiadosť, spoločenskosť, duševnú bystrosť, organizačné schopnosti. Je veľmi oddaný priateľ.

Má nadanie v rôznych oblastiach a rada zastáva zodpovedné miesta, aj keď jej občas chýba sebadôvera, potrebuje podporu dobrých priateľov a rodiny, skupiny či organizácie, v ktorej pracuje.

V milostnom vzťahu je schopná milovať a byť otvorená a ochraniteľská, verná a berie svoju časť zodpovednosti na seba a veľmi vážne.

Veľký dôraz kladie na materiálnu istotu a je ochotná tvrdo pracovať, aby zabezpečila svoje potreby ako aj potreby svojich blízkych.

Je veľmi zraniteľná a občas vie byť dosť nedotklivá a urážlivá.

14. CIEĽAVEDOMOSŤ: Ľudia, ktorí majú číslo dňa 14, čerpajú zo svojho čísla nezávislosť jedničky a organizačnú schopnosť štvorky.

Tieto dve čísla vedľa seba oscilujú k slobodomyseľnej päťke. A preto je ďaleko šťastnejšia, keď si svoj život môže zorganizovať sama a rozhodovať o sebe sama.

Rozhodne jej nie je milé, keď jej niekto hovorí ako a čo má robiť, a ak sa niekto o to pokúsi, vie im priamo povedať kam majú so svojimi radami ísť….

Niekedy toto číslo vytvorí prchkú osobu, ktorá doslova vidí červeno, keď niekto skúša jej trpezlivosť, a potom dlho trvá než sa ukľudní.Ťažko zabúda na krivdy, ktoré utrpela a často si ich ešte po rokoch pripomína s rovnakou prudkosťou ako vtedy.

Keď ľudia, narodení štrnásteho, podľahnú negatívnemu vplyvu svojich vibrácií, vtedy sa z nich môže stať oportunista, alebo hotový diktátor, či samozvaný sudca.

15. ODVAHA: Je to podivná zmes čísiel, pretože jednotka dáva nezávislosť, ctižiadosť, bystrosť a slobodomyseľnosť päťky. Tieto dve čísla oscilujú k 6 a táto šestka je číslom harmónie.

Takže, čo sa deje keď sú tieto čísla spolu? Dá sa povedať, že zahrňuje zmes všetkých čísel 1,5, aj 6 a niekedy prevláda tá nežnejšia časť týchto čísiel a niekedy zase tá slobodomyseľnejšia. Takáto osoba je nezávislá, no čas od času sa vie správať vzdorovito, no pôsobí húževnatým dojmom. Zachováva si určitý odstup, preto je ťažké ju spoznať.

No každá snaha o zblíženie s ňou stojí za to, pretože potom je oddaný a pozorný priateľ. Svoj súkromný život si stráží a nepotrpí si na zásahy z vonku ani na nijakú publicitu.

Je veľmi zdržanlivá a nesnaží sa na seba upozorňovať. Keď však príde na vec, svoje názory dokáže prezentovať bez zábran, i napriek tomu, že dokáže tým spôsobiť značný rozruch. Dalo by sa povedať, že je silná, nezávislá, hrdá a pracovitá. Je veľmi citlivá a povahovo zložitá.

Reklamy

2 komentáre to “Význam Dátumu narodenia v Numerológii 11-15”

  1. anitraM said

    Tak to máš pravdu, môj drahý je 15-ho narodený a má podivnú povahu. No čo už človek si zvyká v živote na všeličo.

  2. martinka moja vacsia terezka je 12 a sedi to na nu od tej huzevnatosti, bystrosti, schopnosti, smiechu az ku pomstichtivosti 🙂
    ako sa zaoberam astrologiou a numerologiou a tarotom, mam pocit, ze niektore veci su jednoducho dopredu dane a hotovo, ci chceme alebo nie, vzdy vyplavaju na povrch, to jadro, co nas tvori 🙂
    fascinuje ma to ako tarot 🙂 ze clovek dokaze byt naozaj taky citatelny 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: